Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Ще одна ДТП зранку, приблизно о 12-тій. Як вона сталася - складно сказати, оскільки постраждало 3 авто. Чері, Бус(ніби Спрінтер, не розібрав толком) і таксі ВАЗ (08-09, щось таке). Бус стояв поперек дороги, Чері з побитим задом з однієї сторони на бровці, з іншої сторони буса, в ньому же, в задній правій частині задом же стояв ВАЗ. Були ГАЙці, оформляли то всьо.

П.С. За сьогодняшній день бачив з десяток машин з побитими задками. Все розумію, але наші дорожні служби "на висоті"....Всюди лід і неприбраний сніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

П.С. За сьогодняшній день бачив з десяток машин з побитими задками. Все розумію, але наші дорожні служби "на висоті"....Всюди лід і неприбраний сніг.

Можно подумать, в Европе ситуация лучше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. За сьогодняшній день бачив з десяток машин з побитими задками. Все розумію, але наші дорожні служби "на висоті"....Всюди лід і неприбраний сніг.

Можно подумать, в Европе ситуация лучше ;)

Краща, навіть і не думай))) Я останнім часом в тій же самій Польщі раз-два в тиждень буваю. І накатую по 1200-1800км. Там як тільки сніг випадає, на дорогах масса спецтехніки та людей, які ледь не цілодобово (а автопарк точно цілодобово) чистять дороги. Відвальні ножі чіпляють на всьо - тягачі, трактори, джипи...дороги посипають чимось таким, що в -15 вода стоїть. Як сказав один з поляків, то якийсь гранулат з вмістом хлорних елементів, от тому і не замерзає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь близько 16-00 на виїзді з Ветеранів на Відродження стояв Форд-Скорпіо і, ніби то, Жигуль якоїсь охоронної структури (а можливо й Безпека руху) - незначне бокове зіткнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь близько 16-00 на виїзді з Ветеранів на Відродження стояв Форд-Скорпіо і, ніби то, Жигуль якоїсь охоронної структури (а можливо й Безпека руху) - незначне бокове зіткнення

Там же біля 17.00 дві легковушки - недотримання дистанції, осколки заднього ліхтаря+покоцаний край бампера. І далі на Відродження майже біля 18-ої школи тролейбус і якась червона легковушка. Дороги в нас ідеальні для зими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав по Набережній сьогодні біля 13.30, на сфітлофорі біля променя ДТП. В напрямку з перехрестя на вишків до кільця стоїть 3 авто, останній оливковий ланос. Пошкодження не сильно помітні, тільки у ланоса серйозно капот пом"ятий. Мабуть швидкість була невисока, але там до світлофора потрібно під"їжджати ще за 100-200м на другій передачі.

Радує, що не дивлячись на погоду в цій темі небагато повідомлень :). Ще одна важлива причина невеликої аварійності це пробки.... скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробки просто жах!

Дивно як я вчора біля 18 їздив по відродження і ветеранів - не було вже ні дтп ні слідів від них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 15-00 на пр.Молоді зупинка ХХІст. маршрутка 15ка догнала богданчика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні два дні бачив штук пять аварій. Вчора на моїх очах, стояв в лівому ряду, на світлофорі набережна-ковельська жигуль догнав бусіка, а в бусіка форкоп причому ну дуже здоровий, напевно жигулік на радіатор точно попав, не говорячи про фари, решітку і бампер. Дороги жопа, і траси не набагато кращі, на Львів більш менш, з Горохова на Володимир просто крандец, на повороті в Підбереззі Транзіт злетів з дороги, як він не перекинувся досі не пойму, спасло що снігу багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу привітати з Новим Роком водія фольсвагена-пасата п"ятого, з яким я все-таки розменувся на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом вчора 30.12 в районі обіду.

Повір, в мене не було іншого виходу, як вийти на зустрічну - а далі на бордюр і по полю навпростець, перерізавши тобі дорогу. Реально перед поворотом там під снігом льод. При гальмуванні машину несло прямо тобі в бік. Тому я замість гальмування дав газу на повну і проскочив перед твоєю машиною...

