Перейти до змісту

Випадок в Луцькій маршрутці (16.11.2012)


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Ді, а ти б стояв і матюкався ? бився ? чи підвіз би до найблищого відділку, попросивши заздалегіть щоб дипетчер дето зв'язався ?

Я власне до чого веду тут вже 2 сторінки:

імхо, ситуація показує одне бидло - водія.

Можливо друга сторона ще гірша, але він звичайний пасажир, один з двадцяти. Для нього існують виховання, поняття, правила, закони - чимось він керується, на щось забиває. Відповідно може послухати мат, получити тягла, відсидіти. Відповідає він лише за себе і свої дії.

Якщо вам подобається що водій може вийти в салон і матюкатися чи бити пасажира, то напевно ви підтримаєте ситуації коли:

лікар вам руку замість ноги пришиє бо просто ранок не задався...

даїшник з поганим настроєм може вас ви**ати жезлом на трасі бо хоче...

депутат може наїхати на вас джипом бо законопроект не пройшов...

президент може класти на вас *уй бо йому просто пофігу...

Чи вважаєте що це різні ситуації ?

Доречі хтось завжди скаже що ви самі винні бо нема чого хворіти, порушувати ПДР, переходити вулицю, жити в цій країні відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Ой, все понимают, что оба неправы в этой ситуации. Просто, автор ролика себя пушистым выставляет. В этом вся суть спора. Не перегибай, Соромитнык :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водій може вийти в салон і матюкатися чи бити пасажира

лікар вам руку замість ноги пришиє бо просто ранок не задався...

даїшник з поганим настроєм може вас ви**ати жезлом на трасі бо хоче...

депутат може наїхати на вас джипом бо законопроект не пройшов...

президент може класти на вас *уй бо йому просто пофігу

услышал бы о таком, ничуть бы не удивился...

а вы? :) (скорее, удивился, если случилось бы наоборот...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, все понимают, что оба неправы в этой ситуации. Просто, автор ролика себя пушистым выставляет. В этом вся суть спора. Не перегибай, Соромитнык :)

так тобі добре - ти байком завжди катаєш :) а я на маршрутці :) знаєш як наболіло - через раз якась "ситуація".

Частіше винен пасажир, але дратує що водій починає крити матом 5 хвилин на всю маршрутку і сам себе накручує.

Я останні два роки без плеєра в маршрутку не сідаю взагалі - нерви ціліші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тобі добре - ти байком завжди катаєш :)

Именно по этому у меня с маршрутчиками свои счеты. Еще и клаксонеры они знатные. А шансон - это отдельная тема, а плеера у меня нет. Но объективной быть стараюсь. Мне, допустим, чаще в маршрутках хочется заткнуть, или выкинуть конкретного пассажира, а водилы еще так не допекали. Одна тетка матюжила всю дорогу водителя за то, что у него, вишь ли, тормоза сильно гудят. А он при этом смолчал, вытерпел, пока она не сошла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сірьога, ти по натурі ближче до флегматика, а я - до холерика. Тому для мене нормально "взять і ує*ать!", а для тебе - "подзвонити у міліцію". Питання у сприйнятті. Я часто жалкую про це, але змінити себе не можу.

Згадую один випадок постійно: шосейна гонка, перша у Луцьку "розділка". Лєкс на фініші, я на старті, випускаю. Все домовились, тири-пири - старт. Дзвоню йому, мол "пєрвий пашол", засікайте. У відповідь чую "ми ще не готові" фразами Лєкса, коли він нервує. У тій розмові слово х*й було самим пристойним. В результаті і я при купі людей вимовився на 100%. При дітях. Жалкую, канєшша, але слідуючого разу буде так само, впевнений. Тому водія я розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому водія я розумію.

Ді, це називається "професіоналізм". У відповідь на "Пошол на й*ух!", відповісти - "І Вам також гарного дня!".

А не кидатися із матюками чи кулаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому водія я розумію.

Ді, це називається "професіоналізм". У відповідь на "Пошол на й*ух!", відповісти - "І Вам також гарного дня!".

А не кидатися із матюками чи кулаками.

А Ви б так відповіли? На пропозицію іти на xyz Значить Ви справжній професіонал. Чесно кажучи ще таких людей не зустрічав які на фразу йди ти на хуz посміхаючись бажають гарного дня. І не важливо на якій він роботі і скільки отримує. Адекватна і нормальна людина б'є в морду і це в кращому випадку, а не жує соплі. і не важно чи ти водій маршрутки, трактора чи директор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

козаче, та ти плємєнний маршрутчик...

