Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Щирі співчуття родичам...В ту жахливу ніч не змогли заснути всі в домі - прокинулись в холодному поту від звуку удару.Машина летіла на шаленій!!! швидкості.До сьогоднішнього ранку надіялись що людина вижила.Нехай земля йому буде пухом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

щойно за вихідні дібрався компутера, і на тобі, мля, отаке...

Жені співчуття та сил пережити дане горе. тримайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи знайшли того воділу шумахєра?

З деяких джерел, дізнався що це був слідчий з Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи знайшли того воділу шумахєра?

З деяких джерел, дізнався що це був слідчий з Луцька.

це був хлопчина 20-ти років, проживає в Ліпінах. Бітьки вже не раз відмазували від певних пригод... В суботу приїздила слідча група і машину було, здається "конфісковано"... чи типу... Батько типу "крутий", колишній міліціонер, а тепер власник декількох бізнесів.. мож малого і відмажуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щиро вдячний усім за Вашу підтримку. Приємно, що є люди, яким не байдуже чуже горе.

Завтра похорон.

все, що я буду знати - я повідомлю (щодо ДТП). Його вже освітлювали. Це було в п'ятницю ввечері по Аверсу і вже було у "Волині".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

04.11.2010 на львівській біля нім.заводу Сітроен від (нової пошти) не розминувся з Камазом((((((

Сподіваюсь, ніхто не загинув. Камаз є Камаз...

Сподіваюсь, не відбулось ніяких тектонічних зрушень, і "нім.завод" (я так розумію, що це "Кромберг...") не перемістився на Львівську ^_^

Там Камазу нічього не було а вот Сітроену трошки прийдеться рихтувати і морду і праву сторону((((( Водію Сітроена повезло,що водій камаза втікав на сторону а не бився лобом. І в ітозі Камаз стояв на тротуарі прицепами прегородивши весь рух з Гірки полонки на Луцьк(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Прийми і мої співчуття((((( Нехай земля твоєму Таткові буде ПУХОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную закрити цю тему в першу чергу через відомі події жалобної неділі (сумна іронія - субота була батьківська) та величину самої теми. Жені краще буде, як цей топік "втоне" десь в глибині форуму (на жаль, із свого досвіду кажу). Створити нову тему того ж призначення, а співчуватимемо в розділі "Про форум" (можливо, і частину постів туди?).

Завтра похорони, повірте, їм не до форуму. Краще підтримати їх фізично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, десь біля 5 години, на пр. Соборності біля "Фієсти" когось збили на пішоходному переході. Водій з місця ДТП втік з буксами коліс. За кілька метрів від місця аварії було знайдено номерний знак.

То загинув мій батько, пішохід....

Женя, прийми і мої співчуття...Я довго думала писати чи ні, але діло в тому що я все бачила...і швидку викликала.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно переказали, що хвилин 15 тому біля історичного факультету збили велосипедиста. Нібито водій не пропустив його, рухаючись по другорядній (Шопена). Кажуть була кров, але всі живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно переказали, що хвилин 15 тому біля історичного факультету збили велосипедиста. Нібито водій не пропустив його, рухаючись по другорядній (Шопена). Кажуть була кров, але всі живі.

09:00 на перехресті вулиць Окружна-Дружби Народів 48-річний Олег Т., житель м.Луцька керуючи автомобілем "Чері Амулет", скоїв зіткнення з велосипедистом 62-річним Володимиром Л., жителем м.Луцька. В результаті ДТП Володимир Л.,. отримав тілесні ушкодження. Госпіталізований у травматологічне відділення Луцької міської лікарні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 18.30 напротив входа в РыбБазу какой-то шумахер врезался в 2 припаркованные машины. Влупл в жопу девятку /жопа девятки всмятку/ девятка влупила СанкЁнг /разбит бампер/ . Водителей девятки и Ёнга - за рулём не было. ШУМАХЕР РЕЗВО СДЕЛАЛ НОГИ.