З Новим Роком тебе та і всіх автомобілістів.

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом

Знаєте, скільки там машин щозими човпеться (правда, в основному самі, без зіткнень і травм людей, страждає лиш залізо)? А основна причина - ПЕРЕВИЩЕННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ШВИДКОСТІ! :angry:

Ну правда там безпечна 5-10 км/год ІМХО. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом

Знаєте, скільки там машин щозими човпеться (правда, в основному самі, без зіткнень і травм людей, страждає лиш залізо)? А основна причина - ПЕРЕВИЩЕННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ШВИДКОСТІ! :angry:

Ну правда там безпечна 5-10 км/год ІМХО. :blush:

ну в мене було 40-50... :blush:

...того і встиг!

було б 20-30 був би бумц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене було 40-50... :blush:

...того і встиг!

було б 20-30 був би бумц...

Щоб в новому році не повторювались такі "стрьомні" випадки! Ну а "встиг", так то Новий рік скоро! З святом! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене було 40-50... :blush:

...того і встиг!

було б 20-30 був би бумц...

Щоб в новому році не повторювались такі "стрьомні" випадки! Ну а "встиг", так то Новий рік скоро! З святом! :friday:

:smile-zachot:

І тебе зі святом! как говориться: не гвоздя, ні жезла! І шоб усі були живі та здорові!

А залізяка - то вона і так згниє!

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу привітати з Новим Роком водія фольсвагена-пасата п"ятого, з яким я все-таки розменувся на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом вчора 30.12 в районі обіду.

Повір, в мене не було іншого виходу, як вийти на зустрічну - а далі на бордюр і по полю навпростець, перерізавши тобі дорогу. Реально перед поворотом там під снігом льод. При гальмуванні машину несло прямо тобі в бік. Тому я замість гальмування дав газу на повну і проскочив перед твоєю машиною...

З Новим Роком тебе та і всіх автомобілістів.

:friday:

раховуючи параметри твоєї машинки уявляю вираз обличчя щасливчика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу привітати з Новим Роком водія фольсвагена-пасата п"ятого, з яким я все-таки розменувся на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом вчора 30.12 в районі обіду.

Повір, в мене не було іншого виходу, як вийти на зустрічну - а далі на бордюр і по полю навпростець, перерізавши тобі дорогу. Реально перед поворотом там під снігом льод. При гальмуванні машину несло прямо тобі в бік. Тому я замість гальмування дав газу на повну і проскочив перед твоєю машиною...

З Новим Роком тебе та і всіх автомобілістів.

:friday:

раховуючи параметри твоєї машинки уявляю вираз обличчя щасливчика

так ото і шкодую тепер, що не зупинивсь та не пожав його мужню руку!

Де ж ти. Друже! тебе чека пляшка коньяку!

:friday:

ПіСі: пляшка в багажнику - доганяєм, зупиняєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:mdr: Вчорашній день якось був дуже багатий на ідіотів за кермом, інакше не скажеш.

Ранковий час пік біля "Променя" на кільці почався для мене тим, що тойота "Прадо" д/н АС 0707 А? (чел за кермом, не знаю, що ти за людина по життю, а як водій - однозначно хам)

Власник - Начальник Луцького Мрев..... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник - Начальник Луцького Мрев..... :(

Що і треба було доказати. :( Хам на дорозі. Недоторканні мля. Нічогго, ніччого, бозя палкою по голові не б'є... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу привітати з Новим Роком водія фольсвагена-пасата п"ятого, з яким я все-таки розменувся на серпантині між дитячою поліклінікою і обласним архівом вчора 30.12 в районі обіду.

Повір, в мене не було іншого виходу, як вийти на зустрічну - а далі на бордюр і по полю навпростець, перерізавши тобі дорогу. Реально перед поворотом там під снігом льод. При гальмуванні машину несло прямо тобі в бік. Тому я замість гальмування дав газу на повну і проскочив перед твоєю машиною...

З Новим Роком тебе та і всіх автомобілістів.

:friday:

"Хомячком" не зупинився?....

Нащо люди гроші за каток платять? Ковзани на ноги - і на дорогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...