Перейти до змісту

Випадок в Луцькій маршрутці (16.11.2012)


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Швагро їздить за кемом 1-ки. Треба буде побалакати,можливо його зміна була.Мо що нового,цікавого скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Луцк: бешеный водитель маршрутки угрожал пассажиру убийством (видео)

25.03.2013 15:14

Здравствуйте. Я живу в г. Луцк, Волынская область. Сегодня около 9 утра, выпрыгнув прямо из-за руля, на меня напал водитель маршрутного такси: ему не понравилось...

... что я пытался рассмотреть данные автобуса в талонах на лобовом стекле. Прилагаю текст своей жалобы городскому голове Н.Я. Романюку и прошу опубликовать его на вашем ресурсе: хамство со стороны водителей ООО «ВТП Санрайз» у нас дело вполне себе обычное, но с подобной дикостью за рулём я сталкиваюсь впервые. Становится жутковато от мысли о том, что на пути такого дикаря в тот момент, когда он будет материть другого пассажира, может оказаться моя супруга или маленькая дочь. Внизу указываю своё имя, но прошу его не публиковать ввиду того, что водитель угрожал мне убийством (вот так и сказал - я когда буду не за рулем и тебя встречу - зарежу).

Фрагмент видеозаписи поведения дикого водителя:

Текст подготовленной жалобы:

«Сьогодні, 25 березня 2013 р. приблизно о 8.40 год. на зупинці «Автостанція №2» я сів до маршрутного таксі №12, що рухалося в напрямку «Новий ринок» — «вул. Карбишева». Ще задовго до потрібної мені зупинки я звернув увагу на неврівноважену поведінку водія за кермом: він двічі нецензурно висловився в адресу пасажирів, які на його думку невчасно натиснули кнопку сигналу про зупинку, без потреби різко гальмував, на пр. Волі набрав швидкість більше 80 км/год. Потім, саме через цю обставину, а також через те, що я сидів поруч із водієм, я виразно попросив його зупинитися на зупинці «вул. Декабристів», щойно маршрутне таксі почало рух від попередньої зупинки - «гот. Лучеськ».

Проте водій на зазначеній зупинці не зупинив автобус, а на моє нагадування почав нервувати та голосно кричати, що він нічого не чув. Я вирішив продовжити рух в даному маршрутному таксі з тим, щоб записати дані про перевізника та автобус, але на мою спробу подивитися прикріплені на лобовому склі та закриті брудною плівкою документи, водій зреагував неадекватно, спробував вдарити мене по руці, а коли побачив, що я здійснюю відеозйомку мобільним телефоном, різко загальмував та почав вимагати, щоб я вийшов із автобуса. Я відмовився, він продовжив рух до зупинки «18 школа», де зупинився так, що вірогідно створив перешкоду руху транспорту, оскільки я бачив і чув (і це є на фрагменті відеозапису, розміщеному мною в мережі Internet) як він нецензурно лаявся до водіїв, що сигналили ззаду. Після зупинки водій вийшов з-за керма, увійшов в салон через передні пасажирські двері та почав вимагати, щоб я покинув салон. Я відмовився, на що він голосно лаючись і погрожуючи пішов на місце водія. Там він продовжував лаятися, погрожувати, що відвезе мене на кінцеву зупинку (КРЗ) і там зробить щось погане, а після початку руху взяв телефон і почав комусь дзвонити та вимагати їхати «на КРЗ». Оскільки я сприймав його погрози реально та побоювався за власне життя, то вирішив все-таки вийти з автобуса.

Я зміг це зробити лише скориставшись кнопкою аварійного відкриття дверей на зупинці «Міська лікарня», де вийшов та пішов через дорогу в напрямку ЛМКЛ. Будучи вже на зупинці з протилежного боку вулиці, я почув ззаду голосну нецензурну лайку та, оглянувшись, побачив що мене доганяє водій. При цьому автобус із пасажирами він залишив прямо посеред дороги. Підбігши до мене, він схопив мене за руку, спробувавши вирвати з руки телефон, потім кілька разів намагався вдарити кулаком в обличчя, проте мені вдалося ухилитися та піти на територію ЛМКЛ. Там водій мене переслідувати з невідомих причин припинив — вірогідно, згадавши про автобус, який він разом з пасажирами та виручкою залишив на дорозі.

