Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Десь біля 14-00 на кільці на Набережній аварія. BMW 7ка з Део Нексія. Здається Бімер не пропустив део з кола до Нової Лінії. Швидка забрала потерпілих. В бімера лівої передньої частини нема - колесо вивернуло в іншу сторону. В Нексії сльно побитий правий бік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Козел :mdr: на білому бусі Reno мну чуть не збив напроти готелю "Україна" на пішоходному переході.

Пошкоджень нема крім царапини на руці (як би не рукавички здер би всю руку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь пів-години тому біля досафу козел на 5-й бмв догнав богдана. правої половини передка немає, пасажирка з розбитим лобом.

козел ззаду розмовляє по телефону.

post-558-1272306477,77_thumb.jpg

post-558-1272306477,77_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об 21:30 на перехресті Соборності і ВІнтернаціоналістів легковик зіткнувся з мотоциклом...

post-606-1272574446,61_thumb.jpg

post-606-1272574446,61_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зустрів повідомлення про ДТП на зупинці ГПЗ (зі сторони Рованців)тижні 2 тому. Десь в районі 19.00. Джип Тойота обняв стовб тролейбусний. Стовп не постраждав, морда джипа в фарш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зустрів повідомлення про ДТП на зупинці ГПЗ (зі сторони Рованців)тижні 2 тому. Десь в районі 19.00. Джип Тойота обняв стовб тролейбусний. Стовп не постраждав, морда джипа в фарш.

Ну був не давно в клієнта одного, в нього такий джип без правої половини передка, ліве крило ще лишилось :) Питав його колег, скзаали шо з ним все ок, а вот авто постраждало. Буду після свят у них, можливо розповім більш детальніше (правда якщо то не збіг обставин і то не той джип :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мосту по пр. Перемоги, в напрямку до Авангарду, москвич 412 - чи то не розрахував дистанції, чи дощ "допоміг", чи просто проспав - заїхав в зад тойоті кемрі. Пошкодження, на перший погляд, значніші в москалика - але поки що невідомо, як там у тойоти під бампером склалося. В загальному пошкодження несерйозні, лишень корок з автомобілів здоровенний - ДТП, + година пік, + ремонт дороги за мостом зіграли свою роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня десь в обід за мост ом що від Нової Лінії до круга баяив москалика що зніс пару секцій огорожі та стояв на тротуарі..... Я так думаю що з круга йому в лоб хтось вискочів і він викрутив руля вправо, бо іншого авто не було ніде, а просто так туди не виїдеш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав на роботу, на Волі, перехід біля першої поліклініки, ДТП за участю трьох авто: Peugeot 308, Citroen Berlingo, MB 124. Мерседес постраждав найбільше. Пиж пошкодив переднє ліве крило, оптику і решітку радіатора, Сітроен не встиг роздивитись. Корок в обидві сторони. Жертв ніби немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду був свідком як на переході на Соборності біля РАГСу Шевроле Нива трохи торкнулася Форд Мондео (передостання модель) Слідів зіткнення майже ніяких але водію Ниви не повезло на 400 гривень 

Після шести щось не зрозуміле: на Молоді напроти Гостинця на трол. зупинці стояв тролейбус з побитим заднім склом, а через дорогу на протилежній смузі маршрутка  з аварійкою... 

З.І фото не дуже...

post-6632-1273601435_thumb.jpg

post-6632-1273601435_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в 9.00 утра на переходе перед ЦУМом наблюдал следующее: правильного цвета блондинка на 99-ой модели ВАЗа vs Эталон № 47. Маршрутка остановилась на сфетофоре, а дэвушка (толи губы красила, то ли глаза наводила) не тормозив (хорошо скорость невысокой была) залезла своим "передком" под "попку" Эталона. Жертв нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в 9.00 утра на переходе перед ЦУМом наблюдал следующее: правильного цвета блондинка на 99-ой модели ВАЗа vs Эталон № 47. Маршрутка остановилась на сфетофоре, а дэвушка (толи губы красила, то ли глаза наводила) не тормозив (хорошо скорость невысокой была) залезла своим "передком" под "попку" Эталона. Жертв нет.

Канонично ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привблизно в 9-40 біля Там-Таму хтось непогано заїхав в швидку допомогу, яка походу їхала на виклик.

