Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, NeoN сказал:

Такс, все працює, купони дають різні, а тепер допомагайте з підказаною проблемою, куди їх подіти))) в середньому 3,5-4,5$ купони дають, кабелі мені не потрібні, уже і так їх продаю, що можна взяти в хазяйство?

То може знаєш які кабелі нормальні і не на 1 ампер, а хоча б на два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 хвилин тому, nickel сказано:

То може знаєш які кабелі нормальні і не на 1 ампер, а хоча б на два

Звісно. Не просто так їх продаю))) Як на мене, топами Китаю є югрін і базеус, ділять перше місце. Далі вартими уваги я б назвав cabletime, topk, Vention, те що згадалось відразу...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не зрозумів: стрибати чи не стрибати?)) 

Команда розпалась, настрибав за три дні всього на 1,5 долара :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

настрибав за три дні всього на 1,5 долара :( 

Сфоткай карту з двох сторін і скинь китайцям, перекинуть тобі бабки)))))

Змінено користувачем Saddy
  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yu2007 сказано:

настрибав за три дні всього на 1,5 долара

Виявляється, що за день можна настрибати максимум $10.

Спойлер

1966770392__viber_2021-11-04_21-13-01-957.thumb.jpg.57e57a663c75964c6280f68c9b8202ca.jpg

В мене це вдалося за 17 спроб (в день максимум - 22). Останні спроби вже навіть не використовував.

Лайфхак №1: щоб не підвисала гра, потрібно після кожної спроби вивантажити з оперативки додаток Aliexpress і запустити по новому. Якщо телефон - не корч, то це - секунди.

Лайфхак №2: щоб створити команду можна використовувати фейкові аккаунти. Оскільки реєстрація не потребує підтвердження через мейл, то цей процес недовгий.

 

Якщо система не дасть збоїв, то на 11.11 в мене буде $80+.

Побачимо, що з цього на фініші вийде...

В мене вже стрибає вся сім'я.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MaestroA сказано:

Виявляється, що за день можна настрибати максимум $10.

  Hide contents

1966770392__viber_2021-11-04_21-13-01-957.thumb.jpg.57e57a663c75964c6280f68c9b8202ca.jpg

В мене це вдалося за 17 спроб (в день максимум - 22). Останні спроби вже навіть не використовував.

Лайфхак №1: щоб не підвисала гра, потрібно після кожної спроби вивантажити з оперативки додаток Aliexpress і запустити по новому. Якщо телефон - не корч, то це - секунди.

Лайфхак №2: щоб створити команду можна використовувати фейкові аккаунти. Оскільки реєстрація не потребує підтвердження через мейл, то цей процес недовгий.

 

Якщо система не дасть збоїв, то на 11.11 в мене буде $80+.

Побачимо, що з цього на фініші вийде...

В мене вже стрибає вся сім'я.))

Щось я дуже дуже сумніваюсь, що подарують купон на 80$, чи я вас не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, NeoN said:

Щось я дуже дуже сумніваюсь, що подарують купон на 80$, чи я вас не так зрозумів?

А наприклад 25 купонів по 3 бакса? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, NeoN сказано:

Щось я дуже дуже сумніваюсь, що подарують купон на 80$, чи я вас не так зрозумів?

А хто казав про купон на $80? Такого не має. В грі є чіткий список купонів і подарунків, які будуть (мають бути) доступні 11.11.

З купонів відносно цікава лиша дрібнота - $3/$6.

Основна цінність - "предмети", які можна буде купити за бали/ігро$ (кавомашина, навушники, пилососи, безпровідні зарядки, зволожувач повітря і т.д.).

 

На фініші відзвітую, що вдасться вхопити.)

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, MaestroA сказано:

А хто казав про купон на $80? Такого не має. В грі є чіткий список купонів і подарунків, які будуть (мають бути) доступні 11.11.

З купонів відносно цікава лиша дрібнота - $3/$6.

Основна цінність - "предмети", які можна буде купити за бали/ігро$ (кавомашина, навушники, пилососи, безпровідні зарядки, зволожувач повітря і т.д.).

 

На фініші відзвітую, що вдасться вхопити.)

 

 

Добре, сам участі не беру, то хоч по вболіваю і за когось з своїх по радію, якщо все вдасться

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята-клоноводи, а ви якось предохраняєтеся? ІР, адреса доставки і одержувач, карта оплати - ви це якось обходите чи "пох@ю, я свое отбоялся".

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Ребята-клоноводи, а ви якось предохраняєтеся? ІР, адреса доставки і одержувач, карта оплати - ви це якось обходите чи "пох@ю, я свое отбоялся".

Звісно потрібно обходити, у вас через декілька акаунтів просто не вийде нічого купити, всі замовлення будуть закриті по причині безпеки. Карту одну й ту ж можна використовувати на 3 аккаунта, більше не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.11.2021 at 13:24, MaestroA сказано:

До речі, вже маю два виграші.

  Показати прихований контент

1341260856__viber_2021-11-02_13-22-30-777.thumb.jpg.7e353494f3558269ca14e7b49bd0a9ff.jpg

Один такий акуум для пилососа Dyson на OLX - 1000 грн.

А я виграв 2 шт.

А я виграла якусь фігню. Навіть не знаю що то таке

Спойлер

36569385_m.jpg

36569397_m.jpg

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Навіть не знаю що то таке

Таке враження ніби як lan порт в системник (наприклад якщо вбудований в материнку згорів під час грози). Хоча може й помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, zplanetaz12 сказал:

А я виграла якусь фігню. Навіть не знаю що то таке

  Скрыть контент

36569385_m.jpg

36569397_m.jpg

 

Дай лінк на Алі, там же все написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Дай лінк на Алі, там же все написано.

https://www.aliexpress.com/item/4000969876553.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dqeIQKQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, zplanetaz12 сказал:

Що таке PoE?

