Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

Я зарееструвався на 10 днів впере на посольство,візу забрав через тиждень,дали на 3 роки,просив на 5.

Коли видавали? На скільки часу була попередня? Якщо на три роки, то скілки днів перебування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Я зарееструвався на 10 днів впере на посольство,візу забрав через тиждень,дали на 3 роки,просив на 5.

це точно було до пасхи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best,зараз дають і на 2 і на 5 років, попередня потрібно щоб була шенген, перебування на всіх однакове 90 днів на півріччя, винятки лише певним категоріям дальнобоїв, студентів, журналістів щоперебування більше може бути. от тільки толку від такеї візи якщо з нового року зроблять безвізовий режим а ті що візи мають будуть по ним їздити, знайомий робив і дали на 5 років, спочатку радів а тепер сраку чухає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart,

А що ти скажеш як після нового року не введуть безвізовий?

vagus,здавав 20-го,забрав 28-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ти скажеш як після нового року не введуть безвізовий?

паспорт в мене до того часу закінчиться, зроблю новий та нову шопінгвізу тай усе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питаннячко, а де можна оформити рахунок-фактуру ввечері, або навіть вночі, можливо десь на кордоні? в Хелмі наприклад є цілодобове Теско, але чи навряд там адміністрація працює теж цілодобово... хто що підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питаннячко, а де можна оформити рахунок-фактуру ввечері, або навіть вночі, можливо десь на кордоні? в Хелмі наприклад є цілодобове Теско, але чи навряд там адміністрація працює теж цілодобово... хто що підкаже?

А ні де всі адміни спять.І роблять ці процедури в роб.час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб їздити без візи треба щоб був біометричний паспорт. Або віза.

доречі, хто буде переробляти паспорт закорд, то я б вже дивився в сторону біо паспортів, бо як написав vagus, якщо і буде безвізовий то по біо. В іншому випадку треба буде оформляти візу, певно умови будуть трохи простіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄС обіцяє українцям безвізовий режим вже цьогороіч

Україна може перейти до безвізового режиму з ЄС до кінця поточного року.

Про це заявив посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський під час міжнародної конференції "Імплементація угоди про асоціацію: з чого починати?" в четвер у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Остаточне рішення ще не ухвалено (про перехід до другої фази виконання плану дій - ред.), я думаю, що його буде прийнято вже найближчим часом. І якщо це відбудеться, то це означатиме, що в нас є дуже хороші перспективи перейти до безвізового режиму вже до кінця цього року", - сказав Томбінський.

Як нагадав посол, раніше Єврокомісія дала позитивну оцінку виконанню Україною першої фази плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС і рекомендувала перейти до другого етапу виконання цього документа.

Томбінський також наголосив, що останнім часом країни-члени ЄС розпочали обговорення цього питання, і вже лунають позитивні оцінки щодо переходу України до другої фази виконання плану дій із лібералізації візового режиму.

Як відомо, джерело в Раді ЄС заявило, що в середу, 11 червня, з’явилися нові обставини, які впливають на Угоду про асоціацію з Україною. Між тим, Брюссель не планує переносити підписання і очікує, що вся робота буде виконана до 27 червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо було, але візовий центр підняв вартість своїх послуг. Оформлення документів на одну особу вже 300 грн замість 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть як були у візовому центрі нам сказали рееструйтесь на одну особу(ми були сімєю). але якось тоді не звернули на це увагі і зараз ламаємо голову що малось на увазі. можливо записатися у чергу на одну людину а прийти сімєю чи ні ? це через те що чергі забиті аж до липня :( . на три осбои зловити вікно е реально , на одну ще можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше було що рееструється один з подружжя,а подавати документи можуть обоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, можливо хтось допоможе, потрібно здати документи на отримання шенген візи (мета поїздки бізнес ціль видання 04) до 22.07. Тому що закінчується строк дії запрошення (3 ямісяці спливає). Вільних дат немає у Візовому центрі, не говорячи вже про Консульство.

Це просто якийсь ппц! і тут МАФІЯ!!!

P.S. Як нам ще далеко то тої Европи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kuper11,

при чому тут мафія,якщо дійсно немає місць бо багато людей подає документи?!?

Є люди які вміють зарееструвати на дати,які вискакують іноді.

Якщо не будеш гарланити та панікувати,а прочитаєш тему вище,то думаю знайдеш.Якщо ні,то напишу номер телефону жіночки,яка можливо зможе допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...