Вважаючи поведінку водія безумовно неприпустимою, а самого водія — таким, що становить суспільну небезпеку, керуючи транспортним засобом — джерелом підвищеної небезпеки, як для пасажирів автобуса, так і для пішоходів, прошу вас уважно вивчити питання про можливість подальшої роботи даного громадянина водієм маршрутного таксі».

Читатель «УК» (именем, фамилией и контактными данными потерпевшего от произвола со стороны водителя редакция располагает).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хана водію. тепер він точно сяде. Принаймні умовно дадуть. Тому як свідки знайдуться, або подібні випадки із ним мали місце. І знову ж таки свідки.

Погрози, неадекватна поведінка, явно або алкоголь, або наркота.

Тепер почнуться перевірки УСІХ без вийнятку маршрутчиків, маршрутів.

Не гнівайтеся на працівників ДАЇ, які тепер будуть дуже часто спиняти маршрутки на приклад адекватності водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ какой-то обозленный, люди, как волки смотрят друг на друга. Бабушка рассказывает, что когда-то еще в послевоенное время труднее жилось и холод и голод, но люди добрее были. Сейчас за слово резать готовы. Куда мир катится!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пі*№єц, якесь бухе х*№ло , що видно на запису, вирішило, шо він кароль міра! А коли його воділа вирішив викинуть н*х.... Женя, бл* , ти вникай у відео, а не "водія посадять"!

послухайте пару раз, з початку. Знімаючий - БУХИЙ, вдрабадан. Ну, не в драбадан, але... він - бухий, маршрутчик - справедливий.(добре, шо пілюлєй не навішав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео неповне, важко щось судити, немає тієї частини через що водій пішов в салон, але раз пішов, значить з боку пасажира теж не все гладко було. Думаю якби водій був неадекватний, то пасажир відхватив би п*лей.

А взагалі я рахую що виясняти щось з водієм громадського транспорту це дурний тон, щось не сподобалось, чи є які порушення, є відповідна служба яка на це реагує, напиши скаргу, чи подзвонити, і там розберуться. А так і до аварійної ситуації недалеко, винним звичайно буде водій, але кому від того буде легше?

Та і в правилах перевезення забороняється взагалі розмовляти з водієм, не кажучи вже про конфліктувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, бл* , ти вникай у відео, а не "водія посадять"!

Не кіпішуй, Ді! Доказів того, що автор зйомки п'яний немає. А от докази неадекватності водія якраз мають місце. З рештою, ніхто водію права не давав так себе поводити.

Навіть із п'яним. Якщо п'яний пасажир і видєлується, то став - закрив двері і викликав наряд міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і в правилах перевезення забороняється взагалі розмовляти з водієм, не кажучи вже про конфліктувати.

А говорить по телефону во время движения водителю можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, 27-29 секунди. Воділа сідає в маршрутку. Що він говорить? І хто після цього бухий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорить по телефону во время движения водителю можно?

Звичайно не можна, як і ще багато речей, які полюбляють наші маршрутчики, але знов таки для цього є відповідна служба, де можна залишити жалобу, і вони як правило реагують на це.

А лізти зі своїми претензіями до водія, особливо неадекватного (тому що адекватний такого робити не буде, або адекватно відреагує на зауваження) це собі дороже, і не доб'єшся нічого, і можеш стати причиною аварії, а якщо знайдуться свідки, то ще й до відповідальності можуть притягти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорить по телефону во время движения водителю можно?

в мене є кілька фото, як водій маршрутки курить під час руху.

МОжливо, щодо посадаять, я перегнув. А те, що матиме неприємності - точно.

власне - відео на Ютубі вже місяць. Без 2-х днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгєній.... це відео з"явилось лише тому, що чувак по трєзвяні знайшов його в себе на тіліфоні. Я показав це приятелю, який працює на волинських рейсах - "та він би землю жер під колесами!" просто водій толерантний попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюсь до того, що Дiфото таки правий, на рахунок пасажира, непрямим доказом цього е те, що водiй каже *Поiдеш зi мною на КРЗ* (думаю всiм вiдомо, де знаходится наркодиспансер), тобто водiй хоче пасажира не в мiлiцiю здати, а в наркодиспансер, що свiдчить про те, що пасажир *пiд мухою*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюсь до того, що Дiфото таки правий, на рахунок пасажира, непрямим доказом цього е те, що водiй каже *Поiдеш зi мною на КРЗ* (думаю всiм вiдомо, де знаходится наркодиспансер), тобто водiй хоче пасажира не в мiлiцiю здати, а в наркодиспансер, що свiдчить про те, що пасажир *пiд мухою*

