Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

post-1448-0-46583800-1308899881_thumb.jp

На фото ВАЗ-2105, погнута ліва задня дверка. Толком розгледіти не встиг. Вроді як три автомобілі постраждали, через те й перекрили майже всю дорогу.

post-1448-0-46583800-1308899881_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора, близько 21:50 їхав по Набережній і бачив як L200 витягав чи Subaru чи якусь іншу (не розгледів) універсал яка просто злетіла з дороги в кювет зі сторони Стиря навпроти спуску з вулиці Яровиця. що цікаво, що машин ДАІ я не помітив :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора, близько 21:50 їхав по Набережній і бачив як L200 витягав чи Subaru чи якусь іншу (не розгледів) універсал яка просто злетіла з дороги в кювет зі сторони Стиря навпроти спуску з вулиці Яровиця. що цікаво, що машин ДАІ я не помітив

то був KIA Sorento, та й вскочив він туди куди раніше, раз о десятій ще не могли витягнути його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25.06.2011 біля школи №5, водій 412 "не протиснувся" на світлофорі :-)

шкода дідка зажало.... в такій ситуації можна і інфаркт получити.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь після 17.00 на вул. Зої Космодем"янської автомобіль (який не знаю) збив мотоцикліста. Мотоцикліст лежить, накритий тканиною

Не можу відійти від побаченого! Шокувало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь після 17.00 на вул. Зої Космодем"янської автомобіль (який не знаю) збив мотоцикліста. Мотоцикліст лежить, накритий тканиною

Не можу відійти від побаченого! Шокувало!

мотоциліст в шлемі їхав в сторону магазина Навчально наочні приладдя з київського майдану і на зустріч, зі сторони переїзлу, вантажний автомобіль ЗИЛ, вроді самосвал, збив мотоциліста. Удар прийшовся в ліве переднє крило Зила, смерть мотоциліста миттєва...

Фотографувати важкувати було трагедію.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотографувати важкувати було трагедію.....

бачила, теж не стала цього робити, моторошно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ЗИЛ виходить виїхав на зустрічну чи мотоцикліст їхав по середині?

По ICTV щойно сказали, що мотоцикліст вискочив на зустрічну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість і гаряча кров знову зробили своє діло...

знайшов

http://www.ictv.ua/wasp/ua/facts/1419/1420836/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на перехресті дубнівська - к.карого

volkswagen b4 заїхав під цементовоз

вроді без жертв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу на горохівській трасі перед в'їздом у Скобелку зі сторони Луцька на узбіччі стояв повністю згорілий мінівен. Ймовірно, що попала блискавка, бо інших слідів аварії мною не помічено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на трасі Луцьк-Ковель, за Голобами, джип Хонда злетів в кювет. Коли я їхав, то вже якийсь бус розвертався, щоб витягнути. Міліції і швидкої не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу зранку біля Пежо сервіс-центру мерс очкарік виїжав і не пропустив (вроді) опель і отримав ляп в заднє ліве крило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора десь об 17-45 бачив в Рованцях Мерса з розваленою в кізяк лівою частиною морди і побитою, лівою частиною теж, дупою. Видно намагався вискочити з бічної вулиці на трасу, але...отримав з двх боків. Інших учасників не помітив, не мав можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора десь об 17-45 бачив в Рованцях Мерса з розваленою в кізяк лівою частиною морди і побитою, лівою частиною теж, дупою. Видно намагався вискочити з бічної вулиці на трасу, але...отримав з двх боків. Інших учасників не помітив, не мав можливості.

http://www.youtube.com/watch?v=SpXo7IigV20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає подробиці автопригоди, що сталася вчора по трасі Луцьк-Дубно (перед поворотом на Лище)?.

Проїзджав тудою десь о 20 год., було багато Дайців, справа на узбіччі стояла десятка з добряче вм'ятим передком і вибитим лобовим склом. На протилежній смузі, якщо я не помиляюсь лежало 2 накритих тіла. Жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...