Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

ПыСы: в мене шиповка. 

як відомо по льоді шиповка не поможе, варто знати що на ній краже зчеплення по свіжому снігу чи чегко вкатаному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так усем в сад - двоешнікі.

В мене Гіславет, і нормально по трасі лукьк володимир 70-90 ))))

В місті 20-70 , як де.

Нормальна погода та дороги супер )))

Вернувся зі львівщини години 3 тому, не знаю дети там нормальну дорогу бачив.Зранку їхав, нечищено до самого Нововолинська . Після обіду пішов мокрий сніг,місцями дощ  на дорозі до Торчина  каток.Певно ти мене обганяв ліхо віляя задом на півтори полоси?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На льоді якраз нормально, для того вони і придумані. Особливо якщо близько нуля - вгризаються в ковзанку присипану снігом там де люба "липучка" іде юзом.

Я до того, що не варто борщити, на швидкості від 75-80   на зимовій дорозі в любу секунду  можливий  "сюрприз". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПыСы: в мене шиповка. 

як відомо по льоді шиповка не поможе, варто знати що на ній краже зчеплення по свіжому снігу чи чегко вкатаному.

А Ви їздили на шиповці? Бо я чую такі відгуки лише від тих людей які начитались "теорії" на інших форумах від інших "спеціалістів". Я 4 останні роки поїздив на шиповці і маю з чим порівняти. Зараз їжджу на нешипованій гумі і дуже шкодую. Але тут не місце обговорювати гуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так усем в сад - двоешнікі.

В мене Гіславет, і нормально по трасі лукьк володимир 70-90 ))))

В місті 20-70 , як де.

Нормальна погода та дороги супер )))

Вернувся зі львівщини години 3 тому, не знаю дети там нормальну дорогу бачив.Зранку їхав, нечищено до самого Нововолинська . Після обіду пішов мокрий сніг,місцями дощ  на дорозі до Торчина  каток.Певно ти мене обганяв ліхо віляя задом на півтори полоси?;)

Все можливо, а конретно де це було ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

небезпечні ділянки для проїзду створюють водії які припарковують свої автівки на вузьких вуличках, та ще й стають далі від обочини боячись не виїхати - ось наприклад як на суворова (виїзд біля капрі). Там біля стомат поліклініки мають дурну привичку ставити свої корчі як завгодно і боком і раком і за метр від бордюри, а коли їх намагаєшся акуратно проїхати і даєш вправо - наїжаєш на сугроб -відповідно автівко особливо зад видкидає вліво з того сугробу, що може призвести до зіткнення з тими припаркованимни автівками. Не розумію тих воділ які паркують авто і навіть дорній голові в голову не стрелить глянути чи нормальний обїзд навколо неї чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спускався з Кривого валу, Гранд персона, справа припарковані джипіки, з ліва Залескі - наставлено стовпчиків і сугроб, їдемо по зустрічній спереду дві автівки, перша зупиняється бере пасажирку, друга тормозить, я за нею, дорога не чищана взагалі сніг, а знизу лід, понятно несе всіх, повільно але впевнено, доганяю передню машину сигналю вона трогається, дистанція см 50 залишається і тут з заду бабах мене в дупу, і я переднього тоже в дупу, а той що зупинився спокійно їде далі. Що скажеш, винні ті хто не тримав дистанцію, але і розум треба мати де зупинятися в таку погоду. Результат: в першої машини форкоп, їй пофіг - в мене передній номер вгнувся, з заду бампер металевий, тому вгнувся також трохи, жіночка на хонді яка вїхала в мене поламала собі плейта на номері. Розійшлись миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спускався з Кривого валу, Гранд персона, справа припарковані джипіки, з ліва Залескі - наставлено стовпчиків і сугроб, їдемо по зустрічній спереду дві автівки, перша зупиняється бере пасажирку, друга тормозить, я за нею, дорога не чищана взагалі сніг, а знизу лід, понятно несе всіх, повільно але впевнено, доганяю передню машину сигналю вона трогається, дистанція см 50 залишається і тут з заду бабах мене в дупу, і я переднього тоже в дупу, а той що зупинився спокійно їде далі. Що скажеш, винні ті хто не тримав дистанцію, але і розум треба мати де зупинятися в таку погоду. Результат: в першої машини форкоп, їй пофіг - в мене передній номер вгнувся, з заду бампер металевий, тому вгнувся також трохи, жіночка на хонді яка вїхала в мене поламала собі плейта на номері. Розійшлись миром.

