Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

дааа з дверима вона якось протупила.

та просто відкриті двері і своєрідне відчуття екстриму їх більше заводило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

34 пользователей, 14 гостей, 9 скрытых пользователей. Минет, тема дня, почти как дождик в четверг :)

Порівняно з тією зливою чийсь приватний мінет і випадковий вуайєризм- це так буденно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ТС і сам не знає ніц,що таке та "глубока глотка". А бо може дійсно сильний фаховець,що на око визначив глубину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідкіля такі деталі?

гм, а при "глубокій глотці" буває, що в хлопця лежить? Елементарно, Ватсон! :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стояв собі та й усьо.

Звідкіля такі деталі???))))))

ПС. я нє он)))

чисто гіпотетично.

а ТС справді так глянув і мало того що поняв що мінет, так ще що й глибокий. оце глаз-алмаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

Ти з тих, хто готовий за це щедро платити, чи з тих, хто всі успіхи жінок пояснює здібністю до мінету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все погане говорять про дівчинку, вона навпаки тут королева. Давайте скажемо щось про пацана - а то гонимо на дівчинку))

ми не гонимо, ми радимо, що двері треба закривати. і звичайно вона королева. такі уміння в такому юному віці - умнічка. а що про пацана - стояв собі та й усьо.

Хоча б стояв би й чатував, був би на шухері!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм, а при "глубокій глотці" буває, що в хлопця лежить?

Ми ж про позю,Plum. а не про "стоїть/нестоїть". Не перекручуй :0151::_22::0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча б стояв би й чатував, був би на шухері!

от тоді дійсно "нахріна взагалі той мінет", якщо не можна просто розслабитись і отримувати задоволення :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

Ти з тих, хто готовий за це щедро платити, чи з тих, хто всі успіхи жінок пояснює здібністю до мінету?

За здібності я готовий бути вдячним, звісно вміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм, а при "глубокій глотці" буває, що в хлопця лежить?

Ми ж про позю,Plum. а не про "стоїть/нестоїть". Не перекручуй :0151::_22::0001:

а це вже хто як зрозумів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають,

А мо занадто??? Хоча в кожних батьків своя міра вищеперерахованого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

Оскар в студию! Я аж слезу пустил!

the_mask_film_oscar_winning_performance.jpg?v=2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють

І ви вважаєте, що це правильно? Так і виростають гламурні кісо, які звикли, що їм ні в чому не відмовляють, жити хочуть гарно, от і тренують здібності для забезпеченого дорослого життя.

Ну або вона така добра, що теж нікому ні в чому не відмовляє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

а тобто тепер якщо батьки виховали, то всьо - сексу немає, не можна?? і як на мене хай говорять про такі речі, і розказують, що до чого і навіщо. а не я це роблю, тому що друзі казали. в Англії з проблемою неповнолітніх вагітних боролись тим, що ввели уроки про сексуальне життя на 2 роки раніше. і на 20% знизився рівень між іншим. а наші мовчать - бо як-то так секс, не знаєм таке і що з того??? скільки в нас таких що встигли до 16?? ого-го-го скільки. як на мене треба володіти інформацією і далі вирішувати треба воно чи ні. і щоб вже зовсім, науковці стверджують, що середньовічне суспільство було більш розбещене ніж ми зі своєю сексуальною революцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

по-моєму,у Вас не було хорошого мінета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

А тобі в голову не прийшло, шо сосала вона не через вплив оточення, а через то шо їй самій так захотілось і їй то може подобатись? МИ ж не в совку, де партія сказала сосать НАДО!, а народ став сосать сказав Єсть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, їй в 17 вже паспорт дали і навіть заміж безнаказано можна іти. і взагалі, хто визначає в скільки нормально? деяким і в 30 зарано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарти жартами, але в 17 це дійсно ненормально.

А коли нормально?))) Бо по закону заміж можна з 16ти. То цікавлюсь, скільки чекати чоловіку?))) Ну, гіпотетично))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...