ЗЫ. Вот мне интересно, далеко ли он удрал? Исходя из того что жопа девятки ой какая разбитая, шумахер должен был ехать или на БОЛЬШОМ ЖИПЕ, или остановиться очень недалеко от места проишествия, т.к. радиатору любой машины от такого удара явно пришёл бы ПИПЕЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп. Але можливо цю тему доцільніше перемістити в "Надзвичайні події"? AvtoParty - все ж таки має обговорювати якісь питання по авто, обмін досвідом, розділення вражень, але даний топік розілу придає дуже МРАЧНЕ забарвлення. Вибачте, якшо я не правий - модератори стріть мій пост. Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ж це робиться ?!!!

В Ривном водитель иномарки на пешеходном переходе совершил наезд на пешеходов.

Как сообщает пресс-служба Департамента ГАИ МВД Украины, ДТП произошло во вторник вечером. Водитель автомобиля "Opel Vivaro" на регулированном пешеходном переходе осуществил наезд на 38-летнюю женщину и 33-летнего мужчину, которые переходили проездную часть дороги на зеленый сигнал светофора.

Пешеходов с тяжелыми травмами госпитализировали.

Ще й зима не почалась, а таке робиться, причому повсюдно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пішоходи в більшості випадків ведуть себе надто безпечно... Тіпа якщо я на переході, то всі повинні зупинитись...

Нажаль в нас не Європа і таке не проходить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шляхопроводі біля Варшавки в 8.30 Toyota ніжно пристроїлась до задньої частини ВАЗ 2107.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пішоходи в більшості випадків ведуть себе надто безпечно... Тіпа якщо я на переході, то всі повинні зупинитись...

Нажаль в нас не Європа і таке не проходить :(

І не тільки в цьому справа.

Візьмемо хоча б регульваний пішохідний перехід біля ЦУМу. Там навіть сліпому й то зрозуміло, коли можна починати переходити (вмикається звуковий супровід), так ні!!! Тьма пішоходів самі вумні, вони дивляться на світло світлофора, призначене для водіїв! І починають перти! А з іншого боку світлофора для тих таки водіїв ще горить зелене (!), даючи змогу закінчити проїзд автомобілям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шляхопроводі біля Варшавки в 8.30 Toyota ніжно пристроїлась до задньої частини ВАЗ 2107.

А та, в свою чергу вперлася в машину перед нею (марку не встиг розгледіти - поспішав). Які пошкодження у 2107 ззаду не бачив, а спереду розбита права фара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розстрілювати таких треба!!!

потерпілі - це жінка та дитина мого товариша. сьогодні з ним бачився - дитину забирав з реанімації. з дружиною справи гірші :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шляхопроводі біля Варшавки в 8.30 Toyota ніжно пристроїлась до задньої частини ВАЗ 2107.

А та, в свою чергу вперлася в машину перед нею (марку не встиг розгледіти - поспішав). Які пошкодження у 2107 ззаду не бачив, а спереду розбита права фара.

08:21, в мене вдома закипіла стандартна вранішня кава, спостерігаю за мокрим мостом з вікна і бачу,як у Рено 19 вклеюється на відторможуванні ВАЗ 2107, в нього в свою чергу - старіша Тойота Кемрі, водій якої намагався уникнути ДТП, і, якби не таксі по правій полосі, то таки б утік, а так - розвалив собі крило-фару-бампер-поворотник з лівої сторони. Причини ДТП - перевищення швидкості, недотримання дистанції та нехтування погодніми умовами. Ну і можливість зловленої гави водіями.

post-3660-0-94087000-1289490243_thumb.jp

post-3660-0-03484500-1289490268_thumb.jp

post-3660-0-86603800-1289490287_thumb.jp

post-3660-0-60041000-1289490300_thumb.jp

post-3660-0-94087000-1289490243_thumb.jp

post-3660-0-03484500-1289490268_thumb.jp

post-3660-0-86603800-1289490287_thumb.jp

post-3660-0-60041000-1289490300_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...