Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

У меня тоже иногда случаются такие "пролеты". Слава богу не часто. Задумался о чем-то, например. Очнулся - уже на перекресток въехал на красный. Куда деваться. Жуть! Хорошо, если все благополучно. А тут видно не повезло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Десь годину тому фура МАН не надала перевагу "Деу-Ланос", яка виїзджала з переїзду на перехресті Карпенка-Карого та Задворецької (Зої Космодем"янської), в результаті чого в "Деу" добряче пошматований бампер, у МАНа - "пом"яте відро"...

На диво МАН з волинськими номерами, зазвичай там не надають перевагу іногородні

Мож я і проспав сам - але на фурі ніби так як ВС...Львів

П.С. Водієві Ланоса, відповідно і самому Ланосу просто пощастило...Пів метра далі - і могло трагічно закінчитись - це ж фура...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож я і проспав сам - але на фурі ніби так як ВС...Львів

П.С. Водієві Ланоса, відповідно і самому Ланосу просто пощастило...Пів метра далі - і могло трагічно закінчитись - це ж фура...

та да... могло бути і так.

п.с. Хто ворожу мову розуміє? Що там сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel це по ТВ показували. Бабка за кермом малолітражки на перехресті вирішила проскочити перед вантажікою поки та стояла, а вона рушила :) і не побачила ту блоху... Так тягнула досить довго, дорога слизька, потужності багато. Бабка вже звонила знайомим і замовляла дезадорат-освіжувач салону :) А водій побачив що попереду машинка коли його поліція зупинила ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже иногда случаются такие "пролеты". Слава богу не часто. Задумался о чем-то, например. Очнулся - уже на перекресток въехал на красный. ....

Фото махінди - в студію !!! (на крайняк марку і колір) Буду об"їзджати п"ятою дорогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід-дальнобойщік розбився (це вже другій по рахунку з будинку), вїхав в пасажирський автобус, сьогодні по ТСН було відео, ніби серце прихопило. Завтра привезуть ховати. Деталі згодом.

Від себе: Гори-гори ясно штундець-сектанте. Voodoo people magic people :0039:

Детальніше тут.

Штунди - дауни, заробітчани, але ж і штунда штунді - різниця. У мене є 2 нормальних штунди з штук 50 знайомих штунд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......

Від себе: Гори-гори ясно штундець-сектанте. Voodoo people magic people :0039:

Детальніше тут.

Штунди - дауни, заробітчани, але ж і штунда штунді - різниця. У мене є 2 нормальних штунди з штук 50 знайомих штунд!

Троха оффтоп...

... Ви ще з продавцями гербалайфу не спілкувались! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь півгодини назад бачив ДТП на Парковій, на перехресті де повертати до нацбанку. стояла посередині дороги з розбитим передом Калина і кілька джипів. на перший погляд- водій калини невинен, він їхав по головній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь півгодини назад бачив ДТП на Парковій, на перехресті де повертати до нацбанку. стояла посередині дороги з розбитим передом Калина і кілька джипів. на перший погляд- водій калини невинен, він їхав по головній.

Паркова - це та що Глушець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Паркова, це та, по якій з Глушець попадають на пр. Волі

Градний Узвіз - провулок з Глушець до Собору проїзджаючи Нацбанк ліворуч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркова, це та, по якій з Глушець попадають на пр. Волі

Градний Узвіз - провулок з Глушець до Собору проїзджаючи Нацбанк ліворуч.

я-то знаю, цікаво яку вулицю мав на увазі автор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь півгодини назад бачив ДТП на Парковій, на перехресті де повертати до нацбанку. стояла посередині дороги з розбитим передом Калина і кілька джипів. на перший погляд- водій калини невинен, він їхав по головній.

перепрошую, мав на увазі вул. Глушець та поворот на Градний узвіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паджерік їхав від собору і не пропустив калину, а джипи то напевно моральна підтримка! Задрали вже такі крутелики, на правила ложать великий ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову на злощасному перехресті на Дубнівській довгий тягач, який перевозить автомобілі не пропустив автівку яка їхала по головній і хтів повернути у сторону Рованців, якась легковушка очетилась у нього в колесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долбо@бу, обгонявшему вечером по встречке автобус в Теремно на узкой (!) дороге, чуть не сбившему двух байкеров - надеюсь, фонарный столб ждёт тебя, Гастелло :mdr:

Долбо@бу, їхавшому на велосипеді в напрямку Дачного без будь-яких маячків, надіюсь тебе найде - "Долбо@б, обгонявший вечером по встречке автобус в Теремно на узкой (!) дороге, чуть не сбивший двух байкеров"

З.І. На фіга мені такий адреналін :blink:

З.І.І. Діма, це не до тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел пойти в жестокое оппозиционное контр-наступление, но З.І.І. оказало умиротворяющее действие :)

Кроме того в таких условиях по дорогам без маячком ездят действительно неизлечимые долбо@бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 19:15 за перехрестям пр.Молоді та Відродження в сторону дитячої лікарні. Таксі заїхало під лівий бік пазіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холі-вар переніс. Тема сугубо для статистики. ursa 3 дні РО за порушення правил,решті попередження усно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно в 8.30 в с.Зміїнець що на ковельській трасі, ВАЗ 2109 збила насмерть людину.Місцевий житель.Хто винний не зрозуміло, так як тормозний шлях дуже великий.Автомобіль під час гальмування розвернуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если тормозной путь очень большой, видимо и скорость была больше, чем 60 км/час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю проїжджав біля 13.00 міст на Рівненській і бачив ДТП. Білий жигуль з рівненськими номерами поперек смуги і в бік йому втулив якийсь бусик з іноземними номерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж то бачив.

бус був з німецькими номерами. майже без пошкоджень, а копійці праву передню дверку вдавило.

схоже що жигуля розвернуло поперек дороги (біда задньоприводних на слизькому), а бус його просто догнав вже в бочину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спуск з моста від Автозавода на Рівненську

Я тільки не зрозумів як ці 2 шумахера хотіли розминутись. Обоє стояли на подвійній суцільній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спуск з моста від Автозавода на Рівненську

Я тільки не зрозумів як ці 2 шумахера хотіли розминутись. Обоє стояли на подвійній суцільній.

1 й з мосту спускався на жигулях а бус хотів пересікти подвійну смугу до магазину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...