Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Ті мотоциклісти за*бали, літають як на автобанах в Німечині... Один бачу вже долітався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

около 9ти вчера, прям на выезде из Там-Там скутер впилялся в синюю легковушку,

скутер на земле, на машине повреждений не увидел, отъезжала скорая, по дороге на встречу летела еше одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...мотоцикліст зачепив дві машини лада каліна та skoda oktavia...
...скутер впилялся в синюю легковушку...

Новий сезон ДТП за участю двохколісних відкрито. Коли вже вони порозумнішають? Питання риторичне, і сам розумію, що ніколи, на жаль. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті мотоциклісти за*бали, літають як на автобанах в Німечині... Один бачу вже долітався...

Чому ДАІшники не присучать їх як треба ... а то стоїш на світлофорі, хочеш повертати направо, а те гавно правим боком тебе обганяє. Мало того що правил не знають, то ще й тупоголові які не відповідають і не думають про те що роблять.

Може проведем акцію проти скутеристів?:):mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що правил не знають, то ще й тупоголові

мало того ещё и "СИНИЕ". Акции провести было б не плохо и для пешеходов,только где ж столько безбольных бит купить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того що правил не знають, то ще й тупоголові

мало того ещё и "СИНИЕ". Акции провести было б не плохо и для пешеходов,только где ж столько безбольных бит купить? :)

"безбольных" как понимать, без больных?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару хвилин назад на переході біля риббази збили молоду дівчину :( . "Винуватої" машини не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swen1989, мені здалось що винуватим була дута аудюха, яка стояла з аварійками трохи далі по руху. Перед нею 99-тка таксі теж аварійкою блимала. І між переходом і 99-ткою ще стояла червона, здається, шістка і вишнева 7-ка жигулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 08.50 по вилиці Шевченка, біля Нової Лінії сталося ДТП між ВАЗ 2103 та ВАЗ 211440

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

около 9ти вчера, прям на выезде из Там-Там скутер впилялся в синюю легковушку,

скутер на земле, на машине повреждений не увидел, отъезжала скорая, по дороге на встречу летела еше одна

Дачія Логан повертала зі сторони Аверса до Там-Тама на зелену стрілку, а зі сторони мосту летів на червоне світло скутер. На пішоходному переході мало не збив жіночку і в результаті влетів в Логан. Скутер на друзки, а водій побив трохи голову(був без шлему). В Дачії незначні пошкодження правого переднього крила та капоту. Все трапилось в мене на очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дачія Логан повертала зі сторони Аверса до Там-Тама на зелену стрілку, а зі сторони мосту летів на червоне світло скутер. На пішоходному переході мало не збив жіночку і в результаті влетів в Логан. Скутер на друзки, а водій побив трохи голову(був без шлему). В Дачії незначні пошкодження правого переднього крила та капоту. Все трапилось в мене на очах.

Та добити треба було того скутериста там же....Об капот або об асфальт головою - всеодно ж без шолома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та добити треба було того скутериста там же....Об капот або об асфальт головою - всеодно ж без шолома...

там і без мене таксистів добивати збіглось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але...

Вчора після роботи, довелось їхати автобусом 24-го маршруту. На світлофорі на вул.Ковельській (відразу за мостом) зауважив, що воділа говорить по мобілці (звісно ж про фрі-хенд мова не йде). Це тривало до зупинки ЦУМ, тобто десь хвилин 7 він їхав кермуючи однією рукою, а це, як мінімум, 3 зупинки і стільки ж світлофорів, не кажучи вже про нерегульовані пішохідні переходи. Свідомо не наводжу конкретний час і номер автобуса, бо надіюсь, що на моє зауваження воділа відреагує адекватно, принаймні вчора він визнав свою неправоту. (маю зафотканим як його, розмовляючого по мабілі, так і номер його автобуса).

На майбутнє маю намір відразу телефонувати в міськраду (15-80 або ще як), щоб таких вАділ позбавляли ліцензій, так що, якщо хтось має знайомих/родичів водіїв маршруток/таксі попередьте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную викладати такі фото в окрему тему на БОРДІ. Нехай усі знають героїв в обличчя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему про позбавлення ліцензії маршрутчиків. Сьогодні зранку наблюдала картину, де швидка допомога із включеною сиреною намагалася під'їхати до автобусної зупинки (біля Західінкомбанку) де на сирій землі лежала молода дівчина без свідомості. Вона лежала не далі як за півметра від проїжджаючих маршруток, які вперто не пропускали швидку, аж поки якийсь чоловік не вийшов на дорогу і перекрив шлях. Такої зневаги до людського життя я ще не бачила і думаю такі придурки-водії не мають права возити пасажирів і бути відповідальними за їх життя.

