Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

видно, у гостя надто безшумні кроки:-)

\

... агент 007

P/S ... я думаю ....ІМХО.... тема настільки інтимна... що не треба було її світити на форумі ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

прочитав тему і згадав анегдот: Дорогая, тебе купить "Чупа-чупс", чтоб ты пососала, или пососешь, а потом купить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в результаті читачі теми розділились на 2 табори - цнотливі монахи і хтиві розпусні Хенки Муді. Причому цнотливі монахи в основному мужики(хлопаки)

куди катиться цей світ.......

Действительно, мужики против минета, пчелы против меда... Господи жги! Пора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахріна взагалі той мінет?

.... почитав всю тему... - висновок .... це як "Чорна перлина"... всі чули..але ніхто на бачив... в результаті всі "тащаться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага

Люди про це не слухають, цим переважно займаються і не афішують (на відміну від деяких бордівчан в спеціальних темах)... А те що комусь з партнерів 17, то вже особиста справа кожного, а не батьків ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё один последний из Могикан?

... я не могикан... все "вкурюю", але гляньте як заворушилась Борда... скільки не "безразлічних"...

... я до чого веду... ТС взагалі не варто було цю річ тут писати!!!!!!!!!!! ... а вийшло як завжди!

post-6347-0-34567300-1377007665_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё один последний из Могикан?

... я не могикан... все "вкурюю", але гляньте як заворушилась Борда... скільки не "безразлічних"...

і ви один з них)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірите - відходив по роботі....

Що я пропустив?

P.S. ООООООООООООО.... Віршик то зацепив "обчєствіность"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ви один з них)))

.... ви ж мене зовсім не знаєте... навіщо пишете...! щоб просто відписатись...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у відповідь почув шо це її добрий знайомий, вони там разом відеопроект якісь роблять, бо його дочка добре співає і танцює

Хто сказав, що відеопроект мав бути про те, як вона співає, чи танцює?

P.S. ООООООООООООО.... Віршик то зацепив "обчєствіность"....

ПОЕТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС взагалі не варто було цю річ тут писати!!!!!!!!!!!

... якщо уважно читати те що я написав ( без пива)... то можна зрозуміти..."Скучно... всім і пічально" .... поки не появиться така темка ... де можна буде відписатися... всім....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когось хвилюють комп"ютери, когось круті тачки, когось ще щось: але все одно більшість кличе основний інстинкт потеревенити, коли з"являється чергова темка накшталт цієї, від Вані Пупкіна.

І незалежно від інтересів починається хард-офтоп та :0098: топікстартера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не подумав шановний трольстартер, що якщо його знайомі взнають що він проводить з їхньою неповнолітньою донькою у них за спиною виховні бесіди "про ЕТО", то може і по морді получити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди про це не слухають, цим переважно займаються і не афішують

... я також) але замість того щоб закрити темку... всі " стібаються" кому не лінь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди про це не слухають, цим переважно займаються і не афішують

... я також)

Ви також ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьома сторінка а відповіді на тему таки немає !!!

А какой вопрос был? (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьома сторінка а відповіді на тему таки немає !!!

А какой вопрос был? (С)

"Кстати не остроумно" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінєт від дружини чи дівчини яку любиш інша справа

А коли старший дядько пхає неповнолітній дівчині ніби за це їй допомагає чимось....

це вже вибачте занадто

Ну по -перше ніде не вказувалося що він старший

а по-друге , раптом!!!, ну може ще інколи таке щастя трапитися!!!, і в них, ти не повіриш!!!, я навіть не уявляю, що це може бути в дійсності!!! але , ну хоча б ефемерно, припустимо, що в них КОХАННЯ, і вони!!! ти не повіриш, !!! кохають один одного...

І от вона, мабуть вже не перший раз , йому робить, прям соромлюся сказати, ну ви зрозуміли що!!! А тут недоумок шрайбує повз кімнату, зосовує туди свого писка, і вирішує, що він має право осуджувати їх... А сам !!! високої чесноти людина!!!! не побоюся сказати, навіть Сухомлинський нашого часу, вирішує дати їй пораду - каку в рота не брати, чужого не смоктати, а щоб їй не повадно було - створює тему на Борді!!! Це ж буде стимулювати дівчину відріктися від себе і уйти в монахіні....

Ну якось так я бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать...була б в мене така доця я б ій те чим вона це робила розірвав би а той кому вона це робила побив в би і скинув з балкону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать...була б в мене така доця я б ій те чим вона це робила розірвав би а той кому вона це робила побив в би і скинув з балкону

...і такий собі офлайн на років з 10...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпать...була б в мене така доця я б ій те чим вона це робила розірвав би а той кому вона це робила побив в би і скинув з балкону

Не правий!!!

В мене дві доці, і колись, якщо їм це буде до вподоби, вони будуть цим займатися.... І якщо це буде не з примусу, то я не бачу причин заважати їм....

А з Вашої точки зору, то я вже давно повинен був би побитим лежати під балконом (хоча кого я обманюю, в мене будинок і балкон там тільки сниться), а дружина з порваною губою ходила б постійно, і це все було б завдяки моєму тестю....

Прям фільм жахів виходить то....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...