Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Після 18-ї години збили чоловіка на переході по вул. Карпенка-Карого (навпроти Завокзального ринку). Бачив як людина лежала на асфальті на неосвітленому переході та бус Mercedes Benz (йомовірно він збив чоловіка, хоча можу і помилятись) що стояв поруч, водій буса нервово кудись дзвонив по мобільному.

Будьмо обережними та уважними на дорогах у темну пору доби!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні після 18.00 на пішохідному переході по вул. Конякіна біля кільця (біля ГАІ) збили людину. була швидка. інспектори ДПС опитували свідків. водій ніби з місці події втік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьмо обережними та уважними на дорогах у темну пору доби!

Додам : в таку погоду, як сьогодні - відблиски ввечері страшенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх мать! Скільки ще смертей і каліцтв треба, щоб на Карпенка, особливо біля ринку, хоч якось переходи освітлили?? Чи треба, щоб хтось з чиновницьких дітей там постраждав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки їхав на Окко бачив ці дві аварії. :(

Водій з місця пригоди на Конякіна втік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11 ранку на Львівській перед кільцем стояла маршрутка без заднього бамперу і фіат (уно чи тіпо) повністю без передка, капот зменшився в 2 рази)

Куда так по місту летіти було непонятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно о 18.10 перед переходом на пр. Перемоги (злощасний спуск з мосту в напрямку 5-ї школи) ДТП за участю чи то інкасаторів, чи ще якоїсь служби (з маячками на даху). Їх авто догнало пригальмувавшого перед переходом - добре побили передок на своїй. Марок і моделей навіть не розгледів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно о 18.10 перед переходом на пр. Перемоги (злощасний спуск з мосту в напрямку 5-ї школи) ДТП за участю чи то інкасаторів, чи ще якоїсь служби (з маячками на даху). Їх авто догнало пригальмувавшого перед переходом - добре побили передок на своїй. Марок і моделей навіть не розгледів..

Це авто міліції догнала Славуту. :lol: Я якраз їхав в маршрутці, то вся маршрутка ха-ха ловила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо ха-ха дві години ловилось поки чекали даі

post-4478-0-83590200-1293135535_thumb.jp

а оце - Головна державна інспекція на автомобільному транспорті!!!!

post-4478-0-92735600-1293135668_thumb.jp

писи: за рулями був нея) я був рефері)

post-4478-0-83590200-1293135535_thumb.jp

post-4478-0-92735600-1293135668_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав в маршрутці, і збоку були видно смуги, які притаманні авто органів МВС.

Тепер усе зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця "Дачіа" стабільно стояла за Сирниками біля ВОГу і перевіряли вантажівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їхав в маршрутці, і збоку були видно смуги, які притаманні авто органів МВС.

Але номера на машині не міліційні, не голубі... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але номера на машині не міліційні, не голубі... <_<

Ключове слово: "Я їхав в маршрутці, і збоку були видно смуги". Номерів не бачив, бо їхав в маршрутці і на ДТП дивився збоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно повертався в Луцьк Ковельською трасою. В Милушах посеред дороги стоїть на аварійці Спрінтер, мордою на переході. Купа людей збоку. Думаю, що збив когось - хоч і на асфальті нікого не бачив - тож інформація може бути спростована або підтверджена.

П.С. Видимість дуже погана - дощ...Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 25.12.2010року на 26.12.2010р. приблизно о 00.00 годині біля Пакко,що знаходиться на Ковельскій водій автомобіля Дачія Логан скоїв наїзд на пішохода. Їхав додом з знакомим такситсом то він сказав шо пішохід помер під колесами авто(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 25.12.2010року на 26.12.2010р. приблизно о 00.00 годині біля Пакко,що знаходиться на Ковельскій водій автомобіля Дачія Логан скоїв наїзд на пішохода. Їхав додом з знакомим такситсом то він сказав шо пішохід помер під колесами авто(((((

Ніс пиво в синьому пакеті, з Пакко. І переходив рівно посеред переходів, бо так швидше, не виключено що біг... Добігався... :(

Насамперед шкода таксиста який його збив, бо 80% там вини пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 25.12.2010року на 26.12.2010р. приблизно о 00.00 годині біля Пакко,що знаходиться на Ковельскій водій автомобіля Дачія Логан скоїв наїзд на пішохода. Їхав додом з знакомим такситсом то він сказав шо пішохід помер під колесами авто(((((

Ніс пиво в синьому пакеті, з Пакко. І переходив рівно посеред переходів, бо так швидше, не виключено що біг... Добігався... :(

Насамперед шкода таксиста який його збив, бо 80% там вини пішохода.

ПАККО работает до 22:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 25.12.2010року на 26.12.2010р. приблизно о 00.00 годині біля Пакко,що знаходиться на Ковельскій водій автомобіля Дачія Логан скоїв наїзд на пішохода. Їхав додом з знакомим такситсом то він сказав шо пішохід помер під колесами авто(((((

Ніс пиво в синьому пакеті, з Пакко. І переходив рівно посеред переходів, бо так швидше, не виключено що біг... Добігався... :(

Насамперед шкода таксиста який його збив, бо 80% там вини пішохода.

