Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

fedot, я всю зиму від'їздив на літній гумі на задньому приводі з двигуном 2.8, так що, підозрюю, не в гумі тут справа, а в прокладці.

Розумію, але не дурний же придумав зимову гуму-то...Прокладка прокладкою, а зимова гума на зиму мусить бути, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

fedot, я всю зиму від'їздив на літній гумі на задньому приводі з двигуном 2.8, так що, підозрюю, не в гумі тут справа, а в прокладці.

Камікадзе :0088:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно об 11-40 на повороті Коперника - Чехова розкидувач піску зачепив відвалом БМВ в районі арки заднього колеса. Пошкодження майже непомітні, але стояли довго ( і залишились стояти коли я поїхав).

Цікавим видалось, що водій БМВ відкрутив передній номерний знак і закрив папером задній.

post-5266-1268650150_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завалили світлофор на Волі (поворот на Шопена)... Лежить... Світить - зелене, червоне... Регулює...

З.І. От би ще сєрвакі такі навчились робить... шоб навіть лежачи працювали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво... Зранку їхав на роботу (повертав з Волі на Шопена) все було на місцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №644. За свідченнями очевидців, тролейбусу "злетіли роги" і зачепили троси/кабелі на перехресті Шопена/Волі, ті "потягли" світлофор і зламали його металеву основу, кабелі не постраждали і тому він світив і далі. )) І взагалі сьогодні ще чув про "рогаті", що один з них димів/загорівся на мості між Перемоги і Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь близько пів на десяту ранку на мосту з вул. Гордіюк стояла газелька носом у відбійнику...

Судячи з усього дуже невчасно у нього чи то шарова опора чи ричаг навернувся...

post-5266-1270023632,6_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 На трасі Луцьк-Горохів ДТП: зіштовхнулися два автомобілі ДАІ, авто представницького класу «Мерседес Бенц С500» і спецавтомобіль, у якому перевозилися банківські резерви. Автомобіль належить Першому Волинському Банку Сперми, про який детальніше йдеться тут.

За попередніми даними, водій одного з автомобілів ДАІ їхав посередині дороги, з увімкненими звуковими та світловими сигналами, «розганяючи»зустрічні транспортні засоби, забезпечуючи проїзд одного чиновника, який, до речі, по рангу не має права на такий супровід. Спецавтомобіль, в якому перевозилися банківські резерви, також супроводжувався автомобілем ДАІ, який теж їхав з мигалками та сиреною посередині смуги, і прийняв на себе удар іншої автівки ДАІшників. Тобто, обидва автомобіля ДАІ отримали лобове зіткнення.Автомобілі, які слідували за ДАІшниками, також «приклалися» до аварії.

На щастя, ніхто не постраждав, лише автомобілі. Найбільше збитків заподіяно банку, так як внаслідок ДТП і пошкодження спецавтомобіля, який перевозив вклади Першого Волинського Банку Сперми, значна частина вкладів опинилися на землі, та, що головне — в салонах потрощених автомобілів ДАІ.Слід зазначити, що саме завдяки виплеску вкладів на автомобілі вдалося уникнутипожежі.

Але, уникнувши травм фізичних — працівники ДАІ зазнали важких травм моральних. Наразі невідомо, чи збираються ДАІшники пред’являт ипозов про стягнення моральної шкоди до банку — але банк вже повідомив, що всі вклади своїх клієнтів будуть повернуті особистими стараннями чоловічої половини топ-менеджменту банку, та його акціонерів, серед яких, нагадую — орган місцевого самоврядування з часткою в статутному капіталі 5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про жертви не в курсі! а взагалі якесь скупчення народу/машин бачив!

Їхав на роботу по Набережній десь о 8-15... Стояло 3 машині міліціянтів (в тому числі лабораторія, можливо брали кров на вміст алкоголю); за тротуаром між деревами побитий білий "чобіток", марку не розгледів. Дуже зім"ятий бік водія в районі дверей, видно викинуло з дороги, крутило - був удар в дерево.

Оскільки тут же стояв автобус "Ритуальні послуги" з відкритими задніми дверцятами, то є підстави вважати, що без жертв не обійшлось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій - насмерть, пасажирка жива. Яким чином сталось - напевно викинуло з дороги і в дерево. Може хто детальніше знає про причини ДТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 95% случаев ДТП, причина - нарушение ПДД:( Утром даже асфальт был сухой. Разве только чтото на ходу отвалилось от машины :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 95% случаев ДТП, причина - нарушение ПДД:( Утром даже асфальт был сухой. Разве только чтото на ходу отвалилось от машины :(

Дозволю собі припущення (якщо вони доречні в даній ситуації).

1. Проблеми з машиною - могло заклинити рульове, лопнути шина і т.п.

2. Водій заснув.

3. Алко...

======

ЗІ. порядок варіантів можна міняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/14231/

вот на сайте новостей про эту аварию.

считаю виноватыми в некоторой степени тех кто скомандовал насадить вдоль дороги деревья, я считаю что в 10-15 метрах от дороги деревья сожать нельзя, а столбы не бетонные, а тонкие металлические - тогда бы тысячи человек в год не погибали в ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/14231/

вот на сайте новостей про эту аварию.

считаю виноватыми в некоторой степени тех кто скомандовал насадить вдоль дороги деревья, я считаю что в 10-15 метрах от дороги деревья сожать нельзя, а столбы не бетонные, а тонкие металлические - тогда бы тысячи человек в год не погибали в ДТП

кажись Задорнов говорил что руские ставят в нужных местах бетонные отбойники, а американцы пластиковые бочки наполненые водой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/14231/

вот на сайте новостей про эту аварию.

считаю виноватыми в некоторой степени тех кто скомандовал насадить вдоль дороги деревья, я считаю что в 10-15 метрах от дороги деревья сожать нельзя, а столбы не бетонные, а тонкие металлические - тогда бы тысячи человек в год не погибали в ДТП

якщо не буде дерев біля доріг, то зимою взагалі не проїдеш там + дерева захищають дорогу від розмивання її дощами, пилу, сонця і т.п. Дерева не винні, що люди порушують ПДР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не буде дерев біля доріг, то зимою взагалі не проїдеш там + дерева захищають дорогу від розмивання її дощами, пилу, сонця і

я знаю зачем сажать деревья вдоль дорог, чтобы снегом не наметало,

в такой же степени могут помочь кусты - кстати уже их то и сажают,

и да, среднегодавая температура выросла намного, так что боятся что дорогу заметет уже не обезательно, насчет солнца и пыли не знаю, думаю дорога не выгорит за лето...

Дерева не винні, що люди порушують ПДР...\

некто не застрахован - человека снесло с дороги, какое там ПДР? - так бы улетел в кювет и живой остался и авто бы уцелело...

а ведь пилили вдоль Стыря, че не допилили все?

вот целая тема про выбурку деревьев как раз на том месте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...