Якщо хтось знає подробиці і має фото, то напишіть тут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привблизно в 9-40 біля Там-Таму хтось непогано заїхав в швидку допомогу, яка походу їхала на виклик.

Якщо хтось знає подробиці і має фото, то напишіть тут)

То швидка заїхала в дятла, який її не пропустив. Там стояла фабія з розваленою правою бочиною. Відать повертала наліво в там-там на світлофорі, а швидка летіла з мосту в сторону гостинця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось знає що сталося на світлофорі по пр Перемоги біля горвідідлу. Я іхала десь біля 18,00 в ряд стояло 4 чи 5 машин і всі на аварійках, на скільки встигла розгледіти, то всі вроді цілі були .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привблизно в 9-40 біля Там-Таму хтось непогано заїхав в швидку допомогу, яка походу їхала на виклик.

Якщо хтось знає подробиці і має фото, то напишіть тут)

То швидка заїхала в дятла, який її не пропустив. Там стояла фабія з розваленою правою бочиною. Відать повертала наліво в там-там на світлофорі, а швидка летіла з мосту в сторону гостинця.

знаю водія фібії, подробиці вот вам, я так зрозумів фабія провтикала (поідеї непропустив тому що просто не встиг, ваділа швидкої напевно перегрався ГТА або чогось подібного :) ), швидка гнала і їй було пох на все (цікаво якій в неї був тормозний шлях?), вона з мігалкою і як кажуть "не***т!" ,кстаті іменно ця швидка попадала не раз в аварії, напевно ваділа ше там ше той, особливо було цікаво чому він так нервувався коли його перевіряли на алкогось, але лікарі - лікарів не здадуть... да там ше в продовження історії є багато чого, але це не дуже важливо

Ще "дуже цікаво" журналюгі аверса розказали і пояснили ситуацію ("аййй молодці"), напевно вони образились, що їх послали... подалі, напевно по тій причині і назвали водія фабії - шумахером )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розі Грибоєдова-Огієнка зіткнулися Бус і Легкова Деу Ланос. Водій Легковика за смітниками не побачив машину що їхала зліва.

dsc0009wf.jpg

З.І. На даному повороті досить часто відбуваються зіткнення.

З.І.І. Ближче підійти не зміг. Судячи по звуку зіткненн пошкодження незначні, постраждавших немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розі Грибоєдова-Огієнка зіткнулися Бус і Легкова Деу Ланос. Водій Легковика за смітниками не побачив машину що їхала зліва.

хе,они ж оба получается ехали "притив шерсти"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю водія фібії, подробиці вот вам, я так зрозумів фабія провтикала (поідеї непропустив тому що просто не встиг, ваділа швидкої напевно перегрався ГТА або чогось подібного :) ), швидка гнала і їй було пох на все (цікаво якій в неї був тормозний шлях?), вона з мігалкою і як кажуть "не***т!" ,кстаті іменно ця швидка попадала не раз в аварії, напевно ваділа ше там ше той, особливо було цікаво чому він так нервувався коли його перевіряли на алкогось, але лікарі - лікарів не здадуть... да там ше в продовження історії є багато чого, але це не дуже важливоЩе "дуже цікаво" журналюгі аверса розказали і пояснили ситуацію ("аййй молодці"), напевно вони образились, що їх послали... подалі, напевно по тій причині і назвали водія фабії - шумахером )))

От через те, що знаєш, і вигороджуєш - дурниці говориш. Краще прочитай про звукові та візуальні сигнали автомобілів. І, що треба зробити, коли чуєш сирену та бачиш синій вогник. Ти, мабуть, сам переграв іграшок. Водії такого транспорту часу на дурню не мають. У них чергування і виклики. А щодо алкоголю, то ні для кого не секрет, що лікарі швидкої вживають алкоголь, але аж ніяк не водії. У нас всі, хто купив нове авто, вважають себе царями доріг. І правила їм не писані! Бо, я, бачте, нову машину маю.... І дядю в ДАЇ, мені ваащє все пофіг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розі Грибоєдова-Огієнка зіткнулися Бус і Легкова Деу Ланос. Водій Легковика за смітниками не побачив машину що їхала зліва.

хе,они ж оба получается ехали "притив шерсти"? :)

З Грибоєдова можна їхати в цьому напрямку не порушуючи ПДР (при умові, що ти не повертав з Перемоги, а заїхав з тієї ж Огієнка, а потім виїзджав назад).

