Перейти до змісту

Випадок в Луцькій маршрутці (16.11.2012)


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

саме тому раніше водіями не брали всіх хто не боїться за кермо сідати

водій пасажирського транспорту повинен відрізнятися від водія комбайну чи "гавновоза". Бо він відповідає за пасажирів як мінімум.

То лише в нас можна втрамбувати бабуську в кіоск і потім розказати що голова запаморочилась як було на Рівненській біля Іміджа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Я показав це приятелю, який працює на волинських рейсах - "та він би землю жер під колесами!" просто водій толерантний попався.

Оце і найбільш засмучує у цій ситуації, що більшість водіїв маршруток — невиховане, тупе, недалеке і жадібне бидло із зековськими замашками. Ні, я знаю чудових водіїв, безперечно. Наприклад, на першому маршруті їздить такий кремезний дядько з вусами: водить прекрасно, ввічливий і доброзичливий. І не зважаючи на оте корито, котре йому доводиться водити, їхати з ним приємно і комфортно. Але хотілося б щоб таких була не стрімко зникаюча меншість.

А життя таке, панове, що хз, хто коли там землю жертиме під колесами. Найбільше якраз не переварюю галімі понти, чи твої, Ді, чи твого гопуватого товариша, балаболити — не мішки носити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое сейчас общество, такие и водители и, соответственно, пассажиры (список можно продолжать)..:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какое сейчас общество, такие и водители и, соответственно, пассажиры (список можно продолжать).. :)

так і да, якби були прекрасні дороги, інші водії водили окуратно, ніхто не грубив, то ви думаєте ті самі маршрутчики комусь грубили? і портили собі нерви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і да, якби були прекрасні дороги, інші водії водили окуратно, ніхто не грубив, то ви думаєте ті самі маршрутчики комусь грубили? і портили собі нерви?

Якась утопія :-) Не кожен, кому важко живеться, опускається до рівня "я вас всєх тут урою", і

не кожен "благополучний" член суспільства цитує Шекспіра в оригіналі)) Є ж просто хами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Водій подумав, що всі вже вийшли

(в дзеркало скоріше за все видно не було), і якраз в цей момент закрив двері."

ВОПРОС: нафига козе баян,а водителю зеркала?

Как купюры возле ручки передач видеть,так там по три штуки зеркал висят,да ещё из подсветкой, а остальные...нафига?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

board expert team дасть кваліфіковану оцінку подій ))))))

54 секунди з яких ніфіга не ясно, дають право людям будувати цілі теорії як це було і як могло б бути)))

а незадоволені життям люди, можуть згадати свої "цікаві" історії з життя, та зробить не менш кваліфіковані висновки "да вони всі такі!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ декілька відомих психоаналітиків обов'язково безкоштовно поставлять діагноз всюдисущим board expert team ібо написати щось хоцца але розумного нічого не получається.

.. оффтоп на оффтопі їде і оффтопом поганяє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А говорить по телефону во время движения водителю можно?

ну, по-перше на відео цього немає, водій не розмовляв по телефону, так що не треба наперед свого дописувати.

Ді, 27-29 секунди. Воділа сідає в маршрутку. Що він говорить? І хто після цього бухий?

ну смішно, чесно, а всі такі прям чемні і матюкаються лише коли бухі?!.

А в такого агресивного довбойоба взагалі треба права довічно забрати.

Який би там укурок не сидів - водій повинен зберігати спокій а не матюжитися як останнє бидло посеред маршрутки з пасажирами.

капець... це ми отак переглянувши шматок відео, з якого більше дописів власної уяви і розпусти думок дозволяємо собі обзивати людей бидлом... в мене питання, а хто ми після цього?

Я бачу водія адекватним, а хто не знервується, хто не матюкнеться, подумаєш сказав "б@ть", а ви за собою, своїми думками і своїми словами послідкуйте хоча б два дня і побачите ким ви є. Водій реально тримався, щоб не вишвирнути ось того "невидимого чемного постраждалого".

Не буду про свої випадки писати, але людям, які не знають що вони і хто вони, і чого вони хочуть ну просто тяжко догодити. Особисто зустрічались завжди чемні водії, чого не можу сказати про пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти можеш скільки завгодно бути бидлом якщо від твоєї поведінки не залежить здоров'я людей і якщо ти бикуєш десь біля під'їзду чи на базарі.

