Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

в 19-20 числах грудня в Варшаву ніхто не збирається?

На 19 грудня я мав везти людину на літак. А поки ще не сто процентів тому що для неї задорого можливо якщо Ви надумаєте і домовитесь то так завезу Вас.Скільки Вас людей хоче їхати? Вам туди і додому чи тільки туди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду їхати 20 числа, 99%. Блище до дати можна списатись. Буду мати 4 місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїздки на закупи щотижня при потребі дні виїзду можуть коректуватись під пасажирів. Ціна Луцьк Хелм Люблін Луцьк 300 грн з людини в дві сторони. При потребі мовна та інформаційна підтримка . Хочете щось запитати двоніть О99-290-81-2О.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось практика відшкодування таксфрі через Глобал Блю в Україні чи в Польщі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось практика відшкодування таксфрі через Глобал Блю в Україні чи в Польщі?

Є піпєц не вигодне таксфрі. мало що мало процентів вертають той ще проблема їх забрати в тому плані що тільки на Устилузі можна забрати завжди докулупуються до підписів і т.д і т.б. В Україні можна забрати тільки у Львові тож брєд записуєшся на чергу чекаєш приїзджаєш вони тобі міняють якщо злоті то конвертують у євро а потім євро по нац курсу у гривні карочє це невигодний брєд. Є один варіант маю одного колегу він мені часом за маленьку частину забирає якщо треба то можу допомогти. дзвоніть 099-290-81-20.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду на пятницю до Любліна. Може що кому треба туди чи назад. Вище писав в темі може кому треба забрати кошти по TAX FREE за адекватну винагороду. О99-29О-81-2О Вадім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось практика відшкодування таксфрі через Глобал Блю в Україні чи в Польщі?

Є піпєц не вигодне таксфрі. мало що мало процентів вертають той ще проблема їх забрати в тому плані що тільки на Устилузі можна забрати завжди докулупуються до підписів і т.д і т.б. В Україні можна забрати тільки у Львові тож брєд записуєшся на чергу чекаєш приїзджаєш вони тобі міняють якщо злоті то конвертують у євро а потім євро по нац курсу у гривні карочє це невигодний брєд. Є один варіант маю одного колегу він мені часом за маленьку частину забирає якщо треба то можу допомогти. дзвоніть 099-290-81-20.

У меня знакомый возвращал через ВТБ Банк на ул. Шопена.

http://vtb.com.ua/about/press-centre/releases/50353/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось практика відшкодування таксфрі через Глобал Блю в Україні чи в Польщі?

Є піпєц не вигодне таксфрі. мало що мало процентів вертають той ще проблема їх забрати в тому плані що тільки на Устилузі можна забрати завжди докулупуються до підписів і т.д і т.б. В Україні можна забрати тільки у Львові тож брєд записуєшся на чергу чекаєш приїзджаєш вони тобі міняють якщо злоті то конвертують у євро а потім євро по нац курсу у гривні карочє це невигодний брєд. Є один варіант маю одного колегу він мені часом за маленьку частину забирає якщо треба то можу допомогти. дзвоніть 099-290-81-20.

У меня знакомый возвращал через ВТБ Банк на ул. Шопена.

http://vtb.com.ua/ab...releases/50353/

Можу помилятись але в Луцьку цього зробити неможна. Принаймі я взнавав 2 місяці тому.а от раніше пів року рік назад то вроді можна було. А коли знайомий забирав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весной! Мож чё-нить и поменялось... Не знаю! Кому нужно. можно позвонить и проконсультироваться:

Банк: 826baa883313c2b6427b9819f9b9c3b1.gif ВТБ Банк

  • Город: Волынская область / Луцк
  • Адрес: ул. Шопена, 1
  • Телефон: (033) 2281625, 2770126

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання трішки не по темі - хто їздить в Польщу на закупи - чи працює на Ягодинській митниці - еПослуга - Електронне декларування Tax Free ?

Там здається і окрема колєйка є для тих хто в електронному вигляді задекларував товари. Чи хтось користувався даною послугою?

Ну є ! Ну користовася!

Ну а як ним практично користуватись? Яка схема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання трішки не по темі - хто їздить в Польщу на закупи - чи працює на Ягодинській митниці - еПослуга - Електронне декларування Tax Free ?

Там здається і окрема колєйка є для тих хто в електронному вигляді задекларував товари. Чи хтось користувався даною послугою?

Ну є ! Ну користовася!

Ну а як ним практично користуватись? Яка схема?

Будеш їхати в Польщу в польського митника(Служба цельна) попросиш флаєр такс фрі згошеніє елоктронічне зі всею інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 листопада вечері їхав на Ягодин простояв 10год 30 повертався в Україну простояли 5 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, теж ветались вчора ввечері, черга аж із-за моста була, дістало вже до печінок устилузьке папіросне кодло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав з понеділка на вівторок в Польщу, загалом туди простояв 11 годин, назад повертався й черга забрала 5 годин. Устилузьке кодло вже дістало, влазить якась чума в чергу й начинається карусель з запуском машин десятками в чергу, начинається сварка, шарпанина. Нажаль до мордобою та спущених коліс не дійшло, а шкода бо далі дивитись на цю ситуацію байдуже вже нема сили, хоч бери всю борзоту номери машин в списочок і до польського митника. Повертаючись назад дивлюсь на дивну картину, на вїзді в польщу на польському плацу двадцяток машин, а на нашій стороні вся таможня забита й черга тягнеться за готелем ще з 300 метрів. Все це свідчить що поляки штампують добре а наші користуються ситуацією прикриваючи навмисне шлакбаум, стрижуть касу, без черги проїхати 400грн, нормальні такі заробітки. Бардак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не платіть за чергу тим взяточника по 400 грн бо воно того не варто. Так траплялось що мусив "рішати чергу" 2 рази бо тупо не вспівав то раз за 50 грн а другий за 60 грн. правда трохі пришлось мені їм тушнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страдають всі із-за того що умніки хочуть заплатити й проїхати, якби ніхто не платив черг би не було, в поляків все швидко бо їм резона нема мурижити людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прикордонника, в крові є речовина яка в головному мозку направляє імпульс на гроші, на їх запах, вигляд і шелест.

Вони без них ніяк.Чув, що давали "дв" і-як вони називають-це 200 грн.за бус, щоб не стояти тих самих 11 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці в суботу чи неділю, хто їхав - є черга?

Чомусь впевнений що в неділю зранку черги не має зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Неділю ввечері їхав, якраз на перезмінку,жодної машини не було.А тиждень назад в той самий час-160 машин,стояв всю ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk, vagus,

папіросніків вичисляти марна справа, друзі, ніби нікого не повинно бути а приїхав і їх там тьма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...