Более того, еще настораживает фраза, что пассажир привык к хамству водителей маршрутки. Я не встречала откровенных хамов среди водителей. Наоборот, иногда удивляюсь, сколько толерантности у этих простых мужичков, пассажиры ведь - публика сложная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, напевно, не щастить на водіїв маршруток, і, чомусь, саме 12 маршруту. Кілька років тому

мене з дитиною затисло в дверях, бо водій дууууже поспішав обігнати конкурента, нещодавно

я дала водію гроші і стояла біля нього чекала решту, поки він розмовляв по телефону, від того

рух був, м"яко кажучи, рвучким і не дуже комфортним. На моє зауваження, що можливо б ви відірвалися

від розмови і дивилися на дорогу та давали решту, він сказав мені (дослівно) : сядь на місце і не вий?буйся.

Я не знаю, це нормально? У кожного свої проблеми, у одних пасажири різні, у інших керівники хами,

ще в когось аналізи, блін, погані, але це не привід поводити себе як бидло, ага.

У вищезазначеному випадку я б схилялася на сторону потерпілого, хоча відео і , як би, вирване з контексту,

передісторії не видно, але водій мені абсолютно не схожий на адекватну людину, це раз. Той, хто

знімав відео, як на мене, не випивший. А КРЗ, в даному випадку, все ж таки, малося на увазі як кінцева зупинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюсь до того, що Дiфото таки правий, на рахунок пасажира, непрямим доказом цього е те, що водiй каже *Поiдеш зi мною на КРЗ* (думаю всiм вiдомо, де знаходится наркодиспансер), тобто водiй хоче пасажира не в мiлiцiю здати, а в наркодиспансер, що свiдчить про те, що пасажир *пiд мухою*

а я подумав що маршрутчик хоче йому виписать пиз*юлей на кінцевій))) я не думаю що водій маршрутки просто так зашов в салон аби накричати на невинного пасажира, бред.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водiй каже *Поiдеш зi мною на КРЗ* (думаю всiм вiдомо, де знаходится наркодиспансер)

Ні,там просто кінцева цього маршруту. І можуть допомогти інші водії (водій комусь телефонує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-5 сек чути, що водій сказав: - "Я не обзивав людей, хто вам дав право мене обзивати!?". Тобто пасажир почав обзивати водія (і звертатись до нього на "ТИ"), можливо і під час руху. Звісно не знаємо повної картини того, що там сталося, але водія дійсно якось розізлили. І майже будь-яка нервова людина (навіть не *під мухою*\вколота\накурена\п'яна) може сказати "Підожди бл...".

Я сам чув, як водія тітонька обізвала "д0860й060м" за те, що він не дав здачу (зі 100 грн) десь через 5 секунд після того, як ці гроші йому в руки попали (саме в той час, як він проїзджав перехрестя). Таких 2-3 пасажира в день і вже настрій зіпсований. Всі люди і всі помиляються. Є "умнікі" серед водіїв і серед пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я даж не знаю, ви тут таку куйню пишете бо напевно власними автівками або велосипедами переважно їздите.

Більшість водіїв маршруток виглядає як колгоспник після відситки на зоні. Їздити не вміють, поводитися з людьми не вміють.

Набирають бидло переважно. Раніше хоч якісь допуски були до пасажироперевезень, а тепер якщо маєш права на "мопед" - можеш катати людей по місту.

А в такого агресивного довбойоба взагалі треба права довічно забрати.

Який би там укурок не сидів - водій повинен зберігати спокій а не матюжитися як останнє бидло посеред маршрутки з пасажирами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду захищати водіїв маршруток, іноді сам ледь стримуюся, щоб нічого не сказати нецензурного вголос від їхніх дій чи бездіяльності. Але іноді їдучи на авто зранку і ввечері по 30 хв. (на роботу та з роботи) так буває знервуєшся від тих доріг, інших учасників дорожнього руху, дайців і всіх інших, що сил немає. А вони ж то цілий день так катаються, пасажири теж різні бувають, і навіть, вибачте звичайно, але їм же ж і туалет може захотітися по середині маршруту.

Луки 6 : 37

6.37 І не судіть, то й не будете суджені; не осуджуйте, то й не будете осуджені; прощайте, то й буде вам прощено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...