Перейти до змісту

Продам автомобіль ЗАЗ 968М 1988р.в.,


olly_asd

Рекомендовані повідомлення

Продам автомобіль ЗАЗ 968М 1988р.в.,

Ціна:

8000 грн.

Двигатель: Бензин, 1.2 л, 50 л.с., механическая, цвет - песочный, привод задний

гаражное хранение

Машина в нормальному стані, на ходу. Зимою не експлуатувалась. 1 власник.

Всі питання та пропозиції в ПП або за тел О95 1 пять 4 один 4 55

Можливий торг.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха ну як можна за таке 1000 доларів давати, он ауді нерозтаможені в чудовому робочому стані 98-2001 років стількі коштують, тай можна по знайомий по селах поїздити то не то шо за 1000дол а за 500-400доларів можна купити москвічі копейкі таврії волинянкі, правда з деякими недочотами зате на ходу , і ще й в любову випадку можна й на металолом пустити і так в плюсах остатится, мали б вже хоч якусь елементарну совість за запора просити 1000баксів це ну дуже смішно і про покупців ніякої мови навіть не може бути. http://auto.ria.ua/auto_peugeot_309_10178862.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха ну як можна за таке 1000 доларів давати, он ауді нерозтаможені в чудовому робочому стані 98-2001 років стількі коштують, тай можна по знайомий по селах поїздити то не то шо за 1000дол а за 500-400доларів можна купити москвічі копейкі таврії волинянкі, правда з деякими недочотами зате на ходу , і ще й в любову випадку можна й на металолом пустити і так в плюсах остатится, мали б вже хоч якусь елементарну совість за запора просити 1000баксів це ну дуже смішно і про покупців ніякої мови навіть не може бути. http://auto.ria.ua/a...9_10178862.html

Вибачте за"оффтоп"

1.Шановний Political вам не підходить ціна, будь ласка не купляйте, або торгуйтесь з продавцем.

2.Хотів би я глянути на ту Ауді"в чудовому робочому стані 98-2001 років"-це кузов C5 і в "бундесі"/Польщі вона буде коштувати мінімум 2500$, а її ще треба пригнати, протягнути через кордон.(за такі гроші її мають,як мінімум, вкрасти з сусідньої стоянки)

"ауді нерозтаможені в чудовому робочому стані 98-2001 років" за 1000 дол. в вас візьме будь-який шрот і скаже велике дякую.

Я вже не говорю про те, як ви будете їздити на нерозмитненій машині.

3.На рахунок ціни-це особиста справа продавця, і не треба говорити про совість.

З.І Будь ласка, ставте більше розділових знаків, і перечитуйте написане-а то ріже очі.

Ще раз вибачте за "оффтоп"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотор 50-ка це чудово.. Ніколи не бачив в роботі , напевно рве в динаміці всякі тазікі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Political тут взагалі на своїй хвилі)

Так сказати, в нього своя атмосфера. Колись мені розповідав що приганяли партнера 06року і в нас він виходив 3.5k$.

Я був здивований такими цінами, пропонував йому співпрацю, але він відмовив...ех(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50-ка экспортный вариант, бензин А 92, т.к. на западе не было А76.

По цене, МОЕ МНЕНИЕ, 1000 мертвых американских президентов это много, я ВАЗ 2106 1990 года взял за 1200, перебрал тока подвеску. Интересно конечно глянуть фото мотора, багажника, салона, состояние кузова. У меня есть ЗАЗ, и если машина стоит в гараже долго – то думаю она не может быть полностью исправна, из личного опыта эксплуатации ЗАЗ 968М. Когда я покупал свой ЗАЗ, то меня тоже убеждали что все ок, а на самом деле тормозило токо 1 колесо и расход был 25л на 100км, при норме 8л. Да еще для общего развития- запчасти для ЗАЗ дорогие, на ВАЗ в 2 раза дешевле.

Уважаемый olly_asd можете меня рассматривать потенциального покупателя, даю 120 мертвых американских президентов.

И еще вопрос – продает машину хозяин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАЗ-968БЭ, 50 кс...Фото таблички з маркуванням двигуна - в студію будь ласка.

Ціна таки кусається. На такі гроші я там не повинен знайди жодного сліду від іржі кузова...Як Ви думаєте, я їх не знайду?

Ну і, як би, по ходовим характеристикам..З таким двигуном він повинен "йти" не набагато гірше за мого...Порівняти б?

Тоді можна про щось говорити - а так.... ІМХО - максимальна ціна 500 у.о, при умові "ідеального" стану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви мені тут не росказуйте, це багато 1000 баксів. Просити за відро якому 24 роки це смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАЗ-968БЭ, 50 кс...Фото таблички з маркуванням двигуна - в студію будь ласка.

Ціна таки кусається. На такі гроші я там не повинен знайди жодного сліду від іржі кузова...Як Ви думаєте, я їх не знайду?

Ну і, як би, по ходовим характеристикам..З таким двигуном він повинен "йти" не набагато гірше за мого...Порівняти б?

Тоді можна про щось говорити - а так.... ІМХО - максимальна ціна 500 у.о, при умові "ідеального" стану

оф топ)

а що в тебе зазіку стоїть за двигун якщо не сикрет?)) сусід просто цікаво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оф топ)

а що в тебе зазіку стоїть за двигун якщо не сикрет?)) сусід просто цікаво)

Рідний)

Можу показати)

Що ви мені тут не росказуйте, це багато 1000 баксів. Просити за відро якому 24 роки це смішно.

:0146: Чесно скажу - в моєму без аудіо - більше 5-ти

Тойота теж відро - все залежить від точки зору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так фото будут?

А тебе они надо? Тех что есть вполне достаточно. Даже если его наполировать как коту яйца - это не средство передвижения, а просто игрушка. За которую я например могу дать 150баксов :) и то не себе , а своему сыну - чтобы игрался от нефиг делать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, звідки стільки жовчі до старенької, української машини?

тебе десь на дорозі вздрючив Запорожець?

хочеш про це поговорити? :)

тобі завелика ціна - проходиш мимо, купляєш те на що вистачило грошей :)

та і яйця ти сплутав з собачими. в котів яйця завжди в шерсті, не блистітимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, звідки стільки жовчі до старенької, української машини?

тебе десь на дорозі вздрючив Запорожець?

хочеш про це поговорити? :)

тобі завелика ціна - проходиш мимо, купляєш те на що вистачило грошей :)

та і яйця ти сплутав з собачими. в котів яйця завжди в шерсті, не блистітимуть.

1. Вот только не надо переводить всё на возраст и политику ладно!!!

2. Ты что психолог? Спасибо, в услугах не нуждаюсь.

3. Не тебе мерять мой кошелёк.

4. Ну и наконец, если не разбираешься ни в чём нехрен тут трындеть.

post-40-0-78439400-1359207582_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто попросил фото ЗАЗа, а Вы плавно перешли на яйца котячьи! Ну впрочем это как везде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...