Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Біля Дуету, на кільці Володимирській стоїть шевролєт авеос серебристий, котрий взяв у звичку порушувати пдр на кожному перехресті та кільці. Їхав за цим засранцем від кт Промінь до Дуету, так він на Яровиці проїхавши всю колону зправа обгін на перехресті зробив, теж саме і на перехресті біля спиртзаводу, на кільці зайняв не свою смугу зайняв і т.д. Не перший раз спостерігаю, процес систематичний. А хулє, бидла-таксіст, йому все можно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Їхав сьогодні по трасі Камінь каширський - Ковель жаль не було реєстратора, як всі знають там некеровані зал.переїзди.

Придурків бачив 4-5 які обганяли на переїздах декілька авто в т.ч. рейсовий автобус ігноруючи знак "STOP", не вже мало трагедії в Дерно

383706469.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була ось така ситуація. Їхав по лівій стороні і коли доїжджав до виїзду авто з головної я завжди переходжу у праву частину дороги, так як по лівій авто повертає, а тут бац і кадр такий мені попався. Потім як виявилось його тягнули на буксир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була ось така ситуація. Їхав по лівій стороні і коли доїжджав до виїзду авто з головної я завжди переходжу у праву частину дороги, так як по лівій авто повертає, а тут бац і кадр такий мені попався. Потім як виявилось його тягнули на буксир.

Є правила буксировки, а тут навіть натяку немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була ось така ситуація. Їхав по лівій стороні і коли доїжджав до виїзду авто з головної я завжди переходжу у праву частину дороги, так як по лівій авто повертає, а тут бац і кадр такий мені попався. Потім як виявилось його тягнули на буксир.

не зрозумів, де Бидло? Що тут бидлячого? Ауді, схоже, посадило свого акумулятора, намагаючись до того завестись, от і пробували з буксиру завести... А акумулятор вже настільки здох, що яка там аварійка... Он навіть стопи не загорілись.

Ну призупинився ти, ну об'їхав і що? Корона впала? З тобою на дорозі ніколи поломок не ставалось?

Бидла не бачу, "мінус" від мене.

А якщо ти вказуєш на порушення ним ПДР в пункті правил буксирування, то я теж повумнічаю і вкажу тобі на два твоїх:

1. Ти повинен був рухатись не "по лівій стороні", а "якомога правіше"

2. Машини зліва з головної потрібно пропускати, тобто зупинитись на краю перехрестя (уявні лінії), а не тихенько протискатись правим рядом. Між іншим, час-від-часу в цьому місці от таких "пропускальщиків" ДАЙці виховують (стають трішки далі).

Ще можна і третє приліпити - дистанція ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не памятаю чи э така штука в ПДР, але при буксируванні авто, якщо на останньому сівший акум, тра знак аварійної зупинки ззаду приліпити, щоб авто, що рухаються позаду розуміли, що щось не так. Ну я б так зробив би....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів, де Бидло? Що тут бидлячого?
Як на рахунок зупинки на перехресті і переході?

Ну і в ПДР сказано, як не працюють покажчики, показуєш рукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не виправдовую "героя" відео. Звичайно, він порушив ПДР по декількох пунктах. Але це не підходить під "Автобидло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jack 74 а те що він він зупинив рух , не тільки мене , аще з 3 авто - це нормально???

Він ще зупинився на зебрі ( я про бус)

Те що jack Ви написали, що потрібно пропускати я знаю і на той момент смуга була вільна та я продовжував рух( виїзду з головної не було) а ось цей" паравоз" зупинив цей рух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дуету, на кільці Володимирській стоїть шевролєт авеос серебристий, котрий взяв у звичку порушувати пдр на кожному перехресті та кільці. Їхав за цим засранцем від кт Промінь до Дуету, так він на Яровиці проїхавши всю колону зправа обгін на перехресті зробив, теж саме і на перехресті біля спиртзаводу, на кільці зайняв не свою смугу зайняв і т.д. Не перший раз спостерігаю, процес систематичний. А хулє, бидла-таксіст, йому все можно.

Номер авто мали змогу запамятати неодноразово. № ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дуету, на кільці Володимирській стоїть шевролєт авеос серебристий, котрий взяв у звичку порушувати пдр на кожному перехресті та кільці. Їхав за цим засранцем від кт Промінь до Дуету, так він на Яровиці проїхавши всю колону зправа обгін на перехресті зробив, теж саме і на перехресті біля спиртзаводу, на кільці зайняв не свою смугу зайняв і т.д. Не перший раз спостерігаю, процес систематичний. А хулє, бидла-таксіст, йому все можно.

