Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

Щодо шопінг-візи у Польщу:

- де шопінгували

- як добирались

- що можна з собою брати у Польщу

- і т.п. і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

мене цікавить просто поїхати, а то дістав паспорт а там і муха не сиділа :) а курка не птиця Польща не заграниця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне интересно узнать, что можно с собой брать не в Польшу, а из Польши)Сколько чего можно провезти...допустим если скупиться продуктами и товарами для дома, в той же IKEA...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки маємо тільки запитання, чекаємо на відповіді може найдуться ті хто з таким зустрічався і готовий дати відповідь :) ЧЕКАЄМО !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдьте в Хелм, а ще краще в Люблін, там є всі ті самі магазини і торгові центри, що і у Варшаві (можливо не всі, але багато...)

І у цих магазинах діють ті самі акції, тобто ціни однакові по всій Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдьте в Хелм, а ще краще в Люблін, там є всі ті самі магазини і торгові центри, що і у Варшаві (можливо не всі, але багато...)

І у цих магазинах діють ті самі акції, тобто ціни однакові по всій Польщі.

не підкажете як краще добратись до Любліна, яким транспортом, як дешевше ? Дякую !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо швидко скупитися - автобусом, який відправляється о 6-й ранку, в 14-й - в Любліні. В 17-й - на Луцьк автобус з Варшави. Краще їхати серед тижня - у вихідні може не бути місця назад. Буває з Любліна попутнім транспортом, але це не варіант, можна й заночувати на вокзалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще їхати серед тижня - у вихідні може не бути місця назад.

Краще у вихідні взагалі не їздити, бо в неділю магазини закриті, а в суботу працюють тільки до обіду. Ну, хіба крім великих маркетів типу Там-Таму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий возить людей на Польщу, у шопінг тури, якщо цікавить можу кинути номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віза є !

яка? шопінг?

Якщо можна то розкажіть детальніше про шопінг візу (як ії можна отримати, строк дії, ціна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось юзав Tax Free ? Чи обналічували чек повертаючи ПДВ ?

Є така тема але не в курсі як вона у нас в Луцьку працює....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже интересует процедура оформления шопинг-визы. В паспорте стоит 2 шенгенки, срок прошел. С чего начинать оформление шопинг-визы?

З.Ы. я понимаю, что "решалы", которые крутятся возле консульства, за такую инфу и заполнения анкет берут бабки, но все-таки может найдется человек, который тут распишет все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля консульства є фірма (зліва 2-х поверховий маленький офіс) - інформація і консультація безкоштовна і, перевавжно, в повному обсязі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша шопінг віза одноразова (дійсна 1 місяць) видається кожному хто заповнить анкету і відповідну заяву (попередні візи тут значення не мають), кожна наступна багаторазова видається за умови підтвердження намірів на першу. Тобто, коли видають першу візу, треба її підтвердити тим, що були здійснені покупки в Польщі. Звичайні чеки з касового апарату навряд чи підійдуть (бо таких чеків можна набрати в будь-якому маркеті нічого не купуючи), тому це має бути такс фрі (там вписуються дані з паспорту + адреса проживання) і приклеюється касовий чек з магазину, чим їх буде більше, тим буде краще (імхо). Такс фрі виписують при сумі покупок яка перевищує 200 злотих, до того ж їх виписують не в кожному магазині, тому для уникнення непорозумінь перед здійсненням покупки про це краще запитати раніше. Потім такс фрі мають проштампувати і зареєструвати польскі митники перевіривши при тому наявність купленого товару який вивозиться за межі Польщі (якщо чогось з купленого не буде, то такс фрі анулюють ну і ще можуть штраф виписати). Такс фрі оформлюють в окремій черзі, яка йде дуже повільно, тому там можна простояти на порядок довше ніж в звичайній. Якщо подорожуєте автобусом, треба попередити про це водіїв автобуса до паспортного контролю, щоб зачекали поки все оформлять, такс фрі в такому випадку оформлюють без черги (але це вже як карта ляже). Ще є два види такс фрі: звичайні - пдв повертають там де здійснювалась покупка; глобал блю - пдв повертають в Зосині в спец. пункті, з 23% повернуть тільки 15%, решту забирає той пункт (в нас теж десь повертають, але я не знаю на скільки це актуально).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже интересует процедура оформления шопинг-визы. В паспорте стоит 2 шенгенки, срок прошел. С чего начинать оформление шопинг-визы?

