Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

SG008, на границі під магазином мінял купа, курс скрізь практично однаковий, постійно беремо в одного і того ж, робить знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Перша була одноразова. Подрузі сьогодні теж відкрили на рік. Не знаю, може через Майдан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoGood, В неділю і по святах взагалі в Польщі практично нічого не працює з торгівлі, всі до костьолів йдуть, навіть продукти вони закупляють раніше. Одна лізувка в Любліні працює, хоча такої погоди туди нема чого пертись, штормове попередження в Польщі.

Магазини побутової техніки є, і є ще гуртівні одна в Хелмі одна в Любліні і ціни там набагато нижчі ніж у магазинах, в магазинах ціни привабливі на акційний тобто промоційний товар, а на гуртівнях практично на весь товар такі а то ще й нижчі ціни, загалом треба дивитись шукати. Самі гуртівні знаходяться на промислових складах в глухих закаулках і по адресі їх знайти неможливо, тільки якщо сам там уже був, загалом якщо цікавить пиши в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoGood, В неділю і по святах взагалі в Польщі практично нічого не працює з торгівлі, всі до костьолів йдуть, навіть продукти вони закупляють раніше. Одна лізувка в Любліні працює, хоча такої погоди туди нема чого пертись, штормове попередження в Польщі.

Магазини побутової техніки є, і є ще гуртівні одна в Хелмі одна в Любліні і ціни там набагато нижчі ніж у магазинах, в магазинах ціни привабливі на акційний тобто промоційний товар, а на гуртівнях практично на весь товар такі а то ще й нижчі ціни, загалом треба дивитись шукати. Самі гуртівні знаходяться на промислових складах в глухих закаулках і по адресі їх знайти неможливо, тільки якщо сам там уже був, загалом якщо цікавить пиши в приват.

По святах згідний,а по Неділях здається в Польщі працює все так само як в будні!Тільки не так довго,не до 21.00 наприклад а до 19.00.

Це магазини.Склади може і не працюють.

P.S.Вчора ввечері вертався через Ягодин,черга на україну приблизно на 4 години.А в Польщу машин не було.

А дорога до Луцька зайняла 3.5 години.Каток,багато перевернутих машин.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзжав в Неділю,десь за пів години заїхав.

А вчора просто звернув увагу,машина на Польшу не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk,

А в Польщу машин не було
як сам думаєш чому не було машин?, скажу більше на великі державні свята поляки на границі можуть просто не пустити в Польщу, були прецеденти.

Andrew_Best, торгові центри в великих містах працюють, але толку з них, 99% людей що їдуть по товар всеодно там нічого не купують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, звісно купують, але порівняно з тим як грузяться в черзі буси з тірами та так що пару годин в офісі можна простояти щоб оформити свою покупку, то це все дрібязок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Їхав в суботу ,думав спокійно пройду ,був на митниці в 4.00.Черга була машин 35 ,зрадів що швидко пройду, ага пройшов .Стали надовго, вирішив пройтися подививися всю процедуру.Отже з правої сторони ,за деревами є дорога ,для фур ,ці сукі хитрожопі їдуть по тій стороні .зробили вже свою чергу а ми ждемо коли нас запустять.Підходять до будки погранців дають права і 200гр і вже з талончиком в чергу.Я простояв під воротами до 8.30 сукі сігарєтні, щоб ви повиздихали.Дві митниці пройшов за годину,нашим пофіг спитали скільки блоків везу ,сказав нічого на повному серйозі спитали а що я там забувся якщо не везу цигаркі.Польська прикордонниця проштампувала паспорти ,запитала про права ,в мене ще радянські ,сказала щоіншим разом не пустить ,треба міняти права ,скло переднє розтонував слава богу а то поїхавби на розворот.Митники спитали яке авто бензин чи соляра і скільки палива в баку ,почувши 60 відправили на яму , зімною відправили ще три авто.,тут почалось саме цікаве,як почали корочити мені машину, запаску передивилися 5 митників почерзі ,я її завжди помпую 4атм., через хвилин 15 хв я сказав ,що самі будуть її скручувати ,то заспокоїлись .Через хвилин 40 випустили ,правда вибачились.Назад їхав у неділю в 10 годин ,черги не було ні в поляків ні в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ralf, з правої сторони це черга для загружених фур і вантажних та авто які їдуть червоним пасом, митники наші навмисне створюють чергу щоб грошики стригти. права звісно потрібно нового зразка, хоча б ламіновані, радянські не прокатять, пощастило з паспортисткою, і за скло тоноване довбуть на розворот. на рахунок пального то можна везти повний бак(передбачений заводом виробником) і 10л в каністрі тож якщо не перевищив норми то сміливо їдь. на рахунок розкурочування машини, якщо нічого нема то сміливо посилай їх куда подалі, я сам колись сварився з одним уродом, хотів обшивку рвати живцем, послав його куда слід, митник ще походив кругом машини 10 хв і забрався в свою конуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть, будь ласка, хто знає про наступне: - які є автобуси з Луцька до Любліна, о котрій ходять, і, що не менш важливо яким чином втрапити у Любліні на автобус назад до Луцька. Буду вдячний за допомогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім не вся, кажуть лише про два автобуси, один до Варшави, про другий вже і не згадаю ... В переліку зупинок автобуса - Люблін не згадується ... На про виїзд з самого Любліна - наша автостанція, чи принаймні та людина що сидить на довідці - абсолютно нічого не знає ... так що не вся інформація є на автостанції №1. Як би все було - я б не просив тут про допомогу-відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Луцька

Луцьк - Радом ч/з Ягодин в. 6-20, п. Люблін в обідній час 14-00

Луцьк - Варшава ч/з Устилуг в. 17-30, п. Люблін вночі 24/1-00

Луцьк - Варшава ч/з Ягодин в. 18-00, п. Люблін вночі 1-00

Луцьк - Пулави ч/з Ягодин в. 21-00, п Люблін вночі 4/5-00

години прибуття можуть відрізнятись і є приблизними, все залежить від того скільки автобус простоїть на кордоні

З Любліна

Радом - Луцьк, в. з Любліна 11-40

Люблін - Ковель, в. з Любліна 12-30

Пулави - Луцьк, в. з Любліна 15-30

Варшава - Луцьк, ч/з Устилуг, в. з Любліна 15-30

Варшава - Луцьк, в. з Любліна 16-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю 13 грудня вечері їду на Люблін на закупи є одне вакантне місце запрошую на шопінг. 099-290-81-2О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає коли в Польщі-Німечинні свята?Різдво я розімую 25-го,а до Різдва ще є якісь вихідні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав в Польщу(через Ягодин)черги не було зовсім а зараз в Україну їду вже стою 2 год і ще 3-4 це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...