Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Ти перечитай, що ти тут понаписував - очі на лоб лізуть. Купи букваря собі і в машині вози

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ти перечитай, що ти тут понаписував - очі на лоб лізуть. Купи букваря собі і в машині вози

это мне? извиняй дружище давно не писал, думал высказаться на родном языке а тебе плохо читать переведу на русский :angry2: полиглот ты наш, а может сам на маршрутке ездиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти перечитай, що ти тут понаписував - очі на лоб лізуть. Купи букваря собі і в машині вози

Так, написав він, м'ягко кажучи, не дуже грамотно, але суть - 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти перечитай, що ти тут понаписував - очі на лоб лізуть. Купи букваря собі і в машині вози

это мне? извиняй дружище давно не писал, думал высказаться на родном языке а тебе плохо читать переведу на русский :angry2: полиглот ты наш, а может сам на маршрутке ездиш?

єзжу а шо, будете ругати дядьку? і падрєзать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти перечитай, що ти тут понаписував - очі на лоб лізуть. Купи букваря собі і в машині вози

это мне? извиняй дружище давно не писал, думал высказаться на родном языке а тебе плохо читать переведу на русский :angry2: полиглот ты наш, а может сам на маршрутке ездиш?

єзжу а шо, будете ругати дядьку? і падрєзать ?

какие падризать :angry2: мы ездим на машинах купленных за свои деньги и нам их очень жалко бить

об богданы ваших хазяев

гляньте на свои машины у вас не одного живого места нет, можна звезды рисовать ка во время войны за сбитых противников :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким маршутчикам буду скоро фари бити. Уроди Мля, про себе не думають і інших людей наражають на небезпеку.Ще й сцуко на цілий день нерви портять. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смешно вам? а водителю джипа не очень. мужик в машине нервно пытался кому то дозвониться , теперь из него будут делать козла отпущения. я просто каждый день после работы сам делаю поворот к вопаку, и через раз приходиться сталкиваться с такой ситуацией, вот в порыве гнева и накарлякал :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2westboiuuатыприкиньнасколькобыстрееписатьнетолькобеззнаковпрепианияаибезпробеловпростоофигенномыслиловятсянаураивсемвсёпонятносразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2westboiuuатыприкиньнасколькобыстрееписатьнетолькобеззнаковпрепианияаибезпробеловпростоофигенномыслиловятсянаураивсемвсёпонятносразу

:0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чого ви смієтесь з людини?По російськи він нормально пише,так хоч старався українською...Ви телевізор подивіться,деяким нашим керівникам високого рівня хочеться на законодавчому рівні заборонити паплюжити мову.Ось це трагедія...І правильно він написав,я за свої гроші купив машину і не хочу щоб її*Богдани*човпли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вторник, 23 ноября, в начале 19:00 на Житомирской трассе микроавтобус с людьми врезался в стелу Киев - город-герой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально пів години назад навпроти зупинки на Гордіюк біля самого кілця ваз 12 випершись на зустрічну через подвійну суцільну влупився в Пазік, що їхав по 103-му маршруту. Пацанчик водій 12 під градусом.... Постраждалих вроді немає...

фото не дуже, сорі.

post-6632-0-47265200-1290794097_thumb.jp 

post-6632-0-47265200-1290794097_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млин, ну как можно садиться за руль выпившим? Не понимаю. :0091:

Можна в цього спитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В той же час, десь в 19.40 на перехресті Воїнів Інтернаціоналістів і Кравчука на переході якийсь маленький авто схоже на Chana Benny (надіюсь правильно написав) збив/ла чоловіка. Чоловік лежав/сидів на тротуарі при пам"яті, поряд стояло вищезгадане помаранчеве авто на аварійці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В той же час, десь в 19.40 на перехресті Воїнів Інтернаціоналістів і Кравчука на переході якийсь маленький авто схоже на Chana Benny (надіюсь правильно написав) збив/ла чоловіка. Чоловік лежав/сидів на тротуарі при пам"яті, поряд стояло вищезгадане помаранчеве авто на аварійці.

За кермом дівчина була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В той же час, десь в 19.40 на перехресті Воїнів Інтернаціоналістів і Кравчука на переході якийсь маленький авто схоже на Chana Benny (надіюсь правильно написав) збив/ла чоловіка. Чоловік лежав/сидів на тротуарі при пам"яті, поряд стояло вищезгадане помаранчеве авто на аварійці.

За кермом дівчина була?

Не можу стверджувати на 100%, тому й написав "збив(ла)". Мої пасажири казали, що за кермом була дівчина, а я того не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, можливо оффтоп, але переглянути рекомендую ВСІМ!!!!

Начиная с 2007 года, на Youtube избирают ''Рекламу года'', которая стала самой просматриваемой. По итогам уходящего года, победителем стал социальный видеоролик, который была снята по заказу британского города с милозвучным названием Сассекс. В отличие от традиционных шокирующих средств социальной рекламы, это видео вызывает у зрителей позитивные эмоции. По сюжету, семья водителя спасает его от аварии, руками удерживая в сидении...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По першому сніжку надивився сьогодні немало ДТП. Найбільше бачив на початку Карпенка-карого десь о 17.00, недалеко від останнього переїзду, вдалось розгледіти лише якусь копійку і бус поперек дороги. Сніг валив і ніччого не було видно, лише позашляховики по бровці обминали місце ДТП, всі інші розвертались. О 16.30 на Червоного Хеста маленьке бамперне ДТП. О 17.30 цю вулицю вже перекрили для руху, що трапилось невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, можливо оффтоп, але переглянути рекомендую ВСІМ!!!!

Начиная с 2007 года, на Youtube избирают ''Рекламу года'', которая стала самой просматриваемой. По итогам уходящего года, победителем стал социальный видеоролик, который была снята по заказу британского города с милозвучным названием Сассекс. В отличие от традиционных шокирующих средств социальной рекламы, это видео вызывает у зрителей позитивные эмоции. По сюжету, семья водителя спасает его от аварии, руками удерживая в сидении...

Я раніше дивився цю рекламу - ВРАЗИЛА, побільше б таких на нашому ТБ, а не цигарки-пиво-водка-прокладки-цигарки :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно 18 година - перехрестя Дубнівськой і обїзної на рованці, акурат при вїзді на заправку - "бутерброд" з трьох автівок.

остання таврія - перші дві нерозгледів. одна одній в зад вїхали... :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно 18 година - перехрестя Дубнівськой і обїзної на рованці, акурат при вїзді на заправку - "бутерброд" з трьох автівок.

остання таврія - перші дві нерозгледів. одна одній в зад вїхали... :0001:

всерединці червоненький Хюндай гетз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 16.20 на мосту біля Там-Таму щонайменше три ДТП. Причина, як на мене, слизька дорога!

Будьте обережні, водії!

Зима, як завжди, для комунальних служб прийшла неочікувано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...