Перейти до змісту

Нахріна взагалі той мінет?


Political

Рекомендовані повідомлення

Щось нема головного деанонімізатора. Без Ярчика ніц не буде. А він, судячи з тривалої відсутності, десь чергову хітяру на океанському побережжі записує. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

топікастера напевно "жаба задавила", що комусь да, а йому ні...

і не треба тут приплітати наркоманію, алкоголізм і так далі, древні давно зрозуміли, що в людини насправді не так вже й багато можливостей "покайфувати", читнувни ваш пост стало мені зрозуміло що ви якщо й займаєтесь сексом то тільки виключно для того щоб продовжити свій рід.

Згадався анекдот:

Дорду зранку доповідають, вша дружина не завагітніла.

А він зітхаючи каже:

Знову прийдеться робити ті безгулзі рухи "тди сюди"

А мораль тут така, чим більше батьки забороняють, тим більше дитині хочеться спробувати, що ми бачимо про дівчат на хлопців, багато хто їде з дівчат від батьків поступають в універи, і бігають потомі по хлопцям думають "кому дати", щоб сапробувати заборонений плід, так само хлопці айда в запої, тож можна що хочеш, нема контроля і так далі.

Чомусь батьки умудряються навчити дитину з пелюшок щоб свої какашкі не їла... так от про все інше теж можна навчити і пояснити "что такое хорошо, а что такое плохо... как той Крохе" :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорду зранку доповідають, вша дружина не завагітніла. А він зітхаючи каже: Знову прийдеться робити ті безгулзі рухи "тди сюди"

По рзелульаттам илссеовадний одонго анлигйсокго унвиертисета, не иеемт занчнеия, в кокам пряокде рсапожолены бкувы в солве. Галвоне, чотбы преавя и пслоендяя бквуы блыи на мсете. Осатьлыне бкувы мгоут селдовтаь в плоонм бсепордяке, все-рвано ткест чтаитсея без побрелм. Пичрионй эгото ялвятеся то, что мы не чиатем кдаужю бкуву по отдльенотси, а все солво цликеом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС пропав, тема вичерпала себе.

будемо чекати наступного вбросу.

поп-корн напоготові

04.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блондинка з Києва їхала в Буковель на своїй крутій іномарці, але пробила колесо і зупинилась на обочині. В цей час їхали два гуцули на коні. Блондинка звертається до них:

- Ребята, помогите – я в боргу не останусь!

Ті поважно злізли з коня і, оглянувши пробите колесо, дійшли висновку:

- Та шо… тре’ мінєти.

- Нет, только два – коню делать не буду! – категорично заявила блондинка.

W6HvFIXePUk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років15 тому, будучи в Німеччині,запитав знайому, що тамживе. ,,А чому на ваших вулицях не видно підлітків?,,

Відповіла- Вони якось дуже швидко стають дорослими.

Це як полуниці, чекаш їх чекаєш, а тиждень два і вже їх нема, лише солодкі спогади залишились.Або кислі.

От би ще з такою настирністю, як нині хочуть позбутись невинності, підлітки ще намагались стати незалежними, стати особистостями.Або хоч просто відповідально відносились до свого матеріального стану, а не сиділи на шиї у батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інформацією про секси потрібно обережніше.

Піднесена інформація, може сприйнятись і напевно сприйметься як інструкція до виконання. В багатьох дівчатах (а говорю про них, бо вони, згідно регламенту, дають) є вже закладена доволі сильна тяга до цих дійств. Їх батькам потрібно якомога довше контролювати, стримувати, забороняючи вечірні зустрічі, ранні святкування нових років, день народження допізна, переночування в подружок і т.д. Чадо буде нервуватись, звинувачувати в зламаному житті, але можливо це вбереже дитину від необдуманих кроків і втрати репутації ще до її набуття :) А дальше, раз ти така просунута і самостійна, неси відповідальність за своє життя сама з усіма витікаючими. :)

я з вами незгідний якщо дитині забороняти чі непускати, то дитина буде втікати і думати я зробити посвоєму.

а от коли поговорити, обяснити, розказати про наслідки тої чи іншої дії. тоді дитина сама вирішить потрібно їй те чи інше.