З.Ы. я понимаю, что "решалы", которые крутятся возле консульства, за такую инфу и заполнения анкет берут бабки, но все-таки может найдется человек, который тут распишет все?

делал месяц назад шопинг визу в визовом центре:

скачать анкетку с сайта, заполнить,

зарегаться на сайте,

в назначенную дату прийти, при себе иметь:

паспорт УКР,

паспорт загран,

копии всех страниц укр паспорта,

копии все заполненных страниц загрн (можно и все сделать),

2 фотки 3х4 (одну на анкету приклеить)

страховку оригинал + копию (любая может не подойти, мне пришлось брать наместе, 50 грн ПЗУ Украина)

200 грн за пусли центра

35Е за визу

если в анкете что не так - девачка в окошке рассказывает что и как и дозаполняешь

кажись ничего не забыл

Перша шопінг віза одноразова (дійсна 1 місяць) видається кожному хто заповнить анкету і відповідну заяву (попередні візи тут значення не мають), кожна наступна багаторазова видається за умови підтвердження намірів на першу. Тобто, коли видають першу візу, треба її підтвердити тим, що були здійснені покупки в Польщі. Звичайні чеки з касового апарату навряд чи підійдуть (бо таких чеків

с таксфри всё сложно

прокатывает как называемая "фактурка"

она именная

выписывается не в любом магазине, и не всё время (желательно в рабочие дни в дневное время),

выписывается не на кассе в "бухгалтерии"

просто нужно спросить в магазине могут ли выписать "фактурку", если смогут - то направят в нужные двери,

там все в курсе этого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в любліні - люблін плаза, олімп і карефур. в інші міста біля кордону без сенсу їхати за серйозними покупками.

взагалі відкрити краще довгострокову візу - культуру наприклад, ніж бавитись з шопінг, фінансово не вигідно.

я наприклад маючи візу, замість відпочинку на вихідні в києві надію перевагу любліну, проїзд всього на 100 грн дорожчий, ночую в приватному будинку (кімната з тв, вай-фай, і т.д.) за 30 злотих в передмісті.

в основному ходимо по кабаках, кіно, гуляємо по центру. зараз там спокійно, не так як в 90-х. хто був і чув тоді той зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді на все відповіли.

Ще додам 5 коп: Максимум з собою дві пачки цигарок (НЕ БЛОКІВ). Можна мати 2 запакованих і 1 розпечатану. І максимум літра вроді горілки.

Про заборону перевозу наркотиків і зброї думаю всі знають. А все інше - то таке.

Головне щоб при проїзді назад при зважуванні у вас було не більше 50кг товару на людину. Тобто якщо в машині вас троє, то 150кг на трьох (у порівнянні з масою автомобіля при виїзді).

Я їхав назад з повним багажником харчів і деякими одежинами. Мав чеки. Українська митниця шось побубоніла шо шось багато йогуртів везете (2 блоки по 10штучок), але все заповнила і пропустила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось я також подумаю над тим щоб їздити до Польщі за покупками. Я так розумію що шопінг віза не єдиний варіант? Тому щоб отримати норм візу на пів року потрібно витратити (200 грн віз центр + 50 старховка +350 грн збір)*2 = 1200 грн. Так як потрібно робити 2 візи (перша одноразовий в'їзд, паспорт чистий).

Ще мені говорили що на польській границі вимагають додаткові документи окрім візи (типу на якій підставі я туда їду, контракти запрошення і тд.. (знаю що потрібно бути підприємцем, тоді повинен бути контракт).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польські митники скептично ставляться до запрошень на працевлаштування (оскільки знають, що переважна більшість їх "липові") - до інших лояльно. Достатньо відповісти "на закупи" і все (поїздка автобусом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мені говорили що на польській границі вимагають додаткові документи окрім візи

если шопинг-виза (NA ZAKUPY) то ничего не спрашивают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...