Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

батьків тут шкода а не її

Так я не поняв, це хіба батькам в рота пісюна пхали? Їх-то за що жаліти? Хіба за те, що не так виховали доньку, як хотіли, але це їх вина, а не її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Альо, їй в 17 вже паспорт дали і навіть заміж безнаказано можна іти. і взагалі, хто визначає в скільки нормально? деяким і в 30 зарано.

Никто не поинтересовался, кстати, возрастом юнца, который тоже был "замешан" в данную историю. Если ему 18 то это подсудное дело, кажись. И второй момент, если бы девочка была не из хорошей семьи то, разговор велся бы наверное или в другом русле или вовсе бы никто не обратил внимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срамота то яка....!!!!!!

Оце стидаюсь, ридаю, .... і все рівно *бу........

Сльози тічуть, а воно знай своє діло робить...

Срамотааааааа.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото прочитав тему, і теж дико сміюся, аж на роботі всі на мене обренулись. Я висловлю декілька своїх думок:

1. Дівчині 17 років отже вже хоч якась клепка в голові повинна бути(ну хоч крихітна)

2. Всі люди отримують сексуальний досвід через спроби та експерименти. Ви ж не кажете свої доньці "фу, не роби так" коли вона вперше з хлопцем поцілувалась.

3. Можливо дівчина не дорозповіла всю правду ТСу до кінця. А що якщо вони зустрічаються, і вона захотіла спробувати зробити хлопцю приємно в інакший спосіб.

4. Якщо ТС так кардинально відноситься до мінету, таки складається відчуття, що йому ніколи його не робили, от жаба і душить.

5. Дійсно про секс потрібно говорити з дідтьми як тільки їх починають цікавити особи протилежної статі. І не казати "ніякого сексу до весілля" а сказати "добре думай з ким цим займаєшся і користуйся презервативами."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Якщо ТС так кардинально відноситься до мінету, таку складається відчуття, що йому ніколи його не робили, от жаба і душить.

Більш схоже, що і дівок не цілував ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TS - You make my day!

Блін, ще ж працювати треба.. А я вже майже впісявся зо сміху!!

Толік_Лт - красава. Особливо про "тихі кроки"... :):_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, їй в 17 вже паспорт дали і навіть заміж безнаказано можна іти. і взагалі, хто визначає в скільки нормально? деяким і в 30 зарано.

Никто не поинтересовался, кстати, возрастом юнца, который тоже был "замешан" в данную историю. Если ему 18 то это подсудное дело, кажись. И второй момент, если бы девочка была не из хорошей семьи то, разговор велся бы наверное или в другом русле или вовсе бы никто не обратил внимание.

Не, было б ей ДО 16, то пацану 155-я и 153-я статьи грозили б, а так, если по согласию, то все гуд, а иначе - 153-я ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш схоже, що і дівок не цілував ;)

+100500, опасаюсь самого страшного.... що їх і не цілував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як дівчата, а хлопці в 17 думають в основному не тією головою, що на плечах

воу воу, палєхче. говоріть за себе))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут наоборот нада хвалить шо дома) в чистоті і в "трезвості ума" робила....

а не бухая і неадекватна в зариганому туалеті, десь в клубі! :_08: :_08: :_08: дівчину хвалить нада !!!

П.С. ото ТС і "хороший человек"

Количество пользователей, читающих эту тему: 56

даю 100% шо чи дівчина чи хлопець чи батьки дівчини дізнаються про цей "інцидент" (якщо його можна так назвати) з інтернету , а саме з Борди!!!

П.С.С. і навіщо вообще було створювати цю тему??? язик чесався комусь розказати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш схоже, що і дівок не цілував ;)

і не буде. а ну як вона пісюни до рота тягала

ото безсоромниці, як вони могли:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарти жартами, але в 17 це дійсно ненормально.

А коли нормально?))) Бо по закону заміж можна з 16ти. То цікавлюсь, скільки чекати чоловіку?))) Ну, гіпотетично))

Соррі, дійсно зтупив трохи. Тоді все норм))) Тільки такими ділами бажано займатись, коли нікого немає вдома, щоб подібних тем не виникало)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не бухая і неадекватна в зариганому туалеті десь в клубі! :_08: :_08: :_08:

Нічо ти не понімаєш в рамантікє :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо ти не понімаєш в рамантікє :_07:

або на природе голяком, шоб комарі піпіську покусали :_07: :_07: :_07:

Даа) рамантіка она такая :_08: :_08: :_08: :_08: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даю 100% шо чи дівчина чи хлопець чи батьки дівчини дізнаються про цей "інцидент" (якщо його можна так назвати) з інтернету , а саме з Борди!!!

