Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

в 16.20 на мосту біля Там-Таму щонайменше три ДТП. Причина, як на мене, слизька дорога!

Будьте обережні, водії!

Зима, як завжди, для комунальних служб прийшла неочікувано!

Проклятые мосты, промерзают моментально! Виной всему перепад температур. В такую погоду нужно быть очень осторожным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Зима, як завжди, для комунальних служб прийшла неочікувано!

Ой не знаю як для комунальних служб, а от для водіїв на літній гумі точно зненацька настає зима :( , плюс не кожен міском розуміє що дорога вже слизька і тре бути у десять разів обережнішим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 15.00 ДТП на Відродження навпроти дитячої обласної лікарні. Щось схоже на Деу Нексіа тормознуло на пішоходному переході, а ззаду його догнав якийсь позашляховик. У легковушки зад пожмаканий конкретно, а у джипа трішечки зігнутий край пластикової решітки в низу бампера.

Ще, зі слів друзів, одне ДТП трапилось на мосту через вул.Ківерцівську. Гольфик рухався з кільця Конякіна, перевищив швидкість і проїхавши сам міст (там де перила) не зміг повернути на з"їзд з нього, а так і поїхав прямо вискочивши на зустрічну і зачепивши по дорозі два легковика і втративши бампер.

P.S. зважаючи на стан дороги, фотографувати змоги не мав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще крім тих равликів, шо по тротуарах їздять сіллю посипають, автівок які чистять дорогу і не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одного*Маза*на Київському майдані бачив.А біля Облпрокуратури невелика аварія такий корок спричинила...Маршрутки та тролейбуси тупо стояли.я то в шпаринку,та по бровочці ,так і виліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога зараз жесть, треба було за Чижика голосувати - він господарник, взяв би лопату і порозгрібав! :)

Керівників дороржніх служб треба гнати в шию і копнями за таку роботу! Сьогодні за цілий день четверту включав раза два!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні за цілий день четверту включав раза два!

спішив кудись? вище третьої по такому льодові їздити змісту немає. інакше будеш тормозити двигуном об задок автівки перед тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертався з Польщі у Вівторок, на повороті на вул. Володимирській, не доїжджаючи заправки ВОГ, ГАЗ 53 отримав крила...Вперше в житті бачив, що ГАЗон так крутило і на хорошому ходу швиргонуло через зустрічну, через закам"янілий сніговий бруствер, нагорнутий грейдером...Ледь кузов не відірвало. ГАЗон в повітрі - це ще те видовище))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на розі Заньковецької при повороті на бувші склади "Торчин продукта" вже2 другу добу стоїть фура не може вихати жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні за цілий день четверту включав раза два!
Камікадзе. 2-3 далі не ризикую по місту з такою ожеледицею.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні за цілий день четверту включав раза два!
Камікадзе. 2-3 далі не ризикую по місту з такою ожеледицею.

Хлопці, а яка увас гума стоїть?

Я спокійно (звісно не усюди) їзджу на 3-4-й передачі, без жадних проблєм (тьху-тьху-тьху).

ЗІ. У мене гума не шипована, але хороша зимова фінська.

============================

Хвилин 30 тому бачив аварію на Ківецівській на з"їзді з мосту від Гордіюк.

Добряче потовчені старенький Сітроен та, здається, мінівенчик Фіат. Схоже, що Сітроен так і не зумів зупинитись, з"хзджаючи з мосту і його винесло на Ківеццівську, де його й "зупинив" мінівен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні за цілий день четверту включав раза два!
Камікадзе. 2-3 далі не ризикую по місту з такою ожеледицею.

Їздити навчіться, не пожалійте грошей на хорошу резину  а тоді сідайте за кермо!!! Їзджу акуратно і з розумом і на 4 і на 5 передачі, от тільки таких як ви (на 2-3 передачі замахуюсь об"їжджати) Пересідайте на маршрутки- швидше вам буде ніж на 2-3 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, що трапилось сьогодні приблизно о 17 годині на проспекті Перемоги?

На кільці біля "Променя" простояв у пробці хвилин 20, потім набридло і поїхав в об"їзд по Стрілецькій і Ківерцівській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже 18 лет за рулем. Могу сказать, что аккуратно и с умом на 4-5 передаче конечно можно, но не везде и не всегда. Минимальная дистанция с впереди идущим транспортом должна быть в этом случае не менее сотни метров и также обязательно наличие возможности объезда (обгона) если его вдруг станет заносить. Тоже самое касается встречного транспорта. Всегда остается опасность, что вылетит и пойдет в занос встречный автомобиль.

Поэтому скорость я бы советовал выбирать такую, чтобы всегда сохранялась возможность уйти на обочину или в другую сторону в зависимости от обстоятельств. Ну и резину конечно желательно иметь с шипами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздити навчіться, не пожалійте грошей на хорошу резину  а тоді сідайте за кермо!!! Їзджу акуратно і з розумом і на 4 і на 5 передачі, от тільки таких як ви (на 2-3 передачі замахуюсь об"їжджати) Пересідайте на маршрутки- швидше вам буде ніж на 2-3 :D
Спішить або дурний, або той, кому немає чого втрачати, мені особисто є. Не знаю, на чому ти до 5ї доходив, в мене 5а з 80и починається. Де на таких дорогах так розганятися, я не уявляю. Хіба кому не шкода ні себе, ні своє авто.
Хлопці, а яка увас гума стоїть?
Nokian Hakkapeliitta 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздити навчіться, не пожалійте грошей на хорошу резину  а тоді сідайте за кермо!!! Їзджу акуратно і з розумом і на 4 і на 5 передачі, от тільки таких як ви (на 2-3 передачі замахуюсь об"їжджати) Пересідайте на маршрутки- швидше вам буде ніж на 2-3 :D
Спішить або дурний, або той, кому немає чого втрачати, мені особисто є. Не знаю, на чому ти до 5ї доходив, в мене 5а з 80и починається. Де на таких дорогах так розганятися, я не уявляю. Хіба кому не шкода ні себе, ні своє авто.
Хлопці, а яка увас гума стоїть?
Nokian Hakkapeliitta 7

Так усем в сад - двоешнікі.

В мене Гіславет, і нормально по трасі лукьк володимир 70-90 ))))

В місті 20-70 , як де.

Нормальна погода та дороги супер )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає, що трапилось сьогодні приблизно о 17 годині на проспекті Перемоги?

На кільці біля "Променя" простояв у пробці хвилин 20, потім набридло і поїхав в об"їзд по Стрілецькій і Ківерцівській...

Їхав там невеличка аварія на кільці, навіть пошкоджень суттевих не видно, пацикі стояли та говорили по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Минулої зими їхав по трасі Київ-Чоп. Неділя, машин немає, дорога широчезна, свіжепочищена. Набираю 75, потихеньку включаю п"яту, їду. Раптом колеса потрапили на "ковзанку", машину повело на зустрічну, причому майже некеровано, як снаряд. Якби не рефлекси - сидів-би в кюветі. Відтоді п"яту зимою не включаю.

ПыСы: в мене шиповка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...