Абревіатура PoE означає Power over Ethernet. PoE-комутатор подає живлення на пристрої в мережі через той самий кабель Ethernet, через який передаються дані. Це рішення позбавляє від внесення змін в існуючу інфраструктуру у разі необхідності впровадження нових компонентів в систему відеоспостереження. Будь-який пристрій, якому необхідна електроенергія для роботи в мережі, можна підключити до PoE-комутатора.

Технологія PoE не є новою, вже багато років вона успішно використовується в системах відеоспостереження. Це зріла технологія, яка добре працює в мережевих системах відеоспостереження, які передають масиви даних і споживають багато енергії.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко, то є антенка для Віфі за 50 м від роутера. І по тому ж самому інтернет кабелю, що подається до антенки, йде й живлення.

Не потрібно для неї окремого кабелю від розетки тягнути. Це спрощує життя всім :)

 

Колись, це питання вирішувалося за рахунок 4-ї пари (коричневої) в ЛАН  кабелі. Але тоді швидкість була лише 100мбіт.  Про гігабіт можна було забути.

З появою РоЕ - все змінилося.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.10.2021 в 16:30, nickel сказал:

Продублюю свій пост ще тут

Хтось вже обзавівся мультипротокольним шлюзом (хабом) для розумного будинку? Хочеться взяти один раз і надовго, підбираю щось з вафлею, блютузом і зігбі 3.0. Пріоритет - ціна. Якщо хтось буде бачити файну ціну/знижку на хаб, то маякуйте. Xiaomi анонсували що знову хочуть встановити рекорд під час розпродажу 11.11. На знижки виділяють 310 мільйонів доларів. Можливо будуть гарні ціни на їхні Gateway. Ще без поспіху хочу придбати собі фітнес браслет, скоріше за все Xiaomi, також буду вдячний за лінк.

15 років тому, намагаючись увійти в світ ІТ, я створив хтмл-сайт на сторінок 30, розмістив його на безкоштовному хостингу народ.ру. Народ.ру спочатку купив Яндекс, потім Укоз, але сайт успішно мігрував і досі працює і навіть капають за показ реклами якісь копійки з Сапе.ру, які я виводив спочатку на Вебмані, а потім на Яндекс.Гроші. Зараз зайшов, а Яндекс.Гроші вже немає, вони з Сбербанком розділили сервіс і Яндекс.Гроші дісталися Сбербанку, Сбербанк перейменував сервіс в Ю.моней. Якось відновив доступ до аккаунта, а там десь 890 рублів зароблені моїм сайтом. Замовив на Алі з двох акаунтів-новорегів (регав для команди в Стрибай за гроші) на один кабель Басеус за 0,01 долара, на другий - бездротові навушнки також за 0,01 долара, оплатив рублевою картою два рази по 25,72 рублів (разом 51,44). Сижу в третьому аккаунті-новорегові і тут вилазить купон "зробіть покупку прямо зараз і отримайте знижку 6 доларів на запропоновані товари", переглянув список, а там є мультипротокольний шлюз для розумного будинку за 17 доларів, а без усяких купонів мінімальна ціна на нього 16. Отже вирішив замовити, пробую оплатити і мені не вистачає 18 рублів, тобто менше 1 цента. Пробую перевести з гривневих карт а там мінімальна сума 10-100 доларів і переведуть протягом 2-3 днів, а в мене купон "купи вже". Зайшов на Пікабу і створив пост: киньте 20 рублів на карту на яхту не вистачає. Пост видалили менше ніж за хвилину, але хтось таки встигнув 100 рублів закинути. Отже їде мені стовідсотково халявні шнур, навушники і шлюз. :)

Допоможіть тепер датчики до розумного будинку підібрати, бо в кожному акаунті ще ж купони 11,11 є і щось там настрибаю. Цікавлять датчики відкриття дверей/вікон, можна з вбудованим датчиком шуму (розбиття вікон), датчики температури/вологості з годинником і без, розумні вимикачі, датчик протікання, відеокамера, відеодзвінок. Розмістив в порядку пріоритету. Без різниці чи вони Wi-Fi, блютуз чи зігбі, шлюз буде мультипротокольний.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

мультипротокольний шлюз для розумного будинку за 17 доларів,

Дай лінк 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Дай лінк 

https://aliexpress.ru/item/1005003198821358.html?item_id=1005003198821358&sku_id=12000024622782776&spm=a2g0s.8937460.0.0.353f2e0e7CD8G4

Спойлер

image.thumb.png.3c59c3d9687e9ffd33c85f1b25c73cda.png

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Мі бенд 4 також вже купив на ОЛХ. Новий за 150 грн. 

Серйозно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

офігеть ціни впали

Ціни не впали, то дєвачка привезла з Європи браслети, але при перевозці вони потерлися, то вона їх продає як б/у. Але навіть для б/у ціна низька, тому я наважився і купив з олх.доставкою Укрпоштою, там можна оглянути і відмовитися, як на Новій пошті. Попросив дєвачку вибрати не сильно коцані. А так як я вицепив її оголошення першим, дякуючи олх.боту, і в неї тих браслетів було 30 штук, то прислала такого, що не видно жодної подряпини. Сьогодні замовив ще одного для жінки, але залишилося лише 8 браслетів, мабуть будуть дійсно потерті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...