Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

А какое дело ТС до этого миньета? Если б я попал в такую ситуацию, ну я б точно не спрашивал бы у той девушки что да как и откуда она узнала про это и как она это делала и др. вопросы. Само собой, напрашивается мысль, что ТС, когда это увидел, может и сам захотел, поэтому подошел и завел разговор про это, иначе не вижу причин.

З.Ы. первый пост очень похож на пересказанный эротический отрывок из книжки или из интернета. А если это на самом деле, то лучше закройте тему, если та девушка или ее родители прочитают эту тему, будет неприятно, и ТС, и той семье.

З.Ы. минет это чертовски приятно ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Скільки треба заплатити щоб мене взяли в модератори борди? Досить дивний форум, як пости видаляти, то махом як і не було, а як оставляти теми для тролінгу, який починає переходити в безглузді ляпи, то без проблем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перефразуючи доктора Бикова, ТС, купи себе мозги, или книгу по сексуальным отношениям. Лучше книгу! Боюсь мозг твой организм отторгнет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінєт від дружини чи дівчини яку любиш інша справа

А коли старший дядько пхає неповнолітній дівчині ніби за це їй допомагає чимось....

це вже вибачте занадто

Побачимо, що ти скажеш, коли станеш старшим дядьком. Чи може ти тьотка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки треба заплатити щоб мене взяли в модератори борди?

Хм, а сколько чтоб в президенты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки треба заплатити щоб мене взяли в модератори борди? Досить дивний форум, як пости видаляти, то махом як і не було, а як оставляти теми для тролінгу, який починає переходити в безглузді ляпи, то без проблем :)

я знаю, що це буде доволі жорсткий жарт, але скажу:

читай пост 1...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-х, о що ж це всі так дружно мовчали, тааак стіснялися по поводу. Miro!!!, вчись, як треба тему називати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки треба заплатити щоб мене взяли в модератори борди? Досить дивний форум, як пости видаляти, то махом як і не було, а як оставляти теми для тролінгу, який починає переходити в безглузді ляпи, то без проблем :)

Був би ти кобітою.... Всьо би рішилось простіше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю, що це буде доволі жорсткий жарт, але скажу: читай пост 1...

та трохи прочитав, тут дві речі: або чувак тупо на приколі або не знаю в якому світі він живе.

Хм, а сколько чтоб в президенты?

президента має народ обирати :D Хоча ...

Був би ти кобітою.... Всьо би рішилось простіше )))

ага, певно як в пості #1, хоча адміністрації цього певно було б замало.

Ех не буду перетворюватись на всіх інших в цьому топіку, всім дякую за увагу, приємного вам тролінгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки треба дати відповідь - нахіра той мінет????

це страшенно приємно обом...І як взагалі без нього? А оральні ласки - це неодмінна запорука приємного і задоволеного сексу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А топікстартер вже десь дівся, мабуть засцяв, що і його вирахують. А може вже вирахували і дали в глаз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата Був би ти кобітою.... Всьо би рішилось простіше ))) ага, певно як в пості #1, хоча адміністрації цього певно було б замало.

Нє-нє, ви шо???!!!! Казали на борді і не дають і не беруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно природа зробила, в 17 років в дівчини вже є фігура, але зовсім відсутні мозги. Причому за моїми спостереженнями вони з'являються далі за 20 років. Звичайно, що хтось скористається таким секс-комплектом, якщо батьки втратять з певних причин контроль над вихованням. Ранній статевий досвід не несе в собі нічого доброго, як для дівчини так і для хлопця, бо вони просто втрачають здатність закохуватись, любити. Все зводиться до траху, почуття відсутні, в стосунках постійна пустота і бажання нових партнерів. Обоє ламають своє майбутнє: дівчина-шалава одружиться хіба з якимось лохом і все життя буде це собі усвідомлювати, час від часу ставлячи роги своїй половині під час п'янок-гулянок, а той їй. З хлопцями, які любили по блядях проїхатись, також не все позитивно. В більшості випадків одруження для таких персонажів не є перепоною для нових статевих стосунків. На виході маємо розлучення, затравлені діти з поламаним дитинством. І пам'ятайте, що в особливо затятих трахунів в шлюбі народжуються дочки, а що ви їм зможете розказати?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, не всьо так трагічно. Повір. Є купа щасливих сімей з різними варіантами сексуальної едукації ДО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийнятки завжди є і якщо вони з траху вийшли на якийсь новий душевний рівень, це позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно природа зробила, в 17 років в дівчини вже є фігура, але зовсім відсутні мозги. Причому за моїми спостереженнями вони з'являються далі за 20 років. Звичайно, що хтось скористається таким секс-комплектом, якщо батьки втратять з певних причин контроль над вихованням. Ранній статевий досвід не несе в собі нічого доброго, як для дівчини так і для хлопця, бо вони просто втрачають здатність закохуватись, любити. Все зводиться до траху, почуття відсутні, в стосунках постійна пустота і бажання нових партнерів. Обоє ламають своє майбутнє: дівчина-шалава одружиться хіба з якимось лохом і все життя буде це собі усвідомлювати, час від часу ставлячи роги своїй половині під час п'янок-гулянок, а той їй. З хлопцями, які любили по блядях проїхатись, також не все позитивно. В більшості випадків одруження для таких персонажів не є перепоною для нових статевих стосунків. На виході маємо розлучення, затравлені діти з поламаним дитинством. І пам'ятайте, що в особливо затятих трахунів в шлюбі народжуються дочки, а що ви їм зможете розказати? :)