це я розказую з власного досвіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І подумав... не провівши деанонімізацію топікстартера не можна відкидати і ще однієї версії. Відкидаємо всі розповіді про знайомих, лишаємо: в топікстартера є донька 17 років. І до неї постійно приходить друг, допомагає в якихось там справах по навчанню чи в інших "відео-проектах". І ось одного разу топікстартер йде собі спокійно по хаті, випадково зазирає до власної доньки в кімнату і бачить.... БАЧИТЬ!... АААА! ГЛИБОКА ГЛОТКА!!!!! ААААААААААААААААААААААА!!!!!!1111

Ясне діло, що в нього шок, моральна травма і він, не наважившись відразу поговорити з донькою, виливає це все діло на борду, очікуючи моральної підтримки або поради від ком'юніті. Ну а ком'юніті... з одного боку -- засміяли і потролили, а з іншого -- ніби ж і заспокоїли, типу "розслабся, не вона одна така, в наші часи в її віці це ніби як і нормально".

Вспомнился старый бородатый анекдот...

Заходит молодая девочка, а за ней мужчина, в лифт, в котором нет света.

Двери закрываются и лифт начинает подниматься.

Неожиданно лифт останавливается.

Проходит 15 минут. Вдруг девочка говорит: "Дяденька, а хотите я у вас отсосу?" Дяденька в недоумении: "Ну давай!" Проходит ещё 15 минут, девочка не унимается: "Дяденька, а давайте я ещё раз у вас отсосу!!!" Дяденька: "Ну отсоси, отсоси!!!" Через 5 минут: "Дяденька, а дайте закурить." Мужик зажигает зажигалку и чуть не падает в обморок.

- ДОЧКА!!!

- ПАПА!!!

- Так ты куришь?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Востаннє 17-ти чи 18-тирічний (здається) хлопчина тут жалівся (чи хвалився), що необдумано переспав зі старшою подружкою. Швиденько форумчанами були вичислені і телефон хлопчини, і його профілі в соцмережах, і його фотки, і навіть список "потенційних старших подружок". Висновок: інтернет -- це ні разу не анонімно!

можна ссилку на темку, цікавлять методи "вичисленія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я-то думаю где это я встречал этого п..... после этой темы все стало на свои места -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадалось. Була тут темка типу "ми дружили/переспали, шо дєлать траляля". А вкінці ТС усіх вирішив добити чи то поприколюватись і написав "а шо якшо вона мені не подобається???". До чого то я?! А до того, чи не "вспливе" зараз в титрах "хлавний хєрой"?

А можна посилання на тему? Сам знайти не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nik19: Я ожидал большего от минета...

Invertus: В следующий раз пусть сделают тебе.

баш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уміння дівчинки + трошки розуму і хитрості, і в неї життя вдалось)))

а це по вашому нормально??? от в цьому все проблема шо люди вже спокійно про такі речі говорять. І хай тут на мене гонять і кажуть шо дебіл, а дівчинка супер і шкодують її, а на мене гонять, що я тут про дівчинку розповів якої навіть імені не написав. Тільки от батьків тут шкода а не її, бо люблять, пестять, ні в чому не відмовляють, душу вкладають, а потім на тобі сосе пісюни в 17 років, через вплив дебільного суспільства і оточення.

А ти бачив, як ті батьки пестять одне одного? Може доця теж колись підглянула, що там тато з мамою роблять? І правильність батьків дівчинки по відношенню до етики і естетики, морального кодексу будівника комунізму не мають нічого спільного з їх сексуальним життям? Ти свічкотримач в тій родині?

Згадалася ця історія

Маршрутка. Все места заняты. Одна из пассажирок - молодая женщина, у неё на коленях сидит девочка лет пяти и всё время канючит:

- Маааам! Купи Барби! Ну, маааам, купи Барби!

- Доченька, я не могу купить тебе Барби, у меня денежек нет!

- Мама! Купи Барби, а то я что-то бабушке расскажу!

- Ой, ну что ты можешь бабушке рассказать?

- Если ты мне не купишь Барби, я бабушке расскажу, что ты папе писю целовала!

В маршрутке пауза, потом дикий смех. Мама в шоке, на первой же остановке выскакивает из маршрутки.

Нарешті осилив всю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Боже, мінет? як там можна, тож аморально:) А якщо серйозно, двері закривати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...