Перейти до змісту

На міжбанку закінчився долар


drap

Рекомендовані повідомлення

Ну добре, є в мене пару грн., що мені робити? Долар все одно виросте - це факт. Гривники мої вже почали обезцінюватись... конвертувати в ує? Тоді ж бо буду панікьором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бартерные схемы отменили

Да лан, никто мне не запретит неофициально обменять ноут HWman'а на пару центнеров картошки, мяса и еще чего пожрать. Главное в курсе обмена сойтись с ним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, є в мене пару грн., що мені робити? Долар все одно виросте - це факт. Гривники мої вже почали обезцінюватись... конвертувати в ує? Тоді ж бо буду панікьором?

А що для тебе важливіше: зберегти заощадження чи не бути панікьором перед бордовськими аналітєгами? Економісти радять гривневий депозит - відсотки частково, а може й повністю перекриють оці качєлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, є в мене пару грн., що мені робити? Долар все одно виросте - це факт. Гривники мої вже почали обезцінюватись... конвертувати в ує? Тоді ж бо буду панікьором?

Ярликі панікьорів вішають ті, кому нічого втрачати. А якщо людина мала прозапас кілька тисяч грн, їй хочеться зберегти зароблене нелегкою працею. Насправді "погоду" на валютному ринку роблять не "панікьори", які хочуть придбати 500-2000 дол., а ті, хто затарюється на 1-2 млн дол. ВІдчуваю, що ПР, перестраховуючись на випадок поразки на виборах, здійснила приватну емісію гривні. Через механізм нарощення ліквідності потрібних банків ці гривні зайшли у комерційні банки. Далі банки на міжбанку вигрібають "мох і болото", урізаючи під "нуль" інші позиції.

Наступний сценарій - це гра на підвищення курсу долара і його поступова продажа за суттєво вищим курсом, аби повернути НБУ виділену "допомогу" (якщо буде виявлено таке бажання). А різниця - собі у кишеню. Ось так, на чужих грошах заробляються капітали. Оскільки за ПР стоять переважно експортери, то девальвація гривні їй цілком вигідна. Деякі надії на те, що курс триматимуть дає фактор розрахунків з РФ за газ. Цим вищий буде курс долара, тим більше необхідно буде доплачувати з бюджету.

P.S. Сподіваюся фактор виборів не дозволить владі допустити великої девальвації. Інкше піднімуться ціни на усе, в першу чергу на пальне, а що за цим послідує, думаю усі розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли бакс закінчится у валютчиків, тоді почнеться паніка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден, як і ті що пишуть протилежне, як і ти, зрештою. Це Спарта Борда. ;)

Реальний курс не може бути визначений, оскільки валюта не є вільноконвертованою. Жоден з методів, методик чи моделей не є ідеальним або загальнопризнаним. Навіть методика МВФ, сугубо імхо (без подальшого холівару), є направленою на певні інтереси і зовсім не відображає реальний стан речей.

Так, можуть існувати певні гіпотези, які наближено моделюють баланси і плюс/мінус показують якусь картинку. Наприклад те що навів Ді. Але різниця в розрахунках і саме головне результатах надзвичайно велика. Тому всі, хто пише (на кухонно-побутовому рівні) про занижений чи завищений курс гривні - елементарно брехуни або популісти.. ну ще є третя категорія безграмотного копіпасту.

Щодо схеми розрахунку курсу гривні саме до долара США згідно наших реалій, то при стабільному експорті/імпорті та без значних коливань на внутрішніх чи зовнішніх ринках, курс в районі 8грн можна спокійно тримати до нового року. Головне щоб по Євросоюзу не шандарахнули, але це відноситься до "зовнішніх" коливань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що для тебе важливіше: зберегти заощадження чи не бути панікьором перед бордовськими аналітєгами? Економісти радять гривневий депозит - відсотки частково, а може й повністю перекриють оці качєлі.

Отож бо й воно... Тут вже начитаєшся!

Давно хотів оновити деяку побутову техніку. Думаю, зараз саме час.

До речі:

События, которые произошли 4 сентября 2012 года, очень похожи на спланированные действия валютных спекулянтов, которые таким образом решили хорошо нажиться на населении. Очень странно было читать в СМИ, что со слов одного из валютных брокеров на межбанковском рынке закончилась валюта во вторник. Ибо не понятно, как этот брокер мог такое увидеть, так как валютные операции в Украине уже давно осуществляются только с помощью специальной электронной системы, доступ к которой имеет только НБУ, но никак не один из брокеров одного из банков. Скорее всего, этот валютный брокер и был одним из четырех участников спекулятивной атаки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі:

События, которые произошли 4 сентября 2012 года, очень похожи на спланированные действия валютных спекулянтов, которые таким образом решили хорошо нажиться на населении. Очень странно было читать в СМИ, что со слов одного из валютных брокеров на межбанковском рынке закончилась валюта во вторник. Ибо не понятно, как этот брокер мог такое увидеть, так как валютные операции в Украине уже давно осуществляются только с помощью специальной электронной системы, доступ к которой имеет только НБУ, но никак не один из брокеров одного из банков. Скорее всего, этот валютный брокер и был одним из четырех участников спекулятивной атаки

Трєвогатрєвогаволкукралзайчат!!!11

Дилеру хоть ім'я "поковарніше" вигадали? Для більшої правдоподібності? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еее.... а якшо я з ним згоден - я теж серед баранів та інших?

kvk.jpg

це для дебілів

Богу в очi твоi таблицi, як то кажуть. Але люди вже не раз обпiкались стрiмкою iнфляцiею й не хочуть губити зайвого. В останню кризу теж таблицi тикали, кричали що все за***сь по телевiзору, а курс лiз по декiлька десяткiв копiйок за день, й теж кричали, що ото телепнi скуповують доллари й усугубляють ситуацiю. Так то воно так, але нас телепнiв то багато, кожен хоче втратити по мiннiмуму, а получается як завжди. Та й приймав би я до уваги вашi зауваження, якби ви з Соромiтником мали б зараз налу так тисяч по чотириста гривень й не купували б бакс й кричали, що все добре й нiчого не буде. Але навiть у цьому випадку я робив би як вважаю за потрiбне, бо он послухав колись Вишню, який клявся божився, що завтра я в нього по тому ж курсу куплю, попав на рiзницi на 200грн за добу. Пiсля цього я нi до нього ногою нi завiрянь нiчиiх не слухаю, роблю так як вважаю за потрiбне, так це моi помилки в разi чого, але рiшення приймаю я сам й вiдповiдальнiсть несу теж сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, хлопці..Курс-курсом, но яйця вже продають 12 ре за десяток (були 10), коли спитала у бабусі, шо ж так подорожчали,

та інтимним голосом мені сообщіла: бо доллар виріс)))))))

(а ви: міжбанк, міжбанк...:-D)

А може просто патамуша монополія?А долар так,для годиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ти правильно робиш - кожен сам собі режисер.

Я тіко не догнав навіщо ти мене образити намагався ?....

P.S.: жалію що я не твій валютчик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ти цікавився доларом щодня а не тільки при істерії то знав би що в ощадбанку долара на день в вільний продаж кидаю мало завжди

Працівники торчинсього відділення Ощадбанку сьогодні відмовилися продавати долар, мотивуючи свою відмову наказом "зверху", а не вісутністю долара. Хоча зранку запевняли, що долар є і купити можна без проблем.

У відділенні на ДПЗ, сказали, що привезли 200 доларів і ті вже продалися.

Не то шоб панікую, але повернули позавчора борг 300 доларів гривнею, хотів перевести назад у доляри :)

Переведи в Хорохорині в капусту пекінку по 2грн за кіло, весною вона по 10 буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, хлопці..Курс-курсом, но яйця вже продають 12 ре за десяток (були 10), коли спитала у бабусі, шо ж так подорожчали, та інтимним голосом мені сообщіла: бо доллар виріс)))))))

той самий баян чув від брата кілька років тому, правда він у Києві живе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ти правильно робиш - кожен сам собі режисер.

Я тіко не догнав навіщо ти мене образити намагався ?....

P.S.: жалію що я не твій валютчик :)

якби хотiв образити то образив би. Просто ти ведеш себе нiбито всi навколо тебе дурнi, а ти все знаеш й зверхньо дивишся на нас з Олiмпа й мимоволi кидаеш нам своi откровення. Можливо це й не так, але менi так здалося, а в iнших людях найбiльше бiсить те, чим i сам iнодi грiшиш :)

ЗЫ а по темi, якшо то навiть i *утка*, тобто штучно створене пiдвищення, то тi що це замутили, мабуть передивились художнiх фiльмiв про экономiчнi афери й не розумiють, що в нас не Европа, й в нашiй ледь тримаючiй на ногах економiцi, якщо кинеш камiнчик то лавину можна й не зупинити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все вліда діє на випередження( а сумніватись, що це відбувається без дозволу влади ніяк не приходиться).

Качнути зараз курс ,відкотитись трохи ,теж зараз і через два місяці всі вже звикнуть до 8.50 скажімо ,і в опозиції не буде козирів перед самими виборами.

При цьому ще й зароблять на паніці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той самий баян чув від брата кілька років тому, правда він у Києві живе...

То заграй на тому баяні бабусі (крайній ряд справа, центральний ринок), вона курям сідала файненшинел таймом підстеляє, очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небудь бачив в яких банках чи обмінниках продають сьогодні долари? Чи поки що кругом стандартна відповідь - "доларів нема, доларів не продаємо"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто-небудь бачив в яких банках чи обмінниках продають сьогодні долари? Чи поки що кругом стандартна відповідь - "доларів нема, доларів не продаємо"?

оце вже конструктивно

Спробуй зранку можливо пощастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на авторинку знайома взяла бакс по 8.10 а колега по 8.20. правда пару соток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

великі компанії зараховують по 8.18 страхуючись

...а черга оленів біля валютчиків так і не дозволяє запуститися Говерлі.... хватай по 8.30 - завтра по 9....ааааа, ми все умрьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні був в приваті, курс 8.16, обмеження на продаж вже зняли, от тільки не перепитав чи є в касі ті долари, але думаю якщо походити можна знайти, ще як варіант можна відкрити депозит в доларах (принести гