Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

вчера,возле автобусной автостоянки что перед Киевской, влител в открытый люк! фото не успел сделать,организовано подошло 4 человека,"приподняли" машину,и я "выкарабкался",за что им СПАСИБО!!! Говорят что Я уже 20тый по счёту )) Спасибо ШИБЕ за безупречные дороги!

Зверніть увагу також на вул. Коперніка (розвилка в районі друкарні) там є люки на які наїжаєш і вони просто стають вертикально, не раз бачив. Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

вчера,возле автобусной автостоянки что перед Киевской, влител в открытый люк! фото не успел сделать,организовано подошло 4 человека,"приподняли" машину,и я "выкарабкался",за что им СПАСИБО!!! Говорят что Я уже 20тый по счёту )) Спасибо ШИБЕ за безупречные дороги!

Як казав Шиба: "Всі доЙоги поЙоблені"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 человека погибли и 4 травмированы из-за дорожно-транспортного происшествия в Волынской области.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Департамента Госавтоинспекции Министерства внутренних дел.

ДТП произошло в ночь на 4 января в 2.20, на первом километре автодороги «Селище - Камень-Каширский - Ковель - Колодязное - Локачи - Горохов».

Водитель грузового автомобиля КамАЗ-54112 с полуприцепом, двигаясь в направлении Камень-Каширского, при выполнении маневра разворот не уступил дорогу и столкнулся с микроавтобусом Ford Transit, который двигался в попутном направлении.

Украинские новости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозного шляху не було. Їхали хлопці бусом дуже швидко. Коли відкрили бус перегар в ньому був не дитячий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Egoist, Andrew_Best

кто-нибудь из вас обратился в соответствующие службы по поводу открытых люков?

Если Вы, как заинтиресованые в нормальных дорогах люди, ничего кроме писанины на форуме не делаете, то какие вопросы к власти? Шиба, что должен каждый день все люки в городе инспектировать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если Вы, как заинтиресованые в нормальных дорогах люди, ничего кроме писанины на форуме не делаете

Да,30-ого числа,люди только и занимаются,что только пишут заявления по поводу открытых люков!

На сколько я знаю,надо было с начало вызвать ДАЙЦОВ,что б зафиксировали факт,а потом уж только писать "бумагу"!

..если нет,расскажи куда писать??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...надо было с начало вызвать ДАЙЦОВ,что б зафиксировали факт,а потом уж только писать "бумагу"!

...

А они так прямо и приехали;) На аварии приезжают через пару часов, а на открытый люк приедут через год;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні біля старого базару була дтп. Учасники мондео, богдан, і грузова комунальна ,здається. Довго стояли, чекали дпс, а пробка була нормальна. Хто винуватий незрозуміло (Вроді грузова), просто недотримання дистанції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Egoist, Andrew_Best

кто-нибудь из вас обратился в соответствующие службы по поводу открытых люков?

Если Вы, как заинтиресованые в нормальных дорогах люди, ничего кроме писанины на форуме не делаете, то какие вопросы к власти? Шиба, что должен каждый день все люки в городе инспектировать?

Ну тією вулецею їздять і мєнти і дорожні служби і ЖЕК (сміттєвози) і думаю вони мали б вже давно зреагувати на це. В них часу більше на це ніж в мене. І доречі я свою заінтересованість в нормальних вулицях проявляю щорічним платежем за дороги і як для мене і як на мене немалі гроші. А те шо я стану і буду визвонювати кудись то 1. Будуть займатись переадресацією з жеку в облавтодор і назад. 2. Приїдуть, скажуть хлопче їдь звідси - що ще раз підкреслює пох.....не відношення працівників відповідних структур до стану автошляхів.

Сьгодні біля старого базару була дтп. Учасники мондео, богдан, і грузова комунальна ,здається. Довго стояли, чекали дпс, а пробка була нормальна. Хто винуватий незрозуміло (Вроді грузова), просто недотримання дистанції...

Наскільки говорили очевидці в маршутівці, що з одніїє сторони стояла маршука (на зупинці біля базару, ну... і відповідно раком (так як вони вміють) і навпроти їхала грузова), і водій легкового авто не зміг протиснутись між ними обїжаючи маршутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Если Вы, как заинтиресованые в нормальных дорогах люди, ничего кроме писанины на форуме не делаете

Да,30-ого числа,люди только и занимаются,что только пишут заявления по поводу открытых люков!

На сколько я знаю,надо было с начало вызвать ДАЙЦОВ,что б зафиксировали факт,а потом уж только писать "бумагу"!

..если нет,расскажи куда писать??

Цим питанням має перейматись "відділ інженерно-транспортної інфраструктури департаменту житлово-комунального

господарства Луцької міської ради". Ось витяг з положення про відділ:

ІІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ ВІДДІЛУ

3.4. Організовує і контролює виконання робіт з реконструкції, ремонту та утримання об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури міста, зокрема вулично-дорожньої мережі міста, комплексу інженерних споруд на ній, мереж зовнішнього освітлення, об’єктів світлофорного господарства тощо.

3.7. Здійснює контроль за технічним станом об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури міста, своєчасний відбір таких, що підлягають ремонту, дотримання міжремонтних термінів та контроль за виготовленням проектно-кошторисної документації.

3.10. Здійснює контроль за станом експлуатації та утримання об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури міста.

3.13. Здійснює аналіз стану аварійності на вулицях міста з подальшою розробкою заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та усунення перешкод.

Виходячи з вищеописаного, не тільки в даному меседжі, можна констатувати факт, що контроль не проводиться, люди протирають штани і проїдають наші податки.