починаю задумуватися про фаркоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Теремно, на перехресті недалеко біля Епіцентра Жигуль 6 - ка з побитим передком стояв, а збоку ланос без переднього лівого колеса... Ждали гайців.

А зараз їхав, то бачив, як на Карпенка - Карого біля Сарфону (на розвороті) стояла прадо і біля неї ланос з аварійкою. Десь боком тернулись, ланос думав розумніший, що розвернеться по більшому радіусу і проскочити)) а не проскочив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора спускався з Кривого валу, Гранд персона, справа припарковані джипіки, з ліва Залескі - наставлено стовпчиків і сугроб, їдемо по зустрічній спереду дві автівки, перша зупиняється бере пасажирку, друга тормозить, я за нею, дорога не чищана взагалі сніг, а знизу лід, понятно несе всіх, повільно але впевнено, доганяю передню машину сигналю вона трогається, дистанція см 50 залишається і тут з заду бабах мене в дупу, і я переднього тоже в дупу, а той що зупинився спокійно їде далі. Що скажеш, винні ті хто не тримав дистанцію, але і розум треба мати де зупинятися в таку погоду. Результат: в першої машини форкоп, їй пофіг - в мене передній номер вгнувся, з заду бампер металевий, тому вгнувся також трохи, жіночка на хонді яка вїхала в мене поламала собі плейта на номері. Розійшлись миром.

починаю задумуватися про фаркоп...

Да да, і краще його встановити як ззаду так і спереду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да, і краще його встановити як ззаду так і спереду

Рельса по периметру буде ефективніша. biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фаркоп не раз спасав. були випадки коли на парковці хтось "завтикає", коли дистанцію не тримають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на Потебні стояло 4 машини: москаль з побитою мордою, джип, китаєць - легковик і ще якесь авто....на тій ділянці суцільний лід...винного знайти буде важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що гальмувальнику з відео не попав камаз з піском на обочині. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що гальмувальнику з відео не попав камаз з піском на обочині. 
Шкода що гальмувальник на відео не їхав на камазі з піском. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на Потебні стояло 4 машини: москаль з побитою мордою, джип, китаєць - легковик і ще якесь авто....на тій ділянці суцільний лід...винного знайти буде важко...

Знайти не важко - Луцькавтодор! А ось довести їх вину буде дуууже важко. Практично не реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора по вул. Відродження, в районі кафе "Тотем", приблизно о 21:20, лоб в лоб зіткнулись ВАЗ 21099 і Нива. Як я зрозумів, то Нива, рухаючись зі сторони "Золотого Дракона", дуууже вискочила на зустрічну, прямо в тазіка. Пошкодження в обох були серйозні. Коли я йшов то вже були дайці, викликали швидку. Навколо прикульгував водій дев'ятки, в Ниві хтось лежав на місці пасажира, живий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід-дальнобойщік розбився (це вже другій по рахунку з будинку), вїхав в пасажирський автобус, сьогодні по ТСН було відео, ніби серце прихопило. Завтра привезуть ховати. Деталі згодом.

Від себе: Гори-гори ясно штундець-сектанте. Voodoo people magic people :0039:

Детальніше тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 VeryFate та нехай хоч буддист чи мусульманин, кому адресовані такі безтолкові побажання? :dont:

Покійний тобі якось заважав вільно дихати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе: Гори-гори ясно штундець-сектанте. Voodoo people magic people :0039:

Детальніше тут.

Не можна так, де ти таке вичитав шоб бажати таке людям? Язичник чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не змушуйте на оффтоп пліз.

Випадковості не випадкові і чекають на кожну людину з мозком розміром з горошину яка бикує, не поважає себе, сусідів, чужу думку та працю, і між тим більше перейде мені дорогу.

Я не злопамятний, відімщу і забуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід-дальнобойщік розбився (це вже другій по рахунку з будинку), вїхав в пасажирський автобус, сьогодні по ТСН було відео, ніби серце прихопило. Завтра привезуть ховати. Деталі згодом.

Від себе: Гори-гори ясно штундець-сектанте. Voodoo people magic people :0039:

Детальніше тут.

Рідним покійного щире співчуття.

Анти-штундець-сектанту - щире побажання не стати наступним, третім сусідом ...

НЕ бажай ближньому, те, чого собі не бажаєш. Чи такого вас не учать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину тому фура МАН не надала перевагу "Деу-Ланос", яка виїзджала з переїзду на перехресті Карпенка-Карого та Задворецької (Зої Космодем"янської), в результаті чого в "Деу" добряче пошматований бампер, у МАНа - "пом"яте відро"...

На диво МАН з волинськими номерами, зазвичай там не надають перевагу іногородні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...