Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Приблизно о 9-50 на вул.Львівська, напроти тубдиспансера бус на литовських чи польських номерах збив мужика, який перебігав дорогу (поза переходом). Мужика забрала швидка в реанімацію, бус втік.

12-06. Уточнення. Це був пацан, а не мужик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

бус втік.

Напевно "пальоний" бусік був, якщо втік. Або воділа "з душком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 10,30 На пішоходному переході біля троянди збили жіночку(залишилась жива але підвестись сама незмогла) м/а спрінтер водій з місця події втік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачасто,по одному в день!

Шось аж страшно дорогу переходити!

Може то один той самий(бусом)!Маньяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоторые ходят как коровы по пешеходному, не в право не влево не смотрят с таким видом типо не поезд объедешь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може і перше, і друге?

Ніби частенько й стоять дайці на дорозі, а таке трапляється....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там,на відрізках від фієсти,до світлофору гостинця,і далі ко кільця рзганяються як болідах формули1 (хоча там багато переходів і+ дитячий майданчик).

Питання;куди так спішити?Розумію,потужний двигун,багато очей які спостерігають,панти-велику роль грають!Тількі н*хєра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба дивитись куди йдеш

А може куди їдеш?

не може. ті хто їдуть - їдут ьв металевій коробці... а ти на своїх двох...сам маєш думати про свою шкуру.

він зіб"є і поїде далі а ти докажи потім що він не прав( якщо живий залишишся)

дотримуватись правил мають всі...але наслідки для пішохода і водія різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, Не правий в корені.

1) Водій, який сів за кермо автоматично відповідає за своє життя, життя пасажира, і за життя тих, кого він може збити, за-часту через свою ж необачність чи легковажність.

2) Крім того п'яний водій у 1000 разів більш небезпечніший, аніж п'яний пішохід.

3) Якщо вже сталася така ситуація - ні в якому разі не тікати. Втік, все - вбивця. Злякався, то одне, всім страшно. Але збити і втекти - це навіть не більш, ніж підло, це низько і я б за таке вішав би. Привселюдно.

Я не виправдовую пішоходів, більшість справді, як телята лізуть під машину типу "Чё? Я ж на переході! " ПДР не бачили в очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не виправдовую пішоходів, більшість справді, як телята лізуть під машину типу "Чё? Я ж на переході! " ПДР не бачили в очі.

Ха, багато лізе, як телята, і не на переході. Приклад - за мостом біля 5 школи, можуть і з дітьми. Зловили б декілька раз, та зі штрафами - може б думали <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не виправдовую пішоходів, більшість справді, як телята лізуть під машину типу "Чё? Я ж на переході! " ПДР не бачили в очі.

Ха, багато лізе, як телята, і не на переході. Приклад - за мостом біля 5 школи, можуть і з дітьми. Зловили б декілька раз, та зі штрафами - може б думали <_<

штрафи не поможуть. тра :0094:. Батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днем еще куда не шло, а вот ночью, особенно когда фонари не светят, а люди перебегают дорогу в черной или серой одежде, то я их замечаю за 30-40 метров, а перебегают везде. На переходах, даже в вечерний час, особенно девушки идут не спеша, демонстрирую что-то наверное, не знаю. Пешеходы, или люди, которые не "крутят баранку", вас ночью нихрена не видно, не перебегайте непосредственно перед машиной, если вам на свое здоровье пох.., то я не хочу сидеть или лечить вас итд, от того что вам пох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штрафи не поможуть. тра . Батьків.

Та яких батьків? Перебігають дорослі люди, пенсіонери!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто їздив по Боратину наприклад той знає, як там пішоходи ходять. Я вже не говорю як ходять переводячи худобу, або їздять на ровері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто їздив по Боратину наприклад той знає, як там пішоходи ходять. Я вже не говорю як ходять переводячи худобу, або їздять на ровері.

Села - то окрема тема, там свої, неписані, правила ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ДТП, і Слава Богу, але... з завтрашнього дня буду записувати номери ох...вших маршрутчиків. сьогодні млять переходив дорогу зі сторони парку до роуз кафее на ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДІ і на мене на повному ходу ледь не налетіла 15ка синя. ледь притормозив, я поспішив і він далі педаль прижав і полетів. я-то завжди дивлюсь на переході і якшо летить на мене не посоромлюсь втікати з-під коліс, але у мене дві ноги і сили не 200 конячок, як у цих льотчиків під капотом. та і чого я маю бігати від машини чи автобуса? педаль тормоза є у всіх! перехід-це не значить млять скинути до 40 і їхати плавно на людей в надії шо перебіжать, перехід-значить зупинись і пропусти пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пам"ятаєте наїзд на пішохода в лютому-березні 2012 на пугачова? Хтось знає, жіночка вижила, як закінчилась справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехід-це не значить млять скинути до 40 і їхати плавно на людей в надії шо перебіжать, перехід-значить зупинись і пропусти пішоходів.
йди пдр читай.

І так - обговорення в іншій темі. Да, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пам"ятаєте наїзд на пішохода в лютому-березні 2012 на пугачова? Хтось знає, жіночка вижила, як закінчилась справа?

Эта женщина работала на почте, разносила почту в глубинке, между ул. Владимирской и ул. Ковельской. Около месяца в тяжелом состоянии пролежала в реанимации, потеряла память, некоторые рефлексы. На данный момент кое что вспомнила, кое что нет. Но на работу не вернется уже из-за сильной травмы головы.

У меня эта информация, так как мы улицами скидывались на ее лечение кто сколько может, и ходили в больницу к ней проведывали. Владелец "шкоды" тоже платил за лечение каждый день, сколько - не знаю.

Жить будет, но работать нет - инвалид уже..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жить будет, но работать нет - инвалид уже..

І все через вічно поспішаючих любителів дешевих (чи дорогих) понтів!

От не понтанувся би - не пересік подвійну суцільну і нікого б не збив. Правду кажуть - "спеши медленно!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 13:55 їхав в маршрутці біля 2-ї лікарні. Як тільки 17-ка вирулила з зупинки, зліва вилетіла Шкода октавія ( універсал ), з визгом ледь вирулила з зустрічної на маленьку вуличку ( між будинком навпроти 2-ї лікарні та "Проспілковим" ), універсал майже задів Авео на зустрічній ( може і задів, на ходу так не зрозуміти, та авео встало посеред дороги, одразу, з аварійкою ) чи то Шкода перегазувала і вирішила обігнати маршрутку, чи маршрутчик не глянув в зеркало і вирулив, так не скажеш. Та Шкода влетіла на вуличку, а там ну дуже людно якраз. Ніби ДТП і немає, та людей було багато, може хто бачив що далі було і чи не заділа Шкода пішоходів? Бо шось здалось шо все таки задів людей. Хтось бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...