Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Інформація по TAX FREE відшкодувати ВАТ по системі глобал блю реально тільки в Зосині це на Устилузі. Такщо хто що там пише я не знаю це все неперевірена інфа. P.S. Маю колегу яки за пару злотих заберає мені таксу. Може кому треба допомога в даному питанню то звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку о 8.00 стояли 2 години. Назад черги не було о 20-тій до "пересменки". А от зі сторони нашої черга 2-3 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується поїздка до Любліна на цей четвер (19.12.2013) на закупи. Відповідно шукаю пасажирів, для того щоб здешевити свої витрати на дорогу. Вартість дороги (бензин і страховка на машину) поділимо на всіх. Питання в приват або за тел 099 027 36 14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, однак котрій вїжджав?

Не зовсім зрозумів запитання!

В якій годині виїжджав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може комусь треба їду сьогодні в Хелм. Когось підвезти чи щось привезти. 099-290-81-20

vagus, однак котрій вїжджав?

Не зовсім зрозумів запитання!

В якій годині виїжджав?

Дивись на час повідомлення я його на кордоні набирав . Пройшов кордон за 5 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть,хтось зараз їздить у Польщу,що робиться на кордоні,чи є черги в Ягодині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 10.30 прибув на кордон перейшов за 4 год до Польщі. Черга була до Добробуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація по TAX FREE відшкодувати ВАТ по системі глобал блю реально тільки в Зосині це на Устилузі. Такщо хто що там пише я не знаю це все неперевірена інфа. P.S. Маю колегу яки за пару злотих заберає мені таксу. Може кому треба допомога в даному питанню то звертайтесь.

Це ти про яке такс фрі говориш?

Забрати глобал блю можна в багатьох містах Польщі і України.На зосіні теж можна.А ще є такс фрі яке повертає сам магазин(повністю) наприклад Реал.Його треба забирати в тому магазині в якому робив покупки.

Інформація по TAX FREE відшкодувати ВАТ по системі глобал блю реально тільки в Зосині це на Устилузі. Такщо хто що там пише я не знаю це все неперевірена інфа. P.S. Маю колегу яки за пару злотих заберає мені таксу. Може кому треба допомога в даному питанню то звертайтесь.

Це ти про яке такс фрі говориш?

Забрати глобал блю можна в багатьох містах Польщі і України.На зосіні теж можна.А ще є такс фрі яке повертає сам магазин(повністю) наприклад Реал.Його треба забирати в тому магазині в якому робив покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, cилка ця для замилення очей, та й камера стоїть в такому місці що я вже не один рік їжджу і не можу зрозуміти що вона знімає й де стоїть. черги постійно до мавекса, добробута чи готеля, інколи й ще далі. і все це буде продовжуватись до кінця січня, поки устилуг реконструюють поляки, там пускають лише 200 машин на добу от все папіросне кодло й ломанулось на ягодин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що телефонувала знайома - стоїть вже 9 годин в черзі з України в Польщу, і каже що візуально ще майже стільки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого четверга-п"ятниці +/- по вісім годин туди й назад. Ще раз переконалась у "європейськості" нашого народу, і "бізнесменів" волинських і митників українських(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на Ягодині в сторону України машин на пару годин(до середини моста)

А зранку і до 15 годин не було жодної.

20131219_191434.jpg

20131219_191441.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk,якщо до моста через дорогу в дорохуську то це мінімум 8 годин, ввечері завжди так, папіросники назад ломляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что творится по польской стороне в районе 24.00 - 01.00 ночи? Планирую в субботу поутру в Варшаву катнуть в Икеа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як коли, буває якраз самий разгар черги )) Особливо напрягає коли стоїш на мості в черзі, мерзниш, тут бачиш як луплять по зустрічній без черги ... прохоходить хвилина,2,5 ... думає странно, а чого з нашої сторони в сторону Польщі немає авто ... і тут, заднім ходом фури виштовхують аж десь на початок мосту якогось буса які тіх 5 хвилин назад помчався без черги. Стає тепліше на душі )) хочаб від того, що треба поважати інших людей котрі в черзі ))

З.І. Підскажіть які в Польщі я служби типу Наша Пошта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если через Белоруссию - там тоже такой дурдом?

Все тоже что и 21.00,даже хуже.

00.50

20131219_234704.jpg

Десь на криші сидиш? ))

Наверно отель слева перед границей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може не в таких объёмах?

Як коли, буває якраз самий разгар черги )) Особливо напрягає коли стоїш на мості в черзі, мерзниш, тут бачиш як луплять по зустрічній без черги ... прохоходить хвилина,2,5 ... думає странно, а чого з нашої сторони в сторону Польщі немає авто ... і тут, заднім ходом фури виштовхують аж десь на початок мосту якогось буса які тіх 5 хвилин назад помчався без черги. Стає тепліше на душі )) хочаб від того, що треба поважати інших людей котрі в черзі ))

З.І. Підскажіть які в Польщі я служби типу Наша Пошта?

postex.pl, Siódemka, UPD,DHL

http://www.siodemka.pl/ - пару раз ими пльзовались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все тоже что и 21.00,даже хуже.

00.50

20131219_234704.jpg

Десь на криші сидиш? ))

Хто в темі той знає!)))

20131220_000927.jpg

P.S.Черга зменшується,вже на мосту машин немає.

Як коли, буває якраз самий разгар черги )) Особливо напрягає коли стоїш на мості в черзі, мерзниш, тут бачиш як луплять по зустрічній без черги ... прохоходить хвилина,2,5 ... думає странно, а чого з нашої сторони в сторону Польщі немає авто ... і тут, заднім ходом фури виштовхують аж десь на початок мосту якогось буса які тіх 5 хвилин назад помчався без черги. Стає тепліше на душі )) хочаб від того, що треба поважати інших людей котрі в черзі ))

З.І. Підскажіть які в Польщі я служби типу Наша Пошта?

Не забувай що вони можуть їхати на парковку.Але це легше зробити через Дорохуйск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk,всі вони їдуть на парковку :_07: щоб потім швиденько вскакувати в чергу при запуску. а що ти туди заліз так високо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...