Що стосується Огієнка, то тепер там двосторонный рух, бо знак заборони в"їзду з боку Клима Савури зняли (чи збили), як і знак руху і поворотів по смугам при виїзді з Огієнка на Клима Савури. Зроблено це було синхронно, що наштовхує на думку, що все-таки зняли свідомо. І ГАЙці там пастись перестали, а потік машин з боку Клима Савури став інтенсивнішим в рази. Багато хто ще до цього не звик, от і трапляються пригоди.

Ну і смітники там в "тєму"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю водія фібії, подробиці вот вам, я так зрозумів фабія провтикала (поідеї непропустив тому що просто не встиг, ваділа швидкої напевно перегрався ГТА або чогось подібного :) ), швидка гнала і їй було пох на все (цікаво якій в неї був тормозний шлях?), вона з мігалкою і як кажуть "не***т!" ,кстаті іменно ця швидка попадала не раз в аварії, напевно ваділа ше там ше той, особливо було цікаво чому він так нервувався коли його перевіряли на алкогось, але лікарі - лікарів не здадуть... да там ше в продовження історії є багато чого, але це не дуже важливоЩе "дуже цікаво" журналюгі аверса розказали і пояснили ситуацію ("аййй молодці"), напевно вони образились, що їх послали... подалі, напевно по тій причині і назвали водія фабії - шумахером )))

От через те, що знаєш, і вигороджуєш - дурниці говориш. Краще прочитай про звукові та візуальні сигнали автомобілів. І, що треба зробити, коли чуєш сирену та бачиш синій вогник. Ти, мабуть, сам переграв іграшок. Водії такого транспорту часу на дурню не мають. У них чергування і виклики. А щодо алкоголю, то ні для кого не секрет, що лікарі швидкої вживають алкоголь, але аж ніяк не водії. У нас всі, хто купив нове авто, вважають себе царями доріг. І правила їм не писані! Бо, я, бачте, нову машину маю.... І дядю в ДАЇ, мені ваащє все пофіг!

Дурниці xDDD порада, не говори того, що незнаєш, ця швидка була в аваріях 4 рази!! Що до алкоголю.. - ну-ну, ти там був і ти все знаєш, звичайно , так і було ))) Правила знаю, не так давно отримав права, навіть незважаючи на те, що їжджу на скутері ))) Я написав факти які дійсно були, просто попередив якщо комусь в зад в'їде швидка будь готов до проблем, лікарі "недоторкані" )

"У нас всі, хто купив нове авто, вважають себе царями доріг. І правила їм не писані! " це ти про що? Здається і правда швидка була новіша за фабію, якщо ти про те то ти маєш рацію )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"ятниця 17.00-18.00

Перехрестя К-Карого-Дубенська.

Москвич vs якийсь паркетник вроді.

post-56-1274097931,09_thumb.jpg

post-56-1274097931,09_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора близько 18-50 на Ковельській, якраз навпроти бувшого кінотеатру "МИР" "зюзік" догнав "Деу Матіз". У "деушки" злегка побитий бампер, фонарі і трішки прим"ятий кузов... "Зюзік" постраждав менше ( і точно що на менші гртші :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 18.40 на світофорі напроти бару "Фієста" мотоцикліст зачепив дві машини лада каліна та skoda oktavia, які стояли перед пішохідним переходом. Однією з них було моє авто, в якому знаходилося двоє дітей (на щастя ніхто не постраждав). Після чого мотоцикліст втік з місця пригоди. Пошкодження в ладі - побите ліве зеркало, подертий задній бампер, в шкоді - пробита покришка (ремонту не підлягає), погнутий диск, подряпини на бампері.

Особливі прикмети мотоцикліста - швидкісний байк темного кольору, куртка синя з білим, шолом пемного кольору, номерний знак відсутній.

P.S. Якщо винуватець ДТП читає ці рядки і думає, що це йому так зійде з рук, то він дуже помиляється. Тебе знайдуть, рано чи пізно але знайдуть. Так що краще щоб ти спокійно спав, дай знати.

P.P.S. Прохання усім, хто має будь-яку інформацію про винуватця ДПТ пишіть в ПМ. Винагороду гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...