Номер авто мали змогу запамятати неодноразово. № ?

Агамс, постараюсь злапати, як вийде то не тільки номер, а й відео з ним викладу, хайно, не щодня з ним же пеоесікаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за ранок?!?! Одні мудаки! Поки доїхав на роботу машиною (за 10-15 хв):

1. Біля там-таму мерс АС 0008 з крайньої лівої поооїхав прямо. То фігня ще

2. Біля Досаафу підрізає мурло на Фолці Бора чи Поло з хмельницькими номерами (ВХ), спєцом ішов на обгон, бачачи що єлі-єлі влізе передімною (ця сука саме більше розізлила)))

3. На Стрілецькій бус, стоїть під бровкою, клац лівий поворот і від"їжає, а я вже за пару метрів позаду. Вніманіє вапрос - а нафіга бокове дзеркало????

Мо які магнітні бурі?!?!?!

ПС. А мені ЩЕ після роботи в село їхати 30 км від Луцька)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за ранок?!?! Одні мудаки! Поки доїхав на роботу машиною (за 10-15 хв):

1. Біля там-таму мерс АС 0008 з крайньої лівої поооїхав прямо. То фігня ще

2. Біля Досаафу підрізає мурло на Фолці Бора чи Поло з хмельницькими номерами (ВХ), спєцом ішов на обгон, бачачи що єлі-єлі влізе передімною (ця сука саме більше розізлила)))

3. На Стрілецькій бус, стоїть під бровкою, клац лівий поворот і від"їжає, а я вже за пару метрів позаду. Вніманіє вапрос - а нафіга бокове дзеркало????

Мо які магнітні бурі?!?!?!

ПС. А мені ЩЕ після роботи в село їхати 30 км від Луцька)))))

Пий Персен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пий Персен

Не заспокоїть :). Тай якщо так часто пити - тошнити буде.

ПС. Персен не пиво - багато не вип"єш)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пий Персен

Не заспокоїть :). Тай якщо так часто пити - тошнити буде.

ПС. Персен не пиво - багато не вип"єш)))

А багато і не треба, раз перед виїздом кудись, і не будеш помічати цих "сук"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю багато пришибляних водіїв. Чи спішать куди, чи грошей мають багато.

В мене та сама фігня не велосипеді. Здавалось би 4,3 км від гостинця до бімбома, але враження, що всі 15...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не зрозумів як на рівному асфальті так повело колесо) там бе за невміння чи недостатній досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не зрозумів як на рівному асфальті так повело колесо

на трамвайній колії посковзнувся, досвідчений мотоцикліст так би не поїхав на рельси. якщо на двох колесах, їх треба пертинати під прямим кутом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дуету, на кільці Володимирській стоїть шевролєт авеос серебристий, котрий взяв у звичку порушувати пдр на кожному перехресті та кільці. Їхав за цим засранцем від кт Промінь до Дуету, так він на Яровиці проїхавши всю колону зправа обгін на перехресті зробив, теж саме і на перехресті біля спиртзаводу, на кільці зайняв не свою смугу зайняв і т.д. Не перший раз спостерігаю, процес систематичний. А хулє, бидла-таксіст, йому все можно.

не він випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю багато пришибляних водіїв. Чи спішать куди, чи грошей мають багато.

Да не только в пятницу, и среди недели бывает, руку не снимаешь с кнопки сигнала. Летчиков больше стало, на гольфах 90-х годов и похожих последнее время. Таксисты ездят как хотят. Эт не только у нас, ездил в Карпаты, там тоже хватает месных джигитов, только там если не вписался в поворот то скорая врядли поможет, имеется ввиду перевалы Воловец, и за Межгорьем (там много ограждений на поворотах отсутствует и сбиты)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дуету, на кільці Володимирській стоїть шевролєт авеос серебристий, котрий взяв у звичку порушувати пдр на кожному перехресті та кільці. Їхав за цим засранцем від кт Промінь до Дуету, так він на Яровиці проїхавши всю колону зправа обгін на перехресті зробив, теж саме і на перехресті біля спиртзаводу, на кільці зайняв не свою смугу зайняв і т.д. Не перший раз спостерігаю, процес систематичний. А хулє, бидла-таксіст, йому все можно.

не він випадково?

Клас, мені невдалося його на відео спіймати (реєстратора небуло), то добрі люди допомогли. Він засранець, він!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...