Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
отож у власника манія величі !!!!!!

Нет, не мания это. У него просто режим божка включён. Но он не задумывается о том, что таймер неуклонно отсчитывает оставшееся ему время, и чем дальше - тем быстрее и бесповоротнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варто здати відео про цього ІСТУКАНА усім кому тільки можливо, МВС, ДАІ, автомайдан... а то ще покалічить когось. Таке враження що про ПДР він не чув взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має знайомих в Автомайдані? Можливо, показати їм ці відео?

пересікався з тими автомайданівцями не на багато краще їздять ( їм жеш можна )

а особливо відзначився один на " жипі " з табличкою " САМООБОРОНА АВТОМАЙДАНУ " замість номерного знаку. неодноразова нехтував ПДР. ( гарний приклад їншим учасникам дорожнього руху)

121 ч.6 Управление незарегистрированным или не перерегистрированным транспортным средством. Управление транспортным средством без номерного знака, или с чужим номерным знаком, или с нестандартным номерным знаком, или с номерным знаком неправильно установленным, перевернутым, закрытым, загрязненным либо неосвещенным

170 – 255 грн.

чим вони кращі ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пересікався з тими автомайданівцями не на багато краще їздять ( їм жеш можна )

Зі всіма пересікався?

А з тим, з табличкою замість номера, провів профілактичну бесіду, чи може якось інакше

боровся з порушенням закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пересікався з тими автомайданівцями не на багато краще їздять ( їм жеш можна )

Зі всіма пересікався?

А з тим, з табличкою замість номера, провів профілактичну бесіду, чи може якось інакше

боровся з порушенням закону?

а що потрібно зі всіма пересікнутись щоб зрозуміти що так а що не так ??? ( хватило добрий десяток авт з розпізнавальною символікою )

як саме ? так само повівся як і він по відношенню до мене. ( бесіду проводити в ті моменти не було часу)

сам Їжджу швидко но зі всіма дотриманнями ПДР. ( переконаний що і всі можуть так , але ні треба вирізнятися від " сірої " масси )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це наша головна проблема, ті хто керуїть, або хочуть керувати, самі пошухують закони, в т.ч. ПДР. І не має кому "жалітись", всі вони одинакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і наш ісполін. За кермом світлий хлопчина міцної статури. Вчора весь вечір крутився біля Майдану.

post-8077-0-63232800-1400830517_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні в дворі Кравчука 11Б,11В і т.д. короче двори за "СК Олімпія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы, нетерпеливые идиоты, блымающие фарами и пиздикающие бибилками - куда вы нахрен вечно спешите? Да придёт же тот миг, когда выедет вам фура в лоб. Да ещё стопанёт перед вами внезапно троллейбус. Не торопитесь. Поживите ещё немного. Другим пожить дайте спокойно.

Это так, с лёгкой ненавистью к вам обращаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз в тему поста №546. декілька днів назад їхав маршруткою на роботу від рагсу в сторону варшавки, по переду мене їхала колона. складалась вона з 4-ох автомобілів, перший автомобіль гаї за ним вантажівка яка транспортувала кран і замиаючі по боках зіл і фольксваген. так я наблюдав наступну картину, автомобілі які рухались по заду колони намагались підрізати фольца і обігнати кран, і не одному паморку не доходило що кран міг зіскочити з упор і роздавити автомобіль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив цю звізду.

доїздится, або не того скосить. і продасть він свою машинку і буде ходити пішком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодня якісь магнітні бурі над Луцьком. Я розвернув мєнтовську машину, яка намагалась повернути попри заборону знаків - мабудь вони багато цікавого про мене розповіли. Потім став пропускати пішоходів на переході, так мене обігнав Х5 та Опель, коли пішоходи вже переходили. Саме сумне, що на Опелі було ДВА ФЛАГА ЧЕРВОНО ЧОРНИХ!!!! шо ж ви сукі робите???? І при тому що я побачив це у дзеркало, та махав їм рукою щоб зупинились!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты ещё не понял? Сейчас же модно обвешаться "ПС"-, "СО"- и "АМ"-атрибутикой и выступать по беспределу - чтобы не заё...... нравоучениями.

Красный свет? Да вы шо, я ж з сепаратистами гонюся, я ж еду на разборки с тётушками!

Мусор из окна? Да вас после вчерашних глюконатов ещё не попустило!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодня якісь магнітні бурі над Луцьком. Я розвернув мєнтовську машину, яка намагалась повернути попри заборону знаків - мабудь вони багато цікавого про мене розповіли. Потім став пропускати пішоходів на переході, так мене обігнав Х5 та Опель, коли пішоходи вже переходили. Саме сумне, що на Опелі було ДВА ФЛАГА ЧЕРВОНО ЧОРНИХ!!!! шо ж ви сукі робите???? І при тому що я побачив це у дзеркало, та махав їм рукою щоб зупинились!!!

Новий президент нам не допоможе...(іронія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Опелі було ДВА ФЛАГА ЧЕРВОНО ЧОРНИХ!!!!

Це ХЄРойСУКА і нас на пішоходному з дитиною не пропустив, біля церкви ("ангара"). Воно їздило голосувати в станцію юного техніка, бачив припаркованого його жопєля там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Опелі було ДВА ФЛАГА ЧЕРВОНО ЧОРНИХ!!!!

Це ХЄРойСУКА і нас на пішоходному з дитиною не пропустив, біля церкви ("ангара"). Воно їздило голосувати в станцію юного техніка, бачив припаркованого його жопєля там.

А чого ж ви йому не розповіли як правильно іздити , якщо машину бачили де стоіть.

От тепер всі тут і нийте на здоровя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ж ви йому не розповіли як правильно іздити , якщо машину бачили де стоіть. От тепер всі тут і нийте на здоровя!

Ми ходили голосувати зранку, на Борд я зайшов недавно, тему побачив див. вище - час мого останнього повідомлення. Далі розжовувати, чи сам догадаєшся???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ходили голосувати зранку, на Борд я зайшов недавно, тему побачив див. вище - час мого останнього повідомлення. Далі розжовувати, чи сам догадаєшся???

А чого ж ви йому не розповіли як правильно іздити , якщо машину бачили де стоіть. От тепер всі тут і нийте на здоровя!

Ми ходили голосувати зранку, на Борд я зайшов недавно, тему побачив див. вище - час мого останнього повідомлення. Далі розжовувати, чи сам догадаєшся???

Так ти ж писав - що тебе не пропустили. Борда тут до чого.

Ний далі - тут однодумців багато.

П.с. Без образ. До чого я. Ось всі тут пишуть, що ай ай - такі погані, і напевно хочуть, щоб за них хтось щось зробив. Якщо ви самі для себе нічого не зробите - ніхто не допоможе, поки що. Чи у вас тут жіночий клуб понить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться розжувати.

Я про те, що на той момент, коли він нас не пропустив, я ще не бачив пост № 549. А тим паче, коли машина стояла біля дільниці, я і не міг передбачити, що він нас не пропустить на переході. Думаю, куди вже зрозуміліше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не таке вже автобидло,але їздюки ще ті.Ну і як завжди обережно матюки!!!http://youtu.be/6wD991PNb8M

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...