ПАККО работает до 22:00

зі сторони Пакко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніс пиво в синьому пакеті, з Пакко. І переходив рівно посеред переходів, бо так швидше, не виключено що біг... Добігався... :(

Насамперед шкода таксиста який його збив, бо 80% там вини пішохода.

Це є не правльно: коли людини нестало писати про неї свої здогади або чутки.Чоловіка, якого вже нема знами, знали на красному багато людей.Це була дуже ввічлива, щира та весела Людина.Він ніколи не порушував правила сам та часто робив зауваження іншим,якщо ті намагались їх порушити. Про обставини аварії не знаю, але майже впевнений що таксист на логані їхав не 60 і навіть не 80км/год. Р.S хочу звернутись до тих таксистів які вночі,зважачи що дорогі вільні їздять на неадекватній швикості : памятайте що десь в цей час переходить дорогу рідна і близька вам,або просто хороша людина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це є не правльно: коли людини нестало писати про неї свої здогади або чутки.Чоловіка, якого вже нема знами, знали на красному багато людей.Це була дуже ввічлива, щира та весела Людина.Він ніколи не порушував правила сам та часто робив зауваження іншим,якщо ті намагались їх порушити. Про обставини аварії не знаю, але майже впевнений що таксист на логані їхав не 60 і навіть не 80км/год. Р.S хочу звернутись до тих таксистів які вночі,зважачи що дорогі вільні їздять на неадекватній швикості : памятайте що десь в цей час переходить дорогу рідна і близька вам,або просто хороша людина!

И я о том же.

Ночью возле ПАККО чтоб стукнуть пешехода нужно постараться, там кроме таксистов практически нет машин (в это время). А учитывая их разворот для подъезда на стоянку, который они делают на пешеходном переходе и их парковку на тротуаре, что пройти от остановки некак в сторону банка, суда и Красного Креста - они потенциальные клиенты для темы "Я не умею парковаться".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:mdr: Вчорашній день якось був дуже багатий на ідіотів за кермом, інакше не скажеш.

Ранковий час пік біля "Променя" на кільці почався для мене тим, що тойота "Прадо" д/н АС 0707 А? (чел за кермом, не знаю, що ти за людина по життю, а як водій - однозначно хам) після закупівлі в кіоску біля телекому, (перегородив смугу, пробка від виїзду із Винниченка), раптом вирішує поперек всіх вернутись на кільце, що і робить, створивши аварійну ситуацію (різке гальмування, ледь не вилетів в лобове скло маршрутки) всім, хто їхав на Перемоги.

Продовжилось майже "влізанням" під маршрутку в крайньому правому ряді якогось тапочка при повороті із (не памятаю назви) вулички від Грушевського перед першим світлофором біля Грибоєдова. Знову різке гальмування, сигнали і стриманий мат водія.

Продовження було ввечері, воно повністю стосується теми "пішоходи vs водії на переході". ІМХО ДУЖЕ НЕПРАВИЙ, був водій 8-го чи 9-го ТАЗа, який надто швидко їхав від ківерцівського кільця до "Фуршету", на переході біля другої тролейбусної зупинки в цьому напрямку (вул. Гордіюк, здається). Це ж треба так їхати на ПОРОЖНІЙ в обидві напрямки дорозі, при світлі ліхтарів не побачити на переході старшого чоловіка, який повільно (аби не впасти через слизоту на проїжджій частині) йшов по "зебрі". В результаті гальмування ТАЗа, юз (сніг ще не падав), і минання на юзі при 50-60 км/год за 2-3 см пішохода та подальша посилена втеча. Як так можна гасати на слизькій дорозі в місті? :0118:

Будучи "на взводі", звернув увагу на два "корита"-меблевози, які мають звичку ставити на стоянку власники прямо на повороті біля заправки на Соборності біля Там-Таму. Спостерігаю таке постійно. Невже вони нічого не порушують і нікому не заважають?

Ну і на закуску вже класика жанру. Щось нивоподібне "перейшло" дорогу на переході біля ЦУМу (точно на зелене для пішоходів!) і "побігло" в сторону будинку культури через весь Театральний майдан. Як кажуть, NO COMMENTS.

Може, себе хтось впізнає, або сусідів, так передавайте привіт :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні близько 12-00 ТАЗік 5-ка на світлофорі на Карпенка-Карого, як їхати до Варшавки (перед "Ювантом") в"їхав в зад автобусу ПАЗ. У ВАЗа трішки зім"ятий капот зліва і, певно, крило; ПАЗіку - "гітара". Роз"їхались хвилин за 10. Але дивно, що це сталось, сам їхав до "Варшавки" - там конкретний затор, швидкість - 5-10 км/год., тим паче перед світлофором, як можна було вліпитись? Хіба зівнув (по мабілі балакав?) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку біля "Мальвіни" була аварія. Lanos в'їхав в "Богдана" (маршрут №10) практично на зупинці, яка там дурнувато зроблена, фактично на пішоходному переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...