Порившись на сайті міської ради побачив цікавий документ від 25.07.07 №16/8

Заходи

щодо реалізації Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки

на вулично-шляховій мережі м. Луцька на 2007-2010 р.р.

де пунктом №9 в таблиці заходів значиться:

Заходи: Забезпечити заміну та встановлення люків та дощоприймальних решіток.

Виконавець: Департамент ЖКГ і будівництва

Фінансування, тис. грн.:

2007 - 300

2008 - 150

2009 - 120

2010 - 100

Класні цифри, чи не так :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні біля старого базару була дтп. Учасники мондео, богдан, і грузова комунальна ,здається. Довго стояли, чекали дпс, а пробка була нормальна. Хто винуватий незрозуміло (Вроді грузова), просто недотримання дистанції...

А вот сейчас оборжотесь!!!!!!!!! Там в конце остановки постоянно пасутся 2 жлоба мусорка, бабло рубают !!!!! Так вот моя жена видела как к ним обратился человек и чтото говорил, после непродолжительной беседы - эти два козла сели в патрульную машину и уехали. Наверное за подмогой. :angry: И вот скажите КТО ОНИ ПОСЛЕ ЭТОГО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To serega: діло в тому, коли літом ложили нове покриття вул. Коперніка, то вроді казали що Коперніка належить до автодору а не до підпорядкування ЖЕКу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А в них так завжди - футболом займатись.

На 99% впевнений, що автодор всього навсього підрядник. Магнітофон крутить міська рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоронное бюро в городе Рим на севере штата Джорджия, США, предложило водителям, которые собираются на Новый год садиться за руль в состоянии алкогольного или наркотического опьянения, бесплатные похороны, сообщает местное издание Rome News-Tribune.

До полудня четверга водители могут посетить похоронное бюро McGuire, Jennings and Miller и заключить с ним договор. В документе будет обозначено, что автомобилисты планируют в новогоднюю ночь управлять автомобилем после употребления алкоголя или наркотиков. Если затем они насмерть разобьются в ДТП, фирма обязуется похоронить их бесплатно.

В набор услуг входят подбор гроба и места на кладбище, подача лимузина и подготовка тела, отмечает издание.

Как пояснили в похоронном бюро, их программа под названием "Операция 'Остановись и подумай'" призвана спасти жизни тех, кто не склонен размышлять, прежде чем что-либо сделать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька хвилин тому на мості на пр. Перемоги не розминулись автобус ПАЗ та БМВ Е34. Враховуючи невідповідність вагових катогорій - наслідки зрозумілі. Ніби як ніхто не постраждав, хоч в автобусі були пасажири. Попередньо, водій БМВ не справився з керуванням при обгоні або машинку занесло на слизькій дорозі.

post-3660-1263106686.jpg

post-3660-1263106698.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька хвилин тому на мості на пр. Перемоги не розминулись автобус ПАЗ та БМВ Е34. Враховуючи невідповідність вагових катогорій - наслідки зрозумілі. Ніби як ніхто не постраждав, хоч в автобусі були пасажири. Попередньо, водій БМВ не справився з керуванням при обгоні або машинку занесло на слизькій дорозі.

Це називається права купив (про водія БМВ) Мат часть ніхто не знає... 99% за то шо це було аквапланування при випередженні чи навіть обгоні на мості а це "смертельна" помилка. І так вузько, а попасти на смугу мокрого снігу це все... купа таких впевнених в собі гасають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька хвилин тому на мості на пр. Перемоги не розминулись автобус ПАЗ та БМВ Е34. Враховуючи невідповідність вагових катогорій - наслідки зрозумілі. Ніби як ніхто не постраждав, хоч в автобусі були пасажири. Попередньо, водій БМВ не справився з керуванням при обгоні або машинку занесло на слизькій дорозі.

Це називається права купив (про водія БМВ) Мат часть ніхто не знає... 99% за то шо це було аквапланування при випередженні чи навіть обгоні на мості а це "смертельна" помилка. І так вузько, а попасти на смугу мокрого снігу це все... купа таких впевнених в собі гасають!

Ти неправий - якраз той випадок 1% - занос на льоду без обгону чи випередження, чи перевищення швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то занос це вже вина водія бо перегазував, або крутнув руль або ще щось... рухатись якщо нема попутнього транспорту треба в правій полосі, якщо вільна, а не в лівій, тим більше судячи по фото дорога дуже брудна і засніжена ще й міст тому швидкість має бути стабільна, бо машина задньопривідна! На рахунок матчасті... може і 1%, але все ж чому тоді не відпустити газ і зупинити занос ? Чому не рухатись правіше, щоб було місце для випадкових зносів задніх коліс? Не літо ж все-таки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше то був занос, бо зранку лід на мосту був.

П.С. А автобус-то добре тікав - правим колесом аж за бровку заліз, вона ж, хто пам"ятає, на мосту досить висока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А автобус-то добре тікав - правим колесом аж за бровку заліз, вона ж, хто пам"ятає, на мосту досить висока.

Там трамплінчик зі снігу, насипаного снігоочищувачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в першій половині дня на Винниченка навпроти юридичного корпусу ДЕПошна синя маршрутка не розминулась із іномаркою. Наслідки дріб'язкові (побиті задні стопи) а затор був серйозний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно бачив на Набережній (світлофор з Яровицею) у лівому ряду стояли 15-ка та Мерс з аварійною сигналізацією. 15-ка в"їхала в зад Мерсу; пошкодження незначні (мабуть трішки бампер і фара).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 40 тому на проспекті Перемоги, навпроти зупинки "5-та школа" Ауді-100 в"їхало в зад бусіку. Внаслідок "морда" Ауді добряче потовчена. Фоток не встиг зробити, роз"їхались досить швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...