Вибачте, що за маячня...якщо немає в 17 не буде і в 30))) Як в 17 років може бути потреба в нових знайомствах і чому одразу "шалава"... Звідки такі штампи???? Ніхто не знає їх ситуації...От одне не розумію, ЧОМУ МИ ТАК ЛЮБИМО СТАВИТИ ЯРЛИКИ!!! Зробила мінет точно шалава, не зробила - закомплексована монашка!!! Хлопці зверніть увагу трішки на себе. По-моєму у вас комплексів не менше... А може у них кохання (принаймні зараз вони це відчувають) і по справжньому щасливі... Для них це задоволення - от і не спішіть зі своєю критикою... Хто=хто не заслуговує поваги, це людина, яка за цим підглядає і просвітлює у цьому половину Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто перший пост читав, а в ньому в 17 років дівчинка робить міньєт - це нормальна така собі путьовка в жізнь. Є й сильніші види задоволень, колись наркоман розповідав якого рівня кайф він отримує, коли адекватну дозу заганяє, хай всі міньєти Волині почекають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно природа зробила, в 17 років в дівчини вже є фігура, але зовсім відсутні мозги. Причому за моїми спостереженнями вони з'являються далі за 20 років. Звичайно, що хтось скористається таким секс-комплектом, якщо батьки втратять з певних причин контроль над вихованням. Ранній статевий досвід не несе в собі нічого доброго, як для дівчини так і для хлопця, бо вони просто втрачають здатність закохуватись, любити. Все зводиться до траху, почуття відсутні, в стосунках постійна пустота і бажання нових партнерів. Обоє ламають своє майбутнє: дівчина-шалава одружиться хіба з якимось лохом і все життя буде це собі усвідомлювати, час від часу ставлячи роги своїй половині під час п'янок-гулянок, а той їй. З хлопцями, які любили по блядях проїхатись, також не все позитивно. В більшості випадків одруження для таких персонажів не є перепоною для нових статевих стосунків. На виході маємо розлучення, затравлені діти з поламаним дитинством. І пам'ятайте, що в особливо затятих трахунів в шлюбі народжуються дочки, а що ви їм зможете розказати? :)

та причому тут секс ? головне вiдношення до партнера, навiть до незнайомого партнера можна вiдноситись з нiжнiстю, й об дружину(чоловiка) в шлюбi витирати ноги. Людина або гамно, або не гамно, або гамно в певному станi (опьянiння й т.п)

ЗЫ апогеем ( блiн слово ж яке двозначне :) ) даноi теми стане приход ТСа й вiшання лапши, що мол то все еправа й вiн (ТС) проводив психологiчний експеримент, бо пише якусь там роботу :) Такий собi класичний способ *задньоi* :) Або ще щось на кшталт цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би на борді за кількість постів за короткий термін давали бонуси, то автор цієї мильної опери отримав їх точно.))))

яка велика сила і наука цей - секс!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС сказав, шо побачів як вона делає міньєт, а вполне возможно шо він (кому делали міньєт) робив їй перед міньєтом куні чи пообіцяв після...

от мене цікавить, як би називалась тема якби ТС побачів як їй делають куні? :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....нах#я то все писати якшо це може прочитати кожен, навіть і дитина ще...

....Бо це якраз таки наше діло бо ми створюєм теми...

....А це все читають такі ще молоді дівчата і псують своє життя...

я навіть не знаю, що тут додати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...