та да, зараз на волиньнювз ще може попаде)) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені щось здається, що ТС приблизно такого ж віку, що і герої даної розповіді. Бо доросла, зріла людина "таке" ніде не писала б. Був би дорослий чоловік провів би виховну бесіду. А тепер уявіть картину, батьки випадково заходять на борд, читають топік, порівнюють з подіями, що вібулися в них вдома і здогадуються що все вищеописане було у них вдома з їхньою донькою. Ти розумієш, що ти зганьбив дівчину більше ніж мінет тому хлопцю, бо ти виставив тут її ніби повію якусь. Героїня розповіді, якщо ти читаєш цю тему, моя тобі порада, якщо відчуваєш якісь прогалини в сексуальній освіті, напряму спитай у батьків, а не читай інтернети і наступного разу зачиняй двері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки такими ділами бажано займатись, коли нікого немає вдома, щоб подібних тем не виникало)).

Вони також, напевне, гадки не мали, шо ТС - вуаєрист-шістьора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да, зараз на волиньнювз ще може попаде)) :_07:

і це сама головна проблема.... хоча

Волиньнювз по популярності, я думаю, уступають борді у Луцьку)

Тим часом:

Количество пользователей, читающих эту тему: 76

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уявляю цю виховну бесіду - це він мав розказати як таке погано робити чи навпаки поради дати??

і оце я уявляю як тепер вона буде рада, коли такий "гість" прийде в гості. і звичайно вона плакала при розмові (стандартна поведінка багатьох дівчат в яких немає аргументів), ну не скаже ж вона, що це їй просто сподобалось. а так зручно, запорука успіху - сльози+дурні виправдання. толку з тієї розмови, тільки дівчину засмущали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото темка..порадували - насміялася до сліз)))))))))))))))

Рот негієнічно...ще б написали вона ж майбутня мама і як після цього дітей цілувати))))))

а в 17 років мінет - не найстрашніше, що може бути...краще б зразу сказав, що заздрісно стало і самому ой як захотілося (особливо на всю глотку)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки такими ділами бажано займатись, коли нікого немає вдома, щоб подібних тем не виникало)).

Вони також, напевне, гадки не мали шо ТС - вуаєрист-шістьора)

Ще й трохи програміст - за ноутбуком піднімався... Одного не зрозуміло - чому в чужому домі він опинився аж на другому поверсі.... ???

До речі хотілося б почути модель, вартість, параметри ноута... Б/в чи новий... Для яких цілей використовується... Скільки гіг опори, відео інтегроване? Об'єм вінта? Да і взагалі ТС в описі ноута майже нічого не розкрив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уявляю цю виховну бесіду - це він мав розказати як таке погано робити чи навпаки поради дати??

і оце я уявляю як тепер вона буде рада, коли такий "гість" прийде в гості. і звичайно вона плакала при розмові (стандартна поведінка багатьох дівчат в яких немає аргументів), ну не скаже ж вона, що це їй просто сподобалось. а так зручно, запорука успіху - сльози+дурні виправдання. толку з тієї розмови, тільки дівчину засмущали.

може ТС своїми діями чи розмовою сам хотів "склонити" дівчину до міньєту?

бо я тоді не розумію доцільність проведення тої розмови....

целий детектив получається :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

Батьки не перестануть її любити і після цього.На те вони й батьки.

Ну і народний анекдот.

Зупиняє даїшник лексус.Виходить дівчина.

-Відкриіте багажник.

Відкрила, а там повно баксів.

-Оце так, чим же ви займаєтась?

-Та от мінети роблю

- Тобто смокчете?

--Та смокчете ви тут, а я роблю мінети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може ТС своїми діями чи розмовою сам хотів "склонити" дівчину до міньєту?

бо я тоді не розумію доцільність проведення тої розмови....

целий детектив получається :_07:

не понятно, не понятно. детективчик ще той, ждем развязки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...