Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

ОЙ! А можно вопрос, ТС а тебе не было противно с девушкой то беседу потом проводить? Или ты её в ванную зубы чистить отправил перед этим? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

а може він хотів порадити дівчині як краще))) навчити, підрозказати, провести практичні заняття з дорослим дядею...а то йому точно щось в процесі не сподобалось)

П.С. а взагалі йому треба подарувати книжку правила етичної поведінки в гостях і не заглядати в кімнату дочки свого знайомого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут провела дослідження "на досуге"... А наш ТС гуру аказуєццо :) практично в усіх сферах життя))) як то спортивне харчування і красиві хлопці, закономірності ціноутворення в нерухомості та бувших у вжитку автомобілів. А також любитель дайвінга. Ну і не забуваєм ще одну мега-тему.

Після перегляду цих постів картина стає яснішою - хронічний недо..об. \Прастітє мой французскій....\ От і доводиться шаритись по чужих будинках....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може то у неї хоббі таке? ТА і калорії міньнєт спалює, якшо дохтурам вірити ))) НУ і вчиться дівчина, практичні заняття, як не як )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму він коли цю картину побачив просто перелякався. Бо ж звик таке на ноуті дивитись, а тут перший раз в реальності)

тоді в мене напрошується питання, коли він з нею потім спілкував, замість того щоб питати "нащо ти це зробила" треба було спитати "може і мені зробиш?" не кожна дівчина може похвалитися володінням техніки "глибока глотка"

За так глобально підняту тему він їй тепер має лизьнути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може він хотів порадити дівчині як краще))) навчити, підрозказати, провести практичні заняття з дорослим дядею...а то йому точно щось в процесі не сподобалось)

П.С. а взагалі йому треба подарувати книжку правила етичної поведінки в гостях і не заглядати в кімнату дочки свого знайомого))

так і бачу картину як в багатьох офісах Луцька, прокатується волна істеричного сміху :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму він коли цю картину побачив просто перелякався. Бо ж звик таке на ноуті дивитись, а тут перший раз в реальності)

тоді в мене напрошується питання, коли він з нею потім спілкував, замість того щоб питати "нащо ти це зробила" треба було спитати "може і мені зробиш?" не кожна дівчина може похвалитися володінням техніки "глибока глотка"

За так глобально підняту тему він їй має лизьнути!

Тут просто лизнути реально мало...там ж була "глибока глотка" :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто лизнути реально мало...

от так і уявив, як це каже Поночка в мультику про "Качині історії" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто лизнути реально мало...

от так і уявив, як це каже Поночка в мультику про "Качині історії" :_07:

і після слів таке довольне "Кря!".

З.І. Все я не можу працювати. і сміх стримувати теж вже не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму він коли цю картину побачив просто перелякався. Бо ж звик таке на ноуті дивитись, а тут перший раз в реальності)

тоді в мене напрошується питання, коли він з нею потім спілкував, замість того щоб питати "нащо ти це зробила" треба було спитати "може і мені зробиш?" не кожна дівчина може похвалитися володінням техніки "глибока глотка"

якби дивився на ноуті, то, по сценарію, мав би приєднатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто лизнути реально мало...

от так і уявив, як це каже Поночка в мультику про "Качині історії" :_07:

Поночка - це гарне прикриття, але звук кря-кря - це супер!!! Ось так кря - у мене вийшло!!!! Я супер качка))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і після слів таке довольне "Кря!".

З.І. Все я не можу працювати. і сміх стримувати теж вже не можу

нужно брать отгул, брать бойфренда, мужа чи якогось знайомого і гнать в центр, там де є вайфай, брать з собой ноута, заказувать в завіденіїї піво, ракі, (шо кому душа бажає) і читать вместе даний "мемуар" :_42::_16::_07:

ібо тема реально добру четверту частину а той і половину офісних робітників Луцька, перетворила в тимчасово непрацездатних)

Поночка - це гарне прикриття, але звук кря-кря - це супер!!! Ось так кря - у мене вийшло!!!! Я супер качка))))))))))))

ох ці рольові ігри ))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от так і уявив, як це каже Поночка в мультику про "Качині історії"

Вдохновила тема? Вже і фантазія розгулялась...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ти де? Куди пропав? Давай в студію свіжу порцію філософії на тему

"Мені тринадцятий минало... Я бачив як сестра смоктала... Однокласники підкажіть як і мені розкрутити її на мінет? Чи можу я тепер без стуку заходити в її кімнату?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і після слів таке довольне "Кря!".

З.І. Все я не можу працювати. і сміх стримувати теж вже не можу

нужно брать отгул, брать бойфренда, мужа чи якогось знайомого і гнать в центр, там де є вайфай, брать з собой ноута, заказувать в завіденіїї піво, ракі, (шо кому душа бажає) і читать

так, бойфренда - нема, мужа - нема, якийсь знайомий - не завжди понятно. висновок - подругу треба брати. і в заведеніє.

але робота то є. я вже 5-ий раз перевіряю те що зробила, і ніяк до толку з роботою дійти не можу.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"і побачив я картину " глубокая глотка" "...

цікаво...якже ТС побачив таку картину...?

тут 2 варіанта:

1.) - або він вже знав можливості дівчини..виміряв максимальне "погруженія" предмета..заранєє

2.) - або побачивши таке кино - підійшов "незаметно" і ручним способом, за допомогою лінійки це все діло виміряв..

якщо жоден варіант не підходить, то стверджувати що там було максимальне занурення не варто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ти де? Куди пропав? Давай в студію свіжу порцію філософії на тему

"Мені тринадцятий минало... Я бачив як сестра смоктала... Однокласники підкажіть як і мені розкрутити її на мінет? Чи можу я тепер без стуку заходити в її кімнату?"

*тихенько поповзла і забилась в куточок від сміху*

поет!!!ліричні вірші про юнацькі проблеми - твоє призваніє))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ти де? Куди пропав? Давай в студію свіжу порцію філософії на тему

"Мені тринадцятий минало... Я бачив як сестра смоктала... Однокласники підкажіть як і мені розкрутити її на мінет? Чи можу я тепер без стуку заходити в її кімнату?"

Мені тринадцятий минало

я йшов на другом етаже...

Я убачив як сестра смоктала

у відкриту хфіртку, на столе,

чи то шось в штанях, забуяло

Чи то мені чого було?

я Вас перефразував) ви Не проти?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдохновила тема? Вже і фантазія розгулялась...)))

Ага, а це ще за 1год 10хв до кінця робочого дня.

ТС зі своєї теми виявив для себе, що цим люди ще й займаються... Та ще й в Луцьку!

Старий анекдот:

цирк, повна зала людей і після оголошення "дебютного номера" просять всіх сидіти в мовчки, без жодного звуку. Після цього вимикають світло.

Темнота виходить чоловік зі свічкою і посеред арени поченає дрочити, тут одне дівчисько не витримує і поченає дико ржати... Мужик з арени налякано - "ХТО ТУТ :_09: "

Так і тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто порадить що робити, теж на днях маю провідати знайомих, хоча є низка складностей: нема другого поверху, не мають ноутбуку та нема 17-річної доньки.... шо делать, може не йти?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...