Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

офигенное правило

ето не правило,ето закономерность:

загляделся на девущку-въехал в задницу

не успеваешь на свидание-не вписался в поворот

за рулем по телефону с женой-чуть пещехода не задавил

в пробке-чья-то мать виновата

застрял в болоте-вот дурак,на гостиннице съекономил

Я ЗА ЖЕНЩИН В АВТОМОБИЛЕ!(на пассажирском сиденье)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні сталася аварія напрти 2 школи на світлофорі .Евакуатор заїхав в ВАЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також трапилась аварія біля 14.00 на Конякіна на перехресті на Федорова. Бачив лише зелену 9-ку з розбитою дупою. По тому як швидко прибрались, зрозумів, що своїм ходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив лише зелену 9-ку з розбитою дупою

ну да,кто-то загляделся на девушку.

дождь а она ходит туда-сюда,туда-сюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учёные из Организации дорожной безопасности в Вене официально признали женщин лучшими водителями! Боковое зрение у женщин лучше развито, по сему лучшие гонщики в будующем - это женщины!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова гілка, прохання дотримуватись правил

тут лише свідчимо про факт, можливо даєм уточнення. обговорення самих аварій - в темі "Обговорення ДТП та їх наслідків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в районі 10.00 була аварія перед мостом, що на рівненській, з сторони автоколони. 3 автівки. перша гальмувала на переході, друга видать теж встигла, а от третя скоріше всього нагнала обох. Всі три вроді іномарки, середня автівка в гармошку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три иномарки стали на переходе, и я так понял что их всех догнал какойто грузовик - он лупит фольца (который ГАРМОШКА), фольц в Лексуса (джип :( ), а джип, в какую-то иномарку первую - не разглядел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дубнівській близько 13-30, між заправками Укрнафта і ЛукОіл шось маленьке сріблястого кольору догнало Мерса "чемодана". В чогось сріблястого передок сильно зімятий, на мерсі пошкоджень не помічено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав, бачив тільки мерса 123 і попереду ноього нова беха сімьорка збоку, подумав що мо беху тронув ... а те маленьке напевно було дужемаленьке і не таке сріблясте, бо крім цих двох машин і гаі більш нікого не було )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в дворі в мене. Тітонька, яка ледь випала з машини, (зі слів очевидців), намагалася проїхати через арку, на виїзді якої розміщені перешкоди від таких розумників, які люблять їздити по тротуарам. (Нагадую, ці арки пішохідні, тобто являються тротуаром). П'яна була в дризг. Втікла, лишивши машину в арці, із увімкненою аварійкою, чи то вже ДАЙ-ці увімкнули, бо приїхали, і пішли до неї додому.

Казали діти, що вона 3 рази намагалася переїхати через загорожу.

У дворі на той час було маса дітей і мамочок із колясками. Страшно подумати, якби вона таки знесла б той газончик. (Він прикручений металевим штирем в землю і вбетонований)

P.S. П'яна баба за кермом - це я навіть не знаю як сказати. Просто баба за кермом - це страшно, а п'яна... слів не маю.

Фото подаю.

c7b583c2524acabc038328a73b5ffcf2.jpg

А я по цьому випадку бачила що хлопець викликав ДАІ і розповідав їм що сталося. Очевидно не встиг затормозити. А менти треба для страховки.

Вчора в дворі в мене. Тітонька, яка ледь випала з машини, (зі слів очевидців), намагалася проїхати через арку, на виїзді якої розміщені перешкоди від таких розумників, які люблять їздити по тротуарам. (Нагадую, ці арки пішохідні, тобто являються тротуаром). П'яна була в дризг. Втікла, лишивши машину в арці, із увімкненою аварійкою, чи то вже ДАЙ-ці увімкнули, бо приїхали, і пішли до неї додому.

Казали діти, що вона 3 рази намагалася переїхати через загорожу.

У дворі на той час було маса дітей і мамочок із колясками. Страшно подумати, якби вона таки знесла б той газончик. (Він прикручений металевим штирем в землю і вбетонований)

P.S. П'яна баба за кермом - це я навіть не знаю як сказати. Просто баба за кермом - це страшно, а п'яна... слів не маю.

Фото подаю.

c7b583c2524acabc038328a73b5ffcf2.jpg

А я по цьому випадку бачила що хлопець викликав ДАІ і розповідав їм що сталося. Очевидно не встиг затормозити. А менти треба для страховки КАСКО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще не ДТП, але було близько до нього. ДУЖЕ близько. Шановні велотусовщики! (не знаю, хто саме, але байки не "Україна" і одежа яскраво-облягаюча, було вас 4-5 чоловік) Вам жити набридло? <_< Мабуть, ви на збори спішили (по часу підходило) та так, що із Волі перший світлофор на Київському майдані переїхали на червоне по зустрічній смузі (!!), а наступний дуже схоже, розділившись на дві групи. І після цього ці люди жаліються на притіснення автомобілістами? ПРАВИЛА НАПИСАНІ КРОВЮ для всіх, хто їде по дорозі! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На собрании не было НИКОГО с велосипедом, все пришли туда с работы и в официальных костюмах. Поэтому наезд необоснован.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На собрании не было НИКОГО с велосипедом, все пришли туда с работы и в официальных костюмах. Поэтому наезд необоснован.

Необґрунтоване лише припущення "Мабуть, ви на збори спішили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с поправкой. Необоснован наезд на тридцать человек присутствовавших на собрании ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с поправкой. Необоснован наезд на тридцать человек присутствовавших на собрании ;)

Протест на припущення з 30 чоловік прийнято. :blush: Але ті, хто так їхали, якщо вони бордовці, все одно не признаються. :dont: Та і не важливо. Головне, аби далі так не нехтували і власним, і чужим життям, і "розгільдяї", і інші... :( Не на безлюдному острові же ... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитавши 22 сторінки статистики аварій, скажу одне: їздити треба, думаючи про інших, бажано головою.

Це я до тебе, Scabiosa і до всіх автомобілістів також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитавши 22 сторінки статистики аварій, скажу одне: їздити треба, думаючи про інших, бажано головою.

Це я до тебе, Scabiosa і до всіх автомобілістів також.

Повністю підтримую! Лиш від мене, в 80% пасажира, а в 19,9% пішохода мало що залежить в безпеці між ТЗ (в т.ч. велосипедами та авто) на проїжджій частині... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковельська, 1 (Воз"єднання). Десята вечора.

Якийсь чорний джип не пропустив, виїжджаючи з Хмельницького на Галицького, маршрутку, що їхала від старого ринку прямо і добренько "поцілував її" в передні двері. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковельська, 1 (Воз"єднання). Десята вечора.

Якийсь чорний джип не пропустив, виїжджаючи з Хмельницького на Галицького, маршрутку, що їхала від старого ринку прямо і добренько "поцілував її" в передні двері. :(

не для того вони джипи беруть, щоб всякі там маршрутки пропускати. Маю знайому, яка, при виборі авто, зупинилася на джипові тільки тому, що вважає, що так її більше поважати будуть, ну і пропускати на перехрестях. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що, в Рованцях, на переході - труп. Пів дороги перекрито, дайці присутні. Не знаю чи має відношення, але за 100 метрів стоїть фура з аварійкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не для того вони джипи беруть, щоб всякі там маршрутки пропускати. Маю знайому, яка, при виборі авто, зупинилася на джипові тільки тому, що вважає, що так її більше поважати будуть, ну і пропускати на перехрестях. :)

Белаз пускай купит,тогда точно пропускать все будут..

..остановился на повороте,посмотрел или нет другого Белаза,и поворачиваешь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...