Перейти до змісту

Випадок в Луцькій маршрутці (16.11.2012)


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

а мурчить так як то за спиною 5 ходок і 3 пабєга

якшо не знаєте про що говорите, то краще мовчіть... Не так кумедно виглядатимете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як розпочинався конфлікт. Що саме не сподобалося "реальному пацану"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись було відео подібне в маршрутці № 30. Автор відео той же, або "герой" той же?

P.S. Страшно в тому напрямі їздити.. або в кадр попадеш, або "адреналіну" отримаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди ми котимось? Повна деградація особистості! Ніякої поваги до людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

режисёру аплодисменты за такое кумЭднЭ видео .... гопота ещё та ..... с такими деградирующими людьми нужно вообще жестко !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступний раз тримайте телефон горизонтально.

Сьогодні ж день студента.

Таких випадків буде не мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю на скільки правда, та пам"ятаю історію з часів коли по місту корсували пазики. Так ось, зайшов в маршрутку бомж і кондукторша ясне діло наробила кіпішу, попросила водія виштовхнути бомжа з маршрутки...

Кінець не дуже радісний: коли бомж вилітав з пазика вдарився головою об бордюр - смерть на місці - водію дали 8 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...цей паморочний пасажир, явно би непогодився на запропоноване:

- Мєсьє, вуд ю бі кайнд ту го аут фром бас?

його ще достатньо акуратно відгрузили з салону ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ж день студента.

Таких випадків буде не мало.

Не думаю. То не від дня студента залежить. Гопота в студентах ВУЗів (не технікумів) надзвичайно рідко перебуває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю. То не від дня студента залежить. Гопота в студентах ВУЗів (не технікумів) надзвичайно рідко перебуває.

Імхо, було сказано в більш широкому понятті.

А те що сьогодні 95% студентів будуть "тепленькі" - це і до гадалки не ходи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сітуація запаяла. ..)))) ...сініло начало на понт брать...активний малий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що сьогодні 95% студентів будуть "тепленькі" - це і до гадалки не ходи :)

"Тепленькі" не значить "буйненькі" та "агресивненькі". Хіба сам студентом не був? Був, але до перехожих не чіплялись ні за якого градусу в крові, алкоголь потрібен був для веселощів. Хай святкують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как свидетель произошедшего могу сказать: что этот юный оператор,даже ж.... не поднял что бы помочь вывести этого придурка,сидел с ухмылочкой и снимал,а в маршрутке дети были!!не знаешь что лучше буйный или тихий!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как свидетель произошедшего могу сказать: что этот юный оператор,даже ж.... не поднял что бы помочь вывести этого придурка,сидел с ухмылочкой и снимал,а в маршрутке дети были!!не знаешь что лучше буйный или тихий!!!!!!!!!!

Наскільки я знаю, то снімав не Саня, він просто закінув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він значить looser якщо не допоміг, я кажу щоб не думали що той хто закинув той і снімав. Бо я особисто знаю обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет тут непричому. просто завжди боятись "а вдруг в нього заточка...а вдргу пістолет" це тупо. дай сумніваюсь шоб 3 хлопці нескрутили 1 пяного навіть з тим ножем.

Я десь писав про страх? Тицьни мене носом бо щось не можу знайти.

Товариш, який попав в реанімацію - бодібілдер (був бодібілдером), здоров'я і сили - слава богу вистачало, та й він був не один, і наваляли вони тому тіпочку також достатньо, але в реанімації лежав не він. В таких випадках кількість людей в бійці абсолютно не має значення, хто кому наваляє теж. Якщо тобі дійсно цікаво, що я хотів цією історією сказати, так те, що здуру можна і х*й зламати. Не варто кидатися на амбразуру так ніби в тебе ще два життя в запасі, недооцінка суперника - перший крок до поразки.

п.с. Пригадався караванський стрілок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет тут непричому. просто завжди боятись "а вдруг в нього заточка...а вдргу пістолет" це тупо. дай сумніваюсь шоб 3 хлопці нескрутили 1 пяного навіть з тим ножем.

Я десь писав про страх? Тицьни мене носом бо щось не можу знайти.

Товариш, який попав в реанімацію - бодібілдер (був бодібілдером), здоров'я і сили - слава богу вистачало, та й він був не один, і наваляли вони тому тіпочку також достатньо, але в реанімації лежав не він. В таких випадках кількість людей в бійці абсолютно не має значення, хто кому наваляє теж. Якщо тобі дійсно цікаво, що я хотів цією історією сказати, так те, що здуру можна і х*й зламати. Не варто кидатися на амбразуру так ніби в тебе ще два життя в запасі, недооцінка суперника - перший крок до поразки.

п.с. Пригадався караванський стрілок.

вибач не хочу тебе обідити но ніякий не гопнік не бодібіер не чак норіс, но уви простий лучанин.. но гопніки мені не страшни.. хоть с пісталетом хоть з ножом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач не хочу тебе обідити но ніякий не гопнік не бодібіер не чак норіс, но уви простий лучанин.. но гопніки мені не страшни.. хоть с пісталетом хоть з ножом

товариш теж так вважав... до реанімації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач не хочу тебе обідити но ніякий не гопнік не бодібіер не чак норіс, но уви простий лучанин.. но гопніки мені не страшни.. хоть с пісталетом хоть з ножом

товариш теж так вважав... до реанімації.

"А ты чё бессмертный?®

"Не боятся только дураки"®

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лольнув. Найбільше сподобався момент викадання за руки і п'яткою його, щоб назад це залазив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...