Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

В суботу буду повертати в Зосіні такс-фрі через Прем’єр, то запитаю в будці Глобала. Але з тої інформації, якою я володію, паспорт не вимагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто підкаже? Треба повернути Global Blue tax-free. Кантора в Зосіні повертає тільки при наявності паспорта(на кого оформлено такс фрі) чи достатньо самої фактури з печатками?

Останні рази коли забирав, то питали паспорт! І мало того навіть якшо ви маєте паспорт тої особи на яку зроблене такс фрі то вони можуть і не віддати, мотивуючи це тим що повинна бути особиста присутність особи, на яку оформлено папери! Хоча як їм схочеться!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процедура здачі таксфрі і отримання готівки вимагає присутність особи на яку воно оформлено, а там вже залежить від людини чи порушить вона процедуру чи ні, але скажу так що вже й на багатьох фірмах вимагають присутність людини а не тільки паспорта, бо фірми вже починають вибірково провіряти кому вони повертають таксфрі і провіряють вплоть до того чи була та людина в день повернення грошей фізично в польші, чи перетинала кордон чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хто підкаже? Треба повернути Global Blue tax-free. Кантора в Зосіні повертає тільки при наявності паспорта(на кого оформлено такс фрі) чи достатньо самої фактури з печатками?

Останні рази коли забирав, то питали паспорт! І мало того навіть якшо ви маєте паспорт тої особи на яку зроблене такс фрі то вони можуть і не віддати, мотивуючи це тим що повинна бути особиста присутність особи, на яку оформлено папери! Хоча як їм схочеться!

 

 

О це папандос! Ти хлопче навіть не уявляєш які можна мати проблеми коли в тебе на кордоні ; українці або поляки виявлять чужий паспорт! Бачу тут багато граматєїв...!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді просвітіть мене! Скільки разів їхав, то ніяких проблем не мав! І давав свій паспорт людині! І все в порядку! Якщо ви знаєте, то напишіть в приват! Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді просвітіть мене! Скільки разів їхав, то ніяких проблем не мав! І давав свій паспорт людині! І все в порядку! Якщо ви знаєте, то напишіть в приват! Дякую

Менше його слухай, він ще і не такі страсті розказує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тоді просвітіть мене! Скільки разів їхав, то ніяких проблем не мав! І давав свій паспорт людині! І все в порядку! Якщо ви знаєте, то напишіть в приват! Дякую

Менше його слухай, він ще і не такі страсті розказує.

 

 

до чого о це твоя мова??? Слухай більше Колялуцк він все знає і завжди прав!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Тоді просвітіть мене! Скільки разів їхав, то ніяких проблем не мав! І давав свій паспорт людині! І все в порядку! Якщо ви знаєте, то напишіть в приват! Дякую

Менше його слухай, він ще і не такі страсті розказує.

 

 

до чого о це твоя мова??? Слухай більше Колялуцк він все знає і завжди прав!

 

 

 

Більше всіх знає гусь і лякає людей своїми байками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля який гусь??????????? той що Шумахер??? Коля всезнайка якщо я в чомусь не компетентний! то принаймі не коментую чужі пости!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

 

Хто підкаже? Треба повернути Global Blue tax-free. Кантора в Зосіні повертає тільки при наявності паспорта(на кого оформлено такс фрі) чи достатньо самої фактури з печатками?

Останні рази коли забирав, то питали паспорт! І мало того навіть якшо ви маєте паспорт тої особи на яку зроблене такс фрі то вони можуть і не віддати, мотивуючи це тим що повинна бути особиста присутність особи, на яку оформлено папери! Хоча як їм схочеться!

 

 

О це папандос! Ти хлопче навіть не уявляєш які можна мати проблеми коли в тебе на кордоні ; українці або поляки виявлять чужий паспорт! Бачу тут багато граматєїв...!

 

 

А дійсно, поділись інформацією. Які проблеми виникають, якщо  виявляють чужий паспорт.

Бо я якось автобусом хотів передати, то водій не хотів брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...