Перейти до змісту

Картинки з уматними текстами


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 10,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Популярні пости

Ніколас

11 минут назад, Cherman сказал:

158529572411583819.jpg

Я також чув версію, що карантин ввели, щоб в пташках батарейки поміняти. Щось в цьому є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Я також чув версію, що карантин ввели, щоб в пташках батарейки поміняти. Щось в цьому є.

Мені вчора тітка віком 60+ доводила, що коронавірусу немає, а оцей увесь двіж - це від 5G. На мої слова, типу це все пздьж, вмовляла подивитись відео з ютубу, де вона це чула: там небагато - лише 24 хвилини і ти все зрозумієш. Хоча ще в суботу вона моїй мамі розказувала про офтальмолога з Китаю, який першим виявив коронавірус у очах китайців. Людям без критичного мислення ютуб протипоказаний.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Мені вчора тітка віком 60+ доводила, що коронавірусу немає, а оцей увесь двіж - це від 5G. На мої слова, типу це все пздьж, вмовляла подивитись відео з ютубу, де вона це чула: там небагато - лише 24 хвилини і ти все зрозумієш. Хоча ще в суботу вона моїй мамі розказувала про офтальмолога з Китаю, який першим виявив коронавірус у очах китайців. Людям без критичного мислення ютуб протипоказаний.

Ютуб це жесть.  Один дядько (ніби не дурний), теж багато розказував, що на ютубі там розказували і то - і сьо, мені вірити не захотів. Але коли я спитав, що буде якщо він побачить на ютубі моє відео, із моїм твердженням ?  .... тиша..

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...