я всі 15 років стажу працюю з людьми :) давно навчився бажати гарного дня так що "йди на *уй" звучить як комплімент. Але це не означає що я пошлю чи битиму когось на роботі... а хочеться періодично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватна і нормальна людина б'є в морду і це в кращому випадку, а не жує соплі. і не важно чи ти водій маршрутки, трактора чи директор.

У ти какіє ми правільниє.

Я тобі розкажу історію. Був я роки 2 може 3 назад в прокуратурі міській, на допиті (справа не по мені). Так от прийшов до прокурора. Даю свідчення. Заходить такий дядько. Небритий. НУ так як інші прокурори встали я зрозумів що який главнюк. Питає в них це хто кажуть по такій справі.

Так от той дяько мені каже "ТИ скажи, бл....ь що це тобі директор сказав зробити те і те". І вийшов. Питаю хто такий кажуть прокурор міста - фамілію називати не буду, він зараз вроді прокурор Нововолинська. КОму треба той взнає про кого я.

Я канєчно міг послати його нах і дати в пику але тоді б я відразу пішов би з прокуратури по статті.

Треба ще тверезо оцінювати ситуацію. Да в одному випадку можна послати самому або в"єхать в рило. Може проканати. А може той дибіл якого ти вдариш зробити з тебе дибіла і ти ще потім йому будеш бабло давати, щоб не мати трабл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватна і нормальна людина б'є в морду

Точно адекватна?

Ну а як Ви поступите, якщо до Вас підійшли і попросили Вас "іти на xyz"? Усміхнулись і побажали гарного дня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви б так відповіли?

Відповідав. І не раз. І сам таких людей бачив. А в морду, як то говориться, завжди встигнеться.

Ну а як Ви поступите, якщо до Вас підійшли і попросили Вас "іти на xyz"? Усміхнулись і побажали гарного дня?

Все залежить від ситуації. Якщо я, скажімо, людина, що працює в сфері послуг, то я просто права не маю такого сказати, чи тим більше, вдарити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватна і нормальна людина б'є в морду

Точно адекватна?

Ну а як Ви поступите, якщо до Вас підійшли і попросили Вас "іти на xyz"? Усміхнулись і побажали гарного дня?

по дитячих поняттях живеш. Дай в морду комусь і тебе посадити можуть на кілька років.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватна і нормальна людина б'є в морду

Точно адекватна?

Ну а як Ви поступите, якщо до Вас підійшли і попросили Вас "іти на xyz"? Усміхнулись і побажали гарного дня?

ти шото пропустив походу. Ми обговорюємо не ситуацію на вулиці між двома гопами а поведінку водія маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще невеличке ІМХО внесу - в наш капіталістичний час, люди, які працюють з людьми повинні бути ввічливими і керуватися виключно законодавством, а не поняттями. Якщо водій не може адекватно спілкуватися навіть з неадекватними людьми, то хай наймає контролера. До речі, а чи не повинні всі маршрутки бути з контролерами? Бо кожен раз наражають всіх пасажирів на небезпеку, коли рахують гроші, або спілкуються з пасажирами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поняв - в мене світосприйняття інше, бо я ніколи не працював "на дядю". Після армії почав займатись підприємництвом і всю сознатєльную жизнь на бидлоцтво відповідаю "ПАШОЛНА№*!!!!!!!!" І хай потім розказують, яке я хамидло і не приходять до мене у магазин. І друзів теж хай не приводять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоєму виховання і культура ніяк не пов'язані з працевлаштуванням. Вони або є з дитинства або нема.

Хоча можливо я старомодний...

P.S.: десь була тема з великим холіваром на твою тему :)про хамство і базар. Я навіть будучи шефом не хамив би працюючи в корпоративному секторі чи в магазині в центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть будучи шефом не хамив би працюючи в корпоративному секторі чи в магазині в центрі міста.

А я , будучи шефом, хамив де тіко можна. Це єдина штука, де я можу хамити. У 2004-му я стояв разом з іншими... непохамиш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене який випадок з маршрутчиком був!

Дають вчора водію двухсотку.

Водій: "А у вас дрібніше нема???"

Пасажирка: "Нема!"

Водій: "Ну то зараз буде!" (Дістає із заначки прес купюр по 1 гривні). Поржали всім салоном. До речі цей водій мені запам"ятався раніше, завжди до пасажирів ставиться з гумором навіть на грубість, а на всяк випадок реєстратор пише все що відбувається в салоні... Так шо не всі однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на всяк випадок реєстратор пише все що відбувається в салоні...

перестраховується??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестраховується??

береженого і Бог береже.

насправді, запис подій в маршрутці - непогана штука. Можна ж випадково зняти кишенькового злодія, або якщо виникне конфлікт між пасажирами і цей запис може бути доказом в суді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...