Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

150 євро в еквіваленті, в день на одного отримувача, все як і було.

місячні ліміти - щось невідоме.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Для себе вирішив, що більше не буду купляти на аліку нічого. Раніше адміністрація сайту майже завжди була на стороні покупця, зараз же, коли сайт популярний, вони на покупців плюють і більше стають на сторону продавців. Ну і останньою краплею була пуста посилка. Продаван зразу після відправки заблокував мій аккаунт (я думаю, що був саме він, бо інших покупок не було), я чекав доставки і отримав пусту посилку. Дурак, треба було відос знімати при розпаковці, але не думав, що на таке кідалово попаду. Але штука в тому, що якщо заблокований аккаунт - спор не можна відкривати покупцю. Отака ото схема. Аккаунт так і не розблокували, подавав заявку, алік не коментує, хто і чого заблокував аккаунт, через яку посилку - мол така політика партії. Спробую ще списуватись з ними, але як то кажуть, "досвідос".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.aliexpress.com/store/2064142?spm=a2g0s.9042311.0.0.747333edNHvAgb

шлейф до ноута, його вже зняв продавець з продажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовляв плаття з Алі. 3 різні посилки і продавці. В двох все без проблем, в третій фасон не відповідає опису товару, криве пошиття і брак пошиття. Фото, опис невідповідностей і браку. Відкрив спор.

Алі через пару днів спор в мою сторону, і вернули всю суму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно купую на joom.com. Асортимент менший, ціни однакові, буває й дешевше, якщо на акцію попасти. Є великий плюс: товар не прийшов в вказаний термін - гроші повернули, не відповідає опису - вертають. Короче сайт на стороні покупця. Мені вже два рази приходило замовлення після закінчення терміну доставки, написав в підтримку: "Що робити...?" Отримав відповідь: "Залиште собі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sasha2008lk сказал:

ціни однакові, буває й дешевше

можна скріни, а то в упор не бачу навіть близько однакової ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saddy сказано:

можна скріни, а то в упор не бачу навіть близько однакової ціни

 

цікавить конкретний товар? чи весь асортимент? )))

 

дочка на джумі замовляла якісь дрібнички в межах 20 грн за одиницю. Безкоштовна доставка на Укрпошту. 4 посилки дійшли за 2 місяці. з них місяць по Україні (не відслідковувані)

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо такі мега-знижки прикалують)))))

такого розводняка давно не бачив

1581059968_.JPG.ac310fd8d9eb4a077bf67db3504086b5.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Saddy сказано:

можна скріни, а то в упор не бачу навіть близько однакової ціни

Замовляв https://www.joom.com/ru/orders/5adf79fc10014938c99b639d, на алі https://ru.aliexpress.com/w/wholesale-433-%D0%9C%D0%93%D1%86-RF-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D1%87%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D0%BA.html?spm=a2g0v.search0104.0.0.2a032fe2QEQuD4&initiative_id=SB_20180806195045&site=rus&groupsort=1&SortType=price_asc&g=y&SearchText=433+МГц+RF+передатчик+приемник

Була знижка 

Спойлер

269831184_2018-08-0706-55-04.thumb.png.58419284f32169a3b6feacd4319943ce.png

 

Змінено користувачем sasha2008lk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче писав про алік на попередній сторінці. Причина бана - не залишав відгуки до покупок. Нє ну нахера воно мені треба? Придурки. Ше й за пусту посилку гроші не вернули. Короче шукаю дешеву альтернативу аліку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чем именно вам нужна консультация? Если по поводу оформления покупок, то там все так интуитивно просто, я с первого раза все сделал правильно. Но если вас интересует общая атмосфера алиэкспресса, то вот вам несколько пунктов: для начала следите за всеми акциями, порой скидки ну очень шикарные, до 60%  доходило, и это не на мелочуху всякую. Далее смотрите аналогичные позиции, порой бывает что разные продавцы продают один и тот же товар, читайте отзывы и выбирайте лучшего.Так же как опытный пользователь советую вам зарегистрироваться еще и здесь:  https://smarty.sale/ua/shops/aliexpress , это поможет вам дополнительно сэкономить при любой покупке.

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Beckley сказано:

хорошая система трекинга, возможно она и ваш товар в базе имеет

археолог-бот-дебіл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎11‎.‎08‎.‎2018 at 22:29, seolutsk сказано:

Причина бана - не залишав відгуки до покупок.

А отримання товару хоч підтверджував чи просто отримав і забив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, SunSeth сказал:

А отримання товару хоч підтверджував чи просто отримав і забив?

так без підтвердження замовлення автоматично закривається.

навіть якщо отримав і не підтвердив, лічильник захисту автоматом зменшується до 10 днів, щоб швидше закрити замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Поділіться, будь ласка, досвідом, хто де купує товари крім Алі і на які проблеми, переваги  і недоліки наткнувся в міру використання сервісу?  Сам купував лиш на Алі, от і задумуюсь, може є ще вигідніші магазини, а я щось на одному зациклився ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Напишіть, кому вдасться підтримати петицію, бо мені помилку видає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

тут тема в тему

 

2 годин тому, nickel сказано:

Напишіть, кому вдасться підтримати петицію, бо мені помилку видає.

і петицію ту я теж підтримав, десь години дві тому, без проблем. Тобі помилку де, при підтриманні? Чи при авторизації/реєстрації?

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, jack74 сказал:

тут тема в тему

 

і петицію ту я теж підтримав, десь години дві тому, без проблем. Тобі помилку де, при підтриманні? Чи при авторизації/реєстрації?

Та це ж та сама петиція. Авторизуватися дає, підтримати не дає.

Щойно хотів скопіювати текст, який показує при помилці і дало проголосувати, хоча 5-6 секунд тому не давало разів 10 підряд..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...