Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

Польські митники скептично ставляться до запрошень на працевлаштування

Польським митникам пофіг яка віза, яке запрошення ітд, паспорти-візи-запрошення перевіряє прикордонна служба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо я не помиляюсь то ліміт на ввезення збільшили до 50кг\1000є.

кого цікавить можу привезти\завезти в люблін\жешув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

якщо їхати своїм авто до Любліна, порадьте де краще зупинитися на ночівлю (бажано не сильно дорого та не далеко від торг.центрів, або підскажіть як до них добиратися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cаня, нафига тебе там ночевать? А если уж так приперло, то лучше всего останавливаться в пригороде Люблина (отели) или искать в самом Люблине частные "покои", но это, как правило, с хозяевами! Я постоянно ночевал за 15 км до Люблина, по левой стороне есть отель, если память не изменяет "Zajazd Regionalny" - приличные номера + завтрак в цене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://domnapodwalu.pl/tanie-noclegi-lublin від цього готелю до торгового центру Lublin Plaza (як на мене найкращий в Любліні) пішки 15-20 хвилин. Готель знаходиться в Старому місті і досить не дорогий, зовсім поруч замок і площа Ринок з безліччю ресторанчиків та пивних, але головне є безкоштовна парковка (дешевше можна зупинитись в хостелі, але прийдеться закинути в паркомат за ніч ще близько 30-40 злотих).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cаня, нафига тебе там ночевать?

Маємо бажання, ну дуже добре пройтись по Любліну, як торгівельно так і екскурсійно, без дітей :)

та і трохи бздю їздити по польським розв’язкам, дорогам, правилам, так як більше схильний до наших правил - 100 грн. і я нічого не порушував :) от і хочу чим менше кататись від місця дислокації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно,з машиною краще знайти ночівлю в передмісті.Не буде проблем з парковкою,дешевше і затишніше. Їздити по Любліну досить просто навіть по друкованій карті з толковим штурманом.Але навіть,якщо пролетів розворот,то до наступного недалеко.По навігатору взагалі просто.Тільки тре зважати на знаки і зараз в Любліні кілька доріг перекрито для ремонту.Якщо десь протупиш,то поляки не дратівливі,принаймні не бібікають.Пішоходів пропускати тре завжди,от ті якраз дратівливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знайомий возить людей на Польщу, у шопінг тури, якщо цікавить можу кинути номер телефону.

Скиньте, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можу порадити Motel "PZMot" , є безкоштовна стоянка.

Доїхати теж просто - в'їзд в Люблін - весь час прямо до центру, далі 500 метрів від старого міста.

До торгових центрів близько.

Я ходив в "Люблін плаза" - хвилин 10-15 ходьби. Якщо в іншу сторону, то хвилин 15-20 до "Олімп"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плаза фуфел. Щось там дорогувато і мало вибору порівняно з Олімпом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на машині то 100% краще ночувати в пригороді.Ціни в середньому 120-150злотих за двох, до 100за одного.Якщо одному і найдешевше, то на автостанції 50злотих з людини.

Я ночую частіше в Елізувці (2км від Любліна), там одразу торговий центр біля мак дональдса.90злотих за одного, 120за двох і щось біля 140 за трьох.Якщо комусь цікаво то є фото.Умови достойні.

Ще такі самі умови в Свиднику (Swidnik), але від Любліна трохи далі, в сторону України.

Також в місті ночував в PZM,це майже в центрі, близько до замку.Але умови як в СССР, а ціни за двох 50 $.

Legolas,ти щось плутаєш.Ціни там абсолютно одинакові, і Плаза набагато більша.Ціни в відомих магазинах, наприклад Хаус та Кроп,однакові по всій Польщі.Буває тільки що в одному магазині на футболку вже є знижка 50%, а в іншому ще повна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша шопінг віза одноразова (дійсна 1 місяць) видається кожному хто заповнить анкету і відповідну заяву (попередні візи тут значення не мають)...

До речі, попередні візи МАЮТЬ значення і першу шопінг візу можна просити багаторазову на більший, ніж 7 днів, термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 20.08.13 плануються регулярні (1 раз в диждень може й частіше) перевезення до Любліна бусом до 6-7 чол.При потребі можливі поїздки і далі по Польщі.Ціни та графіки трохі пізніше. Інформаційна підтримка(кому на "шопінг" візу) по магазинах та гуртовнях. тел. ном. О99-290-81-2О.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

З 20.08.13 плануються регулярні (1 раз в диждень може й частіше) перевезення до Любліна бусом до 6-7 чол.При потребі можливі поїздки і далі по Польщі.Ціни та графіки трохі пізніше. Інформаційна підтримка(кому на "шопінг" візу) по магазинах та гуртовнях. тел. ном. О99-290-81-2О.

Користувалася послугами даної людини. Все пройшло чудово. Після отримала візу на рік. Дуже дякую. Сама би я не справилася ні з фактурами ні з чеками. Рекомендую всім хто хоче поїхати на закупи. Телефонуйте цій людині. ВІН НЕ ПІДВЕДЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 20.08.13 плануються регулярні (1 раз в диждень може й частіше) перевезення до Любліна бусом до 6-7 чол.При потребі можливі поїздки і далі по Польщі.Ціни та графіки трохі пізніше. Інформаційна підтримка(кому на "шопінг" візу) по магазинах та гуртовнях. тел. ном. О99-290-81-2О.

Користувалася послугами даної людини. Все пройшло чудово. Після отримала візу на рік. Дуже дякую. Сама би я не справилася ні з фактурами ні з чеками. Рекомендую всім хто хоче поїхати на закупи. Телефонуйте цій людині. ВІН НЕ ПІДВЕДЕ.

Дякую Оля за комент. Всіх запрошую на шопінг тури до польщі. Від себе мовна та інформативна підтримка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собралась бы банда в Икеа в Варшаву съездить, было бы круто)))))

Vagus, кико мест в транспорте и кико такое удовольствие стоило бы при полной загрузке мест?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собралась бы банда в Икеа в Варшаву съездить, было бы круто)))))

Vagus, кико мест в транспорте и кико такое удовольствие стоило бы при полной загрузке мест?

Луцьк-Варшава-Луцьк 1400 грн + - буде залежити чи з ночівлею чи без. Місць в авто 3-4. П.С. Трохі поміняв транспорт на менший тому власне менше місць але і менше бере нафти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...