До речі, хто знає що сталося з тою бідною дівчиною і чи все з нею добре (дуже на це сподіваюсь)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько пятої сьогодні спостерігав сліди ДТП на спуску із мосту на 40-му кварталі до траси на Маневичі. Хтось в курсі справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурниці xDDD порада, не говори того, що незнаєш, ця швидка була в аваріях 4 рази!! Що до алкоголю.. - ну-ну, ти там був і ти все знаєш, звичайно , так і було ))) Правила знаю, не так давно отримав права, навіть незважаючи на те, що їжджу на скутері ))) Я написав факти які дійсно були, просто попередив якщо комусь в зад в'їде швидка будь готов до проблем, лікарі "недоторкані" )

"У нас всі, хто купив нове авто, вважають себе царями доріг. І правила їм не писані! " це ти про що? Здається і правда швидка була новіша за фабію, якщо ти про те то ти маєш рацію )))

Сообщение отредактировал FENIX: 17 мая 2010 - 12:10

не можу з Вами не погодитися, FENIX :) водія шкоди я знаю заочно і з впевненістю можу сказати,що це законопослушна людина,хобі якої ,я впевнена, не є вганятися в швидку. :)

те,що водій швидкої був в стані "ейфорії" видно навіть з сюжету в новинах. Але, так як Ви сказали вище - свої свої не образять, ось тому і така ситуація.

Надіюся, алкоголь ще не вийшов з крові мегатверезого водія швидкої, а то , в мене є знайомі в лабораторіях,могли б перевірити ;)...

У нас всі, хто купив нове авто, вважають себе царями доріг. І правила їм не писані! Бо, я, бачте, нову машину маю.... І дядю в ДАЇ, мені ваащє все пофіг!

хм..дядя в ДАЇ? ...хіба що тітка, адже добрих дядь в ДАЇ давно собі підпорядкували вищослужбовці)

а, до речі, Ви ж , Zheny@, були на місці подій, і особисто в очі знаєте водія фабії,що можете з впевненістю заявити,що він такий собі шумахер,який плює на всі закони?

Як що ,так...то що ж..Вас напевне візьмуть за свідки в суді, бо ж..суд не може прийняти таке рішення без людини ,яка добре знає про мигалки! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Гордіюк, майже на перехресті з Кравчука сталось ДТП за участю Пріори і шістки...

1050404104.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав. Бачив.

В "шістки" передок розвалений конкретно, а на задньому склі наклейка "Продається", вже мабуть не продасть.

А ВАЗ-2107 також передок покоцав, хоча і не так сильно як "шістка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Гордіюк, майже на перехресті з Кравчука сталось ДТП за участю Пріори і шістки...1050404104.jpg

post-7103-1274870343,49_thumb.jpg

post-7103-1274870343,49_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 26/05/10 приблизно о 10.00 спостерігав ДТП за участю ікаруса і газелі на перехресті спортивної і соборності. Їдучи по соборності в напрямку варшавки ікарус на світлофорі трішки "притер" газель. Пошкодження незначні.post-6292-1274875064,56_thumb.jpg

post-6292-1274875064,56_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав о 08.30 год. по вул. Рівненська, біля магазину "Крісла стільці столи" бачив аварію - Hyundai Getz в'їхав в зад Daewoo Lanos. Вдарив нормально, так як Диво посунули евакуатором...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав. Бачив.

В "шістки" передок розвалений конкретно, а на задньому склі наклейка "Продається", вже мабуть не продасть.

А ВАЗ-2107 також передок покоцав, хоча і не так сильно як "шістка".

Видел пару раз этого кренделя на "шестёрке" с киевскими номерами, он обгонял меня и ешо пару машин возле авиазавода на в ходе в поворот и с очень ху*вой видимостью, была мысль:"долетается"! Парень молодой-знлёный за рулём!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав о 08.30 год. по вул. Рівненська, біля магазину "Крісла стільці столи" бачив аварію - Hyundai Getz в'їхав в зад Daewoo Lanos. Вдарив нормально, так як Диво посунули евакуатором...

а в Гедзя потік радіатор і відлетів номерний знак. Побитий в гармошку передок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...