Перейти до змісту

Випадок в Луцькій маршрутці (16.11.2012)


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

dual, знімися з "ручніка" - Гетто взагальному говорить а не про той випадок.

то я не ображаю а просто пробую притормозити флуд :)

7 РО за образу користувача, я вже мовчу про кучу завуальованого мата, що ти тут понаписував дивлячись *зверху вниз* на iнших учасникiв топiка

помоєму виховання і культура ніяк не пов'язані з працевлаштуванням. Вони або є з дитинства або нема.

Хоча можливо я старомодний...

ога ога, *куйню пишете* , *знiмися з ручнiка* , *племенной маршутчiк* й т.д. й т.п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

А в законі десь є момент про те, що мене ваділа в маршрутці має право знімати на відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А в законі десь є момент про те, що мене ваділа в маршрутці має право знімати на відео? "

а как же быть с видеорегистраторами и прочими видеокамерами в общественных местах?Подобные темы уже поднимались,ничего противозаконного тут нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничего противозаконного тут нету.

прочитай статтю 307 цивільного кодексу України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитай статтю 307 цивільного кодексу України

цитую вказану Вами статтю: Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

Підтримаю Гетто у попередньому його пості. Чого ж тоді не заборонені камери у тих самих супермаркетах і т.д.? Адже мої права теж порушуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адже мої права теж порушуються.

Ні. В супермаркеті попереджають "Ведеться відеоспостереження", а в маршрутці - аж ніяк. Він це робить фактично приховано, хоча камеру не дуже ховає.

публічного характеру.

Ось це ключове.

а как же быть с видеорегистраторами

Там я знімаю СВОЇ порушення :) Свою їзду. Ну і попутно чужу.

Знаєш, навіть на публічні (ага, саме так ,публічного характеру) судові слухання, не закриті, також питають згоди на відеозйомку, і знаєш, що цікаво, що можуть і НЕ дозволити.

Суддя, чи сторони-учасники процесу, якщо виступлять проти цього.

тут питання дуже двояке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В хермании в автобусах/трамваях (по крайней мере, в Дрездене), ведется видеозапись, о чем сообщает соответствующий знак/надпись на дверях транспортного средства.

Камеры купольные (возможно, камеры стоят не везде, есть и макеты, но это все равно сдерживающий фактор от краж/вандализма т.д...)

post-345-0-59782700-1365933411_thumb.jpg

post-345-0-36391000-1365933430_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, із теперішніми технологіями (Wi-Fi може покривати ВСЕ місто) і запис може передаватися одразу на сервера у офіс перевізника.

Хоча, хід хороший. Правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В супермаркеті попереджають "Ведеться відеоспостереження", а в маршрутці - аж ніяк.

а може в тому маршрутному таксі, про яке йде мова вище, попередження про відеозйомку все-таки присутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В супермаркеті попереджають "Ведеться відеоспостереження", а в маршрутці - аж ніяк.

а може в тому маршрутному таксі, про яке йде мова вище, попередження про відеозйомку все-таки присутнє.

Так і є, висить табличка, та й камера на видному місці.

Таку відеозйомку не кваліфікують як втручання в особисте життя, оскільки знімають не певну особу ціленаправлено, не фокусують камеру на цій особі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В супермаркеті попереджають "Ведеться відеоспостереження", а в маршрутці - аж ніяк. Він це робить фактично приховано,

хоча камеру не дуже ховає."

в супермаркетах вешают эти таблички не для того, что бы предупредить покупателей в том,что их НЕ снимает скрытая камера, а как бэ намекают,что воровать очень рискованно.Мазурок не читал эти таблички, поэтому и результат оказался таким печальным.

Маршрутчик тоже может повесить в салоне такую обьяву, и не только камер понатыкывать,но и металлорамки в двери вмонтировать,как в аэропортах, не нравится? езди другими маршрутками! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...