Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

vagus, страхівка подорожчала??? щось не чув такого взагалі, ну хіба якщо ви по старінці продовжуєте купувати її на місяць у поляків, взагалі не розумію хто їх ще там купує. Кілька місяців тому купив річну в українських страховиків і відчутно зекономив, а особливо коли постійно їздити це найкращий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь

Я зараз взагалі реєструвався через консульство, економія на послугах візового центру відчутна і затримок нема, все чітко в 5 робочих днів оформляють, ось на днях в консульство піду, черга підходить.

Тобто в даний момент можна подаватись на шопінг-візу напряму в консульство, а не через візовий центр? Я правильно розумію?

Чи цей тип віз зараз офрмляється виключно через візовий центр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, шопінг тільки через візовий. Знайомі зареєструвались на консульство - не прийняли. мотивуючи що при реєстрації невірно вибрана категорія візи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ineedmoney, А в мене знайомий здавав у консульстві на шопінг візу 25 березня і все прийняли й взагалі нічого не сказали, уже забрав і все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, страхівка подорожчала??? щось не чув такого взагалі, ну хіба якщо ви по старінці продовжуєте купувати її на місяць у поляків, взагалі не розумію хто їх ще там купує. Кілька місяців тому купив річну в українських страховиків і відчутно зекономив, а особливо коли постійно їздити це найкращий варіант.

Слухай розумник як ти не вкурсє то не коментуй. Коли подешевіла гривня. Українські страховикі 20 березня підняли вартість страхових полісів і не тільки зеленої карти. Мотевуючи це тим що при настанні страхового випадку їм виплати треба платити по завищеному курсу євро. Поцікався скільки зараз коштує укр.зелена карта. Ну і да головне по укр.зелених картах кажуть що при дтп гроші вибити не можливо. PS Ну ти нас навчи ще солярку де можна по 10 грн взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перша одноразова віза? Чи друга?

в 2008 їздив у тур по Європі,а з тих пір це перша. Страховка зробила помилку у моєму імені,прийшлося бігти наступного ранку і міняти. Так порадили у візовому центрі, самі дзвонили тричі, казали що і як і проблем не буде. Можливо це із-за імені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь-ласка: 1)якщо я хочу просто поїхати у Польщу, погуляти, подивитись, може щось і куплю, а може і ні, то яку візу оформляти?? чи треба обовязково шопінг-візу?? 2) якщо все таки у мене шопінг віза, то на яку мінімальну суму я маю скупитись і оформити таксфрі, щоб не було проблем на кордоні??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, страхівка подорожчала??? щось не чув такого взагалі, ну хіба якщо ви по старінці продовжуєте купувати її на місяць у поляків, взагалі не розумію хто їх ще там купує. Кілька місяців тому купив річну в українських страховиків і відчутно зекономив, а особливо коли постійно їздити це найкращий варіант.

Шо за брєд?Страховка подорожчала одразу як підскочив доллар.Було на місяць 250грн,зараз останній раз робив на місяць за 360(440 без знижок).

На рік аналогічно,але їду завжди різними машинами тому на рік не роблю.

На рахунок польскої-там було раніше навіть дешевше.Якщо тільки на польшу-100зл,якщо на Європу-120зл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мої вітання! По новому запрошую на шопінг до Любліна. Вартість проїзду легковим авто Луцьк-Люблін-Луцьк 350 грн з людини.(дешевше ніж автобусом) Мовна та інформаційна підтримка.Робимо(безкоштовно) всі документи для наступної річної шопінг візи. Телефонуйте О99-290-81-2О. Можливо буде відсутній зв"язок перетелефонуйте наступного дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, шопінг тільки через візовий. Знайомі зареєструвались на консульство - не прийняли. мотивуючи що при реєстрації невірно вибрана категорія візи.

ineedmoney, А в мене знайомий здавав у консульстві на шопінг візу 25 березня і все прийняли й взагалі нічого не сказали, уже забрав і все добре.

Хтось може дати компетентну відповдь, чи можливо зараз зробити шопінг-візу (третю) напряму через консульство і зекономити на послугах візового центру? Робити буду на себе, дружину і дитину, тому економія відчутна :)

П.С. Можливо хтось знає людей, які зможуть допомогти за меншу винагороду, ніж візовий центр? Поділіться контактами ;)

Робимо(безкоштовно) всі документи для наступної річної шопінг візи.

Що мається на увазі: допомагаєте з фактурами чи допомагаєте відкрити візу, минаючи візовий центр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007,

Хтось може дати компетентну відповдь, чи можливо зараз зробити шопінг-візу (третю) напряму через консульство і зекономити на послугах візового центру?
Так можна, всі знайомі так робили і сам місяць назад так само робив, економія відчутна.

Підійди до тих людей що страховки продають і запитайся скільки беруть за заповнення документів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна, всі знайомі так робили і сам місяць назад так само робив, економія відчутна.

Підійди до тих людей що страховки продають і запитайся скільки беруть за заповнення документів.

Тобто ці люди зареєструють мене на сайті консульства для подачі документів, я правильно розумію? (паперову анкету я ж і сам можу заповнити)

На сайті ж пише "немає вільних дат до 16.05" і більше нічого :_40: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, Ці люди постійно моніторять коли відкривається запис на посольство(а запис цей відкривається практично кожного тижня на невеличкий період кілька годин) і саме тоді вони й записують(сам користуюсь послугами однієї й тієї ж людини уже кілька років, все добре). ну заплатиш 30-40грн, точно не памятаю, і вони тебе запишуть коли будуть вільні місця, заповнять усі документи, копії, фото і інше без помилок і повернень з консульства не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що вкурсє? не можна зареєструватись на подачу документів навіть на візовий. і навіть по телефону. що за прикол!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЯДЯ-ВАДЯ,Можливо якийсь тимчасовий збій, з понеділка гадаю все буде рееструватись, якщо не помиляюсь то на візовий зараз можна зарееструватись уже на кінець червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора такі додзвонився і зареєструвався в Візовий центр. Найближчі дати були 22 травня в м.Рівне і 28 травня м.Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть секрет як зареєструвати анкету на e-konsulat.gov.pl. Постійно повідомлення про відсутність вільної дати. Але ж люди якось реєструються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yava, а вище трішки пости вже не під силу почитати

yu2007, Ці люди постійно моніторять коли відкривається запис на посольство(а запис цей відкривається практично кожного тижня на невеличкий період кілька годин) і саме тоді вони й записують(сам користуюсь послугами однієї й тієї ж людини уже кілька років, все добре). ну заплатиш 30-40грн, точно не памятаю, і вони тебе запишуть коли будуть вільні місця, заповнять усі документи, копії, фото і інше без помилок і повернень з консульства не буде.

хоча кажуть знайомі що уже можуть скасувати подачу на консульство документів взагалі, хочуть зробити лише через візовий центр, допоки нічого не відомо, потрібно запитувати на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую на шопінг до Любліна. Вартість проїзду легковим авто Луцьк-Люблін-Луцьк 350 грн з людини.(дешевше ніж автобусом) Мовна та інформаційна підтримка.Робимо(безкоштовно) всі документи для наступної річної шопінг візи. Телефонуйте О99-290-81-2О. Можливо буде відсутній зв"язок перетелефонуйте наступного дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я зарееструвався на 10 днів впере на посольство,візу забрав через тиждень,дали на 3 роки,просив на 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...