Уяви що тебе швидка везе (образно), а водій говорить по телефону, когось піздрізає, аварія, виходить морду бити... а ти насолоджуєшся...

Моральні уроди при роботі з людьми цінуються хіба на посаді Сервісних Інженерів. Всі інші посади вимагають елементарної людяності, дотримання правил і посадових інструкцій.

мені десь - що там було до того моменту на відео, навіть якщо цей паморок сцяв з форточки - водій не повинен так себе поводити...

подумаєш сказав "бл*ть" в маршрутці при дітях, кулі ж тут такого - типу від батьків вдома не чули...

я офігіваю з таких логічних висновків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ти можеш скільки завгодно бути бидлом якщо від твоєї поведінки не залежить здоров'я людей і якщо ти бикуєш десь біля під'їзду чи на базарі.

а на базарі можна бикувати, так?? не знала))

я офігіваю з таких логічних висновків...

підозрювала, що рівень наших логічних висновків і мислень не зійдеться.

п.с. шкода, що ти мене не почув. але усьому свій час ;)

Добраніч, люди, лягайте спати і будьте добрішими, тоді і небо ясніше і сонце яскравіше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну про рівень висновків - то жорстоко... :) хоча, згідно свого, я напевно маю написати щось накшталт "гиги" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ствола забув))
В інтернетах ви всі чакнорріси...
інтернет тут непричому. просто завжди боятись "а вдруг в нього заточка...а вдргу пістолет" це тупо. дай сумніваюсь шоб 3 хлопці нескрутили 1 пяного навіть з тим ножем.
А причем здесь трусость, нужно думать о последствиях, могут пострадать люди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок №2 (нещодавній). На зупинці дуже довго виходила мама з дитиною через задні двері. Водій подумав, що всі вже вийшли (в дзеркало скоріше за все видно не було), і якраз в цей момент закрив двері. Тут же крик якогось пасажира (мама, яку притисли двері, тільки крикнула, щоб відкрили двері), в якому найкультурнішим епітетом щодо водія було слово "дебіл". Після того, як це все продовжувалось ще зупинок зо три!!! вже самому хотілося сказати цьому неадеквату, щоб стулив писок

Тобто тобі стало шкода бідного водія, який чавить дверима маму з дитиною? А якби це була твоя дитина і дружина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок №2 (нещодавній). На зупинці дуже довго виходила мама з дитиною через задні двері. Водій подумав, що всі вже вийшли (в дзеркало скоріше за все видно не було), і якраз в цей момент закрив двері. Тут же крик якогось пасажира (мама, яку притисли двері, тільки крикнула, щоб відкрили двері), в якому найкультурнішим епітетом щодо водія було слово "дебіл". Після того, як це все продовжувалось ще зупинок зо три!!! вже самому хотілося сказати цьому неадеквату, щоб стулив писок

Тобто тобі стало шкода бідного водія, який чавить дверима маму з дитиною? А якби це була твоя дитина і дружина?

Томущо водієві ще далі за кермом їхати і людей перевозити. А те щ защемив дверима - це вже для нього "стрес". Якщо не оправдовувася значить все зрозумів.

Від себе додам колись після інституту прийшлось попрацювати не довго водієм маршруток - так те що по моїй статистиці 70% з них важає себе елітою суспільства, до якої слова не можна сказати, і без перегару (напевно зараз вже не так часто) і з касети шансон на рейс не виходили. Крім того якщо звернете увагу, то оці різкі тормозіння, гонки, дерганина в салоні притаманні водіям які пересіли з вантажівки на пасажир, або за гроші пройшли курси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав якось в маршрутці 170 на дачу.На Львівській зайшов п*яний мужик і став в передніх дверях.За Гірко-Полонкою розвернувся мордою до дверей вийняв "штуку" і пісяє.

Якась баба :-шофер ,станьте ,він сцить-.

Шофер по гальмах.

Друга баба:-чого там ставати як він вже висцявся-.

Всі попадали зо сміху. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петросян....

Сів за руль маршрутки - значить точно маєш бути готовим до подібних казусів. А більшість маршрутчиків реальне ху*йло і бидлоття. Якщо вже притиснув когось в дверях - потрібно хоча б вибачитися!!! А не матюжитися типу "сунеться, як черепаха!". А ці перегони по проспекту - так і хочеться зацідити в мордяку.

Вчора молодий паціан (ваділа маршруткі), ДВІЧІ від ЦУМ-а до СОборності ЇХАВ із НЕ ЗАЧИНЕНИМИ задніми дверима!!! ОДин раз гаркнув я, інший ще хлопці, що сиділи ззаду. А не дай бог хтось би випав??? Щоб він казав тоді???

Щодо відео. Автор каже, що водій став хамити після того, як він хотів сфотографувати дозвіл на перевезення (чи щось там на лобовому склі), а чого кіпішувати? Він (дозвіл) там і так для ВСІХ висить. І це не є секрет чи державна таємниця. Точно так само, як має бути зазначено Прізвище та ініціали водія, який здійснює маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну про рівень висновків - то жорстоко... :) хоча, згідно свого, я напевно маю написати щось накшталт "гиги" :)

ну можна писати що завгодно, згідно свого рівня ;)

Соромітник, без образ, я люблю часом погострити.

не робіть з того маршрутчика прєступніка, а як робите, то хай це буде не на словах, а на діях і до всіх, хто дійсно сідає на підпитку, збиває і вбиває людей, робіть акції, працюйте, а тут багато вумних знайдеться. Про що я говорила, подивіться на себе, а скільки чоловіків, які стоять на зупинці в очікуванні маршрутки і смокчуть ту цигарку, а тільки сідати в транспорт, двері відкриваються, то бігом-бігом ще пару тяг і останній видих в салон, ай гарно, оце так можна робити, а там же діти і чиясь дружина. Водій бачте-но не думав про людей і наслідки, ну то чого ж той перець такий класний знаючи, що є об'єктом чи причиною якоїсь перепалки не встав і не вийшов з маршрутки, чого? бо не думав він ні про дітей, ні про дружин, ні про наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот по поводу быдла вспомнился.

В маршрутке, один мужик говорит другому, извините, если вас не затруднит не могли бы Вы передать деньги, мужик оборачивается: ты чо интеллигент? ОН : не-не такое же быдло как Вы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Про що я говорила, подивіться на себе, а скільки чоловіків, які стоять на зупинці в очікуванні маршрутки і смокчуть ту цигарку, а тільки сідати в транспорт, двері відкриваються, то бігом-бігом ще пару тяг і останній видих в салон, ай гарно, оце так можна робити, а там же діти і чиясь дружина. Водій бачте-но не думав про людей "

Взагалі то на зупинках палити заборонено.Спробував би він так "видихнути" скажімо в Польщі.1-побита морда 2-немалий штраф. Так що ,як каже Zheny -"х..ла і би.лоття" вистачає скрізь.Висновок -було б дуже добре ,якби кожен ,в першу чергу ,слідкував за собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну можна писати що завгодно, згідно свого рівня ;)

Соромітник, без образ, я люблю часом погострити.

ой, пробач... то це ти "поострила" ? :) а я думав що занижена самооцінка і мені комплімент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В разных темах встречается один и тот же убийственный довод - "а если б то были ваши ребенок/жена/отец/мать/прочие родственники?". А если у человека нет никого, чем его интересовать? Нам требуется только личный интерес. Беспричинная порядочность и человечность нам не по силам? ;)

Это так - отвлеченная реплика, мысли вслух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, в салоні люди не лише сидять, а ще й стоять, тому побачити те, що діється в задній його частині важкувато

Вобще то я имел ввиду не большие зеркала обзора задней и средней части салона, а те маленькие зеркальца, которые сфокусированы на тот участок поверхности моторного отсека, куда кладут, а чаще всего бросают из за спин других деньги, и почему то кажется, что водители маршруток именно этим зеркальцам приделают наибольшее внимание во время посадки и высадки пассажиров, другими словами, им по барабану, какая дорожная обстановка вокруг, главное баблишки собрать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual, знімися з "ручніка" - Гетто взагальному говорить а не про той випадок.

то я не ображаю а просто пробую притормозити флуд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам накатаю коротенький сценарій тру-троля:

заходим у маршрутку, вибираєм момент, коли поменше людей, підходим до водія і кричимо йому: "Ти шо, х?;ло, припух?!!! Зара є№%льнік надеру, сука!!!!" потім сідаєм, включаєм камеру смартфона і починаємо запис словами: "шановний, чому ви на мене матюкаєтесь?"

А потім на борді читаєм про неадекватність водія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...