Перейти до змісту

waltasar

Учасники
 • Кількість зміста

  611
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

10 Байдужий

1 Підписник

Про waltasar

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Значіть вам "повезло".Шо ваш будинок цілий.В мому будинку газа небуло 3 суток.ОБСБ нема.Будинок підпорядковуєтьця Жеку.Попереднє проінформавли за тиждень до установки,бумажкою на вхідних дверях під'ї́зду.Безкоштовні лічильники ставила фірма с Дніпра,з якою заключила договір Волинь газ.По правилах безпекі під час установки лічілників газ перекриваєтьця на будинок. Волинь газ тільки обломбовувала і підключала до газовоі плитки.
 2. За місяць набігло 6 кубів газу. Коли небуло лічильника платив 65 гр за людину .полюбе вигідно.
 3. Шє один нюанс. Багатоквартирний будинок відключають від газу на термін від 3-7 суток. В мому газу небуло 3 суток.Так шо бажано двері відкривати своєчасно працівника волинь газу:)
 4. На вимогу клієнта на жаль не ставлять. Ставлять в тому місці де стоіть кран для перекритя газу на квартиру..Срізають булгаркою,варять акуратно н на тумбочку підклали вогнеупорну прокладку.Меблі не пострадали,але шкафчик якій стояв в місці монтажу лічильника я зняв.Після установки поставив на місце.
 5. Поставили акуратно.Процедура заняла 25 хвилин.Більше часу пішло на демонтаж шкавчіка с кухонні стінки.
 6. Мені поставили безкоштовно. Місяць назад.Будинок на Гордіюк.В квартирі тільки плитка газова.Установкою займаєтьця фірма с Дніпра.Опломбуваням і підключеням безпосереднє до плитки "спєци" с Волинь газ. Сдерли 150 гр за газовий кран-засувку,якій вони поставили міжду лічілником і плиткою.На запитаня чому платно,сказали шо якшо куплю сам такій і ім дам то поставлять мій.Цей кран на Варшавці ціна до 80 гр. Небуло часу купляти.Заплатив за іхній.Після того як опломбують треба підписувати новий договір с Волинь газ.по номеру договору відправляти СМС на тел гар лініі с показниками 1 чісла кожного місяця.
 7. Куплю оперативку Память DDR3 4GB 2 шт. По адекватній цині.Бюджет 800 гр. тел: 050-074-24-72. Або в лічку.
 8. Ціна наразі 7000 гр.Зміна ціни в більшу сторону бо пропонують варіанти купівлі за 6800 гр на ОЛХ. https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-televizor-samsung-ue40h5303ak-IDB71Ig.html Телику 3 рокі.В ідеальному стані.Користувались мало.Купувався в ельдорадо.
×