Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

На Ківерцівській перед поворотом на Стуса буквально годину назад збили пішохода. Судячи по побаченому - людина жива, хоч і за метрів 20 відлетіла від зебри. На самому пішох. перех стояв Паз без видимих пошкоджень. Дайців було багато, швидка ще не приїхала. Надіюсь все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Зранку на володимирській трасі на криші лежав молоковоз а за 50м і бензовоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно в обідню пору, по вул. Ковельській, автомобіль ДАІ з увімкненими маячками і сиреною, наздоганяв втікачів. Біля моста (Кічкарівка) пролунало близько 5-6 пострілів, ближче до ветлікарні було чути автоматну чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що цікаво, чувак на Опелі тулив посеред дороги, водночас говорив по телефону, за ним машина ДАІ з люстрою і сиреною, замикала колону пацанська девятка, з трохи пожованою мордою.

Згодом, біля 18 вечора, на дорозі до лікарні в Боголюбах, стояла ніби та ж сама машинка, як мінімум однакового кольору - капучіно з "павутиною" на лобовому, поруч було декілька авто з міліцєю, писали бамажки, працював експерт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно о 5 вечора, відразу за Колками в сторону Луцька сталася ДТП - Фольксваген Кадді, металік, вийшов на зустрічну, вдарив Мерседес Бенц, евакуатора, і злетів у кювет... Як результат - водій і пасажир Кадіка загинули на місці ДТП, водій евакуатора з переломом ніг доставлений в Колківську лікарню... На момент коли там проїжав, уже ні мертвих, ні покалічених не було, але картина жахлива, По слідах виглядало так, що у Кадді на швидкості вистрілило ліве колесо і метрів 50 на асфальті лишилося сліду від голого диску... Бережіть себе і своїх рідних, не ставтеся життя легковажно... Памятайте, на дорозі дрібниць не буває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що нічого не чути про смерть жінки біля магазину "Добробут" що по Соборності біля "Бересту", поруч арки, 7 вересня.

Бачили як сиділа на сходах , чекаючи допомоги, як швидка робила масаж серця і констатувала смерть.

А пізніше пішли чутки, що працівники сусідніх магазинів чули гальма, удар і крик, але свідків побаченого нема.

З тої арки часто вилітають як скажені.

Хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чора, 14 вересня, приблизно о 17.30 на трасі Піща ‒ Любомль біля села Заозерне Любомльського району трапилася аварія.

Про деталі автопригоди у коментарі «ВН»розповіла керівник СЗГ УМВС Волині Оксана Блищик.

Автомобіль Fiat Scudo, який рухався трасою Піща ‒ Любомль, зіткнувся з придорожнім деревом.

Унаслідок ДТП водій та один із пасажирів, обидва 1987 року народження, лучани, від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці пригоди.

Інший пасажир, 24-річний мешканець Луцька, помер в кареті швидкої допомоги.

Обставини трагедії з’ясовуються.

http://www.volynnews.com/news/extreme/u_dtp_zahynulo_troye_molodykh_luchan/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знав хлопців особисто. Хороші люди були. Спортсмени, майстри спорту. Бокс, дзюдо. Рано з життя пішли.. Хай земля Вам буде пухом.. Вічна пам'ять.. Вася, я тебе не забуду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що цікаво, чувак на Опелі тулив посеред дороги, водночас говорив по телефону, за ним машина ДАІ з люстрою і сиреною, замикала колону пацанська девятка, з трохи пожованою мордою.

Згодом, біля 18 вечора, на дорозі до лікарні в Боголюбах, стояла ніби та ж сама машинка, як мінімум однакового кольору - капучіно з "павутиною" на лобовому, поруч було декілька авто з міліцєю, писали бамажки, працював експерт

В с. Тарасове в опеля було "прострілено чи пробито ХЗ" мінімум одне колесо, пролунало ще 2 постріли, а водій все ще тримав біля вуха слухавку, гнали його 2 авто вказні вище в сторону райлікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно о 5 вечора, відразу за Колками в сторону Луцька сталася ДТП - Фольксваген Кадді, металік, вийшов на зустрічну, вдарив Мерседес Бенц, евакуатора, і злетів у кювет... Як результат - водій і пасажир Кадіка загинули на місці ДТП, водій евакуатора з переломом ніг доставлений в Колківську лікарню... На момент коли там проїжав, уже ні мертвих, ні покалічених не було, але картина жахлива, По слідах виглядало так, що у Кадді на швидкості вистрілило ліве колесо і метрів 50 на асфальті лишилося сліду від голого диску... Бережіть себе і своїх рідних, не ставтеся життя легковажно... Памятайте, на дорозі дрібниць не буває!

Був там. Водій кадді сидів збоку, як пасажир, а за кермом був молодий хлопець. після експертизи виявилось що пасажир був добре пяний, а водій на підпитку... вони летіли зі швидкістю більше 120 км. обганяли маршрутку і не впоравшись з керуванням пару разів об неї стукнулись, авто стало не керованим і влетіло в лавету. лаветчика знаю і пасажира який був з ним - теж.

Будь те обережні, в нас не ті дороги де можна ганяти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно о 5 вечора, відразу за Колками в сторону Луцька сталася ДТП - Фольксваген Кадді, металік, вийшов на зустрічну, вдарив Мерседес Бенц, евакуатора, і злетів у кювет... Як результат - водій і пасажир Кадіка загинули на місці ДТП, водій евакуатора з переломом ніг доставлений в Колківську лікарню... На момент коли там проїжав, уже ні мертвих, ні покалічених не було, але картина жахлива, По слідах виглядало так, що у Кадді на швидкості вистрілило ліве колесо і метрів 50 на асфальті лишилося сліду від голого диску... Бережіть себе і своїх рідних, не ставтеся життя легковажно... Памятайте, на дорозі дрібниць не буває!

Був там. Водій кадді сидів збоку, як пасажир, а за кермом був молодий хлопець. після експертизи виявилось що пасажир був добре пяний, а водій на підпитку... вони летіли зі швидкістю більше 120 км. обганяли маршрутку і не впоравшись з керуванням пару разів об неї стукнулись, авто стало не керованим і влетіло в лавету. лаветчика знаю і пасажира який був з ним - теж.

Будь те обережні, в нас не ті дороги де можна ганяти!

А "бухати" можна? Скільки випадків вже було, так ні, все одно сідають п'яні за кермо і летять, а якби, недай Бог, в маршрутку врізались. Це ж ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно о 5 вечора, відразу за Колками в сторону Луцька сталася ДТП - Фольксваген Кадді, металік, вийшов на зустрічну, вдарив Мерседес Бенц, евакуатора, і злетів у кювет... Як результат - водій і пасажир Кадіка загинули на місці ДТП, водій евакуатора з переломом ніг доставлений в Колківську лікарню... На момент коли там проїжав, уже ні мертвих, ні покалічених не було, але картина жахлива, По слідах виглядало так, що у Кадді на швидкості вистрілило ліве колесо і метрів 50 на асфальті лишилося сліду від голого диску... Бережіть себе і своїх рідних, не ставтеся життя легковажно... Памятайте, на дорозі дрібниць не буває!

Був там. Водій кадді сидів збоку, як пасажир, а за кермом був молодий хлопець. після експертизи виявилось що пасажир був добре пяний, а водій на підпитку... вони летіли зі швидкістю більше 120 км. обганяли маршрутку і не впоравшись з керуванням пару разів об неї стукнулись, авто стало не керованим і влетіло в лавету. лаветчика знаю і пасажира який був з ним - теж.

Будь те обережні, в нас не ті дороги де можна ганяти!

в нас не ті дороги, де можна ганяти БУХИМ! не сприйміть за сарказм, але добре, що лише двоє п'яних розбилось.

жоден з вас не хотів би щоб ви або або ваші рідні загинули через п'яних покидьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жахливій ДТП 14 вересня на Любомельщині загинуло троє молодих людей віком 24 роки.Аварія сталася поблизу села Заозерне. Водій не впорався з керуванням, в результаті чого ,злетів у кювет та зіткнувся з придорожнім деревом.

Хай земля Вам хлопці буде пухом..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жахливій ДТП 14 вересня на Любомельщині загинуло троє молодих людей віком 24 роки.Аварія сталася поблизу села Заозерне. Водій не впорався з керуванням, в результаті чого ,злетів у кювет та зіткнувся з придорожнім деревом.

Хай земля Вам хлопці буде пухом..........

За неперевіреною інформацією, троє молодих людей іхали з заручин, наречений з нареченою в іншому авто за ними. І влаштували гонки між собою "по-приколу"...Швидкість Фіата Скудо, в якому їхали покійні, на момент зіткнення була в межах 140-150 км/год.

Інформація може бути спростована або підтверджена

Земля їм пухом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.09 близько третьої години дня проїзджав по трассі Рівне - Луцьк ( Н22 ) на відрізку між Дерно та Звірів побачив картину.

post-5395-0-42335100-1347821667_thumb.jp

причеп стояв позаду метрів за 30 трохи понівачений, інших можливих учасників не було. деталі не відомі.

post-5395-0-42335100-1347821667_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 13:55 їхав в маршрутці біля 2-ї лікарні. Як тільки 17-ка вирулила з зупинки, зліва вилетіла Шкода октавія ( універсал ), з визгом ледь вирулила з зустрічної на маленьку вуличку ( між будинком навпроти 2-ї лікарні та "Проспілковим" ), універсал майже задів Авео на зустрічній ( може і задів, на ходу так не зрозуміти, та авео встало посеред дороги, одразу, з аварійкою ) чи то Шкода перегазувала і вирішила обігнати маршрутку, чи маршрутчик не глянув в зеркало і вирулив, так не скажеш. Та Шкода влетіла на вуличку, а там ну дуже людно якраз. Ніби ДТП і немає, та людей було багато, може хто бачив що далі було і чи не заділа Шкода пішоходів? Бо шось здалось шо все таки задів людей. Хтось бачив?

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди. (та з пасажиром- свідком всього цього дійства)

А ситуація була така:

їхав собі по проспекту зі сторони Золотого дракону до Луческа, наближаючись до світлофору 2-ї лікарні зі швидкістю троха більше 60км/год, як від зупинки почав рух маршрутний транспортний засіб (№17) (який в свою чергу не вмикнув навіть поворотника та напевно як найчастіше це буває не дивлячись в дзеркало заднього огляду). перед яким стояв також маршрутний т.з.(як вони люблять підпирати одне одного) та 17-ка почала вирулювати на ліву смугу щоб минути та не задіти попереду стоячого т.з так що не залишала вибору мені як тільки різко гальмувати (нагадаю дорога в той день була сира, так як цілий день моросило) при відстані між Шкодою та 17-кою на такій швидкості це було не перспективно., отож я вирішив уникнути удару в 17-ку тим що виїхав трохи на зустрічну смугу на якій на даному участку нікого не було (їхав Авео за метрів 50-70) якому я в свою чергу дав зрозуміти куди я планую повертати далі, вмикненням лівого поворотника.(щоб уникнути ударів від цих обох т.з. проскочив через дві зустрічних полоси в провулок до Протезисту, НІКОГО НЕ ЗАДІВШИ зупинився в тому провулку. В якому одразу розвернувся щоб наздогнати 17-ку. при виїзді з якого до мене підбіг водій Авео, який в свою чергу зрозумів що я так повертаю в провулок а не уникаю зіткнень ! ( я в свою чергу йому пояснив в двух словах що до чого він мене зрозумів. А вот водій їхавший за Авео на Кедді нічого не питаючи почав "хвастатись що в нього є відеореєстратор на якому "все" зафіксовано. (цікаво що там через попереду їхавшу машину можна розгледіти?) прибіг до мене з тою самою думкою що і водій з Авео, на відміну від якого цей нічого не хотів від мене чути (почав лякати ДАІвцями та відеореєстратором) чим мене і затримав і в ту саму чергу дав 17-ті поїхати.

приношу вибачення всім учасникам дійства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди....

ти рахуєш, твої дії правильні? :_09:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за графіком руху 17-ки того маршрутчика не можна визначити?

от цим і займусь з понеділка . ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

.............

приношу вибачення всім учасникам дійства!

На дорозі трапляється всяке, і часом дуже важко буває довести свою правоту. Водій бачить одне, а свідки - зовсім інше.

І лише відеореєстратор безпристрастно фіксує дійсний стан речей.

Тому закликаю усіх водіїв - не пошкодуйте 300-400грн., та придбайте відеореєстратор!

Він допоможе Вам уникнути багатьох непорозумінь і довести свою правоту у непростій, на перший погляд, ситуації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую людина зробила все максимально правильно в ситуації яка склалась. Добре що нікого не зачепив і все обійшлось. Правда маршрутчика треба було б наказати. Їх нічого не вчить в цьому житті. Поки сцуки не попадуть на лікарняне ліжко, нічого в їх голову не втовчеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YUR4IKLIM, поки не вивчиш українську, завжди будеш винуватим, і вінаватим, і винним теж.

Вибачте мене дебіла не пропустив.(а кому кожен сам поставить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди....

ти рахуєш, твої дії правильні? :_09:

а що краще було заїхати в зад тій 17-ті ?! і сказати так було ! чи як ?

мені і так свідки сказали що дійсно гарно вирулив, бо то було б ...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому закликаю усіх водіїв - не пошкодуйте 300-400грн., та придбайте відеореєстратор!
мало 300-400, імхо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...