Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Тут по силках була деяка інфа про аварію

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=357263

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=357848

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=357922

Хто володіє більшою достовірною інфою, чи може був свідком відпишіться. Треба дуже.

Пишіть в приват.

П.С. прошу модератора не терти пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Таксисты говорили, что примерно в обед на пр.Волі была какая-то страшная авария (объезжали дворами)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня и мне досалось,стоял пропускал машины,а водиель L200,решил поехать проив шерсти + задним ходом! Убежать не успел! Пострадавшие только машины..(ну и виновник на 500-600$). Так как удар пришолся мне в бок,то мне досалось больше!

53965f73cd7ct.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ДТП, але близько години тому по проспекту Волі пасажир якогось з авто на ходу викинув у вікно порожню пляшку з-під пива. Про пошкодження іншої машини не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра казало що близько години назад на Гордіюк біля Айви збили чоловіка, вроді живий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки ДТП в місті за вечір я ще не бачив:

18:15. "Сімка" (здається) СанРемовська з розваленим передком на Карпенка-Карого перед в'їздом на "Сафрон". Міліція, швидка...

18:25. Дві машини на повороті на 8-ме березня з пр.Перемоги - одна іншу догнала.

19:40. 4 (!) машини на Рівненській напроти в'їзду на Електроапаратну - теж догнали один одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки ДТП в місті за вечір я ще не бачив:

18:15. "Сімка" (здається) СанРемовська з розваленим передком на Карпенка-Карого перед в'їздом на "Сафрон". Міліція, швидка...

18:25. Дві машини на повороті на 8-ме березня з пр.Перемоги - одна іншу догнала.

19:40. 4 (!) машини на Рівненській напроти в'їзду на Електроапаратну - теж догнали один одного.

Добавилось машин після зимової сплячки. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18:15. "Сімка" (здається) СанРемовська з розваленим передком на Карпенка-Карого перед в'їздом на "Сафрон". Міліція, швидка...

Саме Сан-Ремівська, але "Чітвірка", мій товариш за кермом( зажало ноги- відкритий перелом однієї). Не могли вийняти поки МНС не розрізали машину, причина ДТП поки не знаю. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

класс! про дистанцію мабуть забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20100226204617.jpg

Юмористи:

Таксисти, які стояли осторонь з усмішкою дивилися на аварію та жартували, що це така акція протесту проти інавгурації нового президента України.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класс! про дистанцію мабуть забули.

Більшість про неї навіть і не знає... жаль ніхто нічого платити сам не буде крім самого заднього в якого ремонт за свій рахунок... неповезло тіпу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я не ошибаюсь, то четвертый платит только за третье авто, третий за второе, а второй за первое. Тоесть виноват не только последний, а и второй и третий. Потому что не соблюли безопасный интервал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я не ошибаюсь, то четвертый платит только за третье авто, третий за второе, а второй за первое. Тоесть виноват не только последний, а и второй и третий. Потому что не соблюли безопасный интервал.

Проблема в тому що за всіх платить страхова а вот останній то сам буде за свої ремонтувати свою машину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедна аварія, нічого подібного в нас на форумі ще не висвічувалось...

Фотка класна, автору +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівненська - Відродження 20:00

:)

20100226204617.jpg

В доповнення ссилочка http://www.volynnews.com/news/city/13416/

Ще одна аварія 26 лютого.

http://www.volynnews.com/news/city/13414/

post-1557-1267376726.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна аварія 26 лютого.

http://www.volynnews.com/news/city/13414/

Щось мені це нагадує...І місце, і, навіть, розташування машин. Тільки тоді там був Фіат Скудо і щось японське....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі 16 год дві ДТП.

Одна на переході напроти АС-1 на зупинку, вантажівка догнала ВАЗ десятку і то так помітно...

Друга на Набережній на спуску в напрямку до Світлофора... стояло 4 автівки і всі з аварійкою... пошкодження помітив на 2 з них... хто зна мо і 4 впилялись... там асвальт зійшов разом зі снігом і вся гальмують та петляють між ямами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я не ошибаюсь, то четвертый платит только за третье авто, третий за второе, а второй за первое. Тоесть виноват не только последний, а и второй и третий. Потому что не соблюли безопасный интервал.

Швидше не інтервал, а дистанцію. Бо інтервал — це відстань між боками автомобілів, що рухаються у попутному або зустрічному напрямках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвили 15 тому на вул.Ковельській сталось не значне ДТП, за кермом була дівчина (KIA), розвертаючись зацепила авто.

Тепер вони перекрили всю вулицю, майже неможливо проїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сніг та завчасне перевзування на літню гуму дають свої плоди. Вчора ввечері на кільці по вул. Шевченка, водій Мазди 3 заїхав простісінько в огорожу. Скоріш за все не впорався з керуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, я всю зиму від'їздив на літній гумі на задньому приводі з двигуном 2.8, так що, підозрюю, не в гумі тут справа, а в прокладці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора ввечері на Карпенка-Карого відразу після виїзду з Конякіна стояли 4 (чотири) легковика "в гармошку" один за одним, той що спереду - не винен, а троє за ним - винні. ДАЙці робили свою роботу, а аварійні комісари ходили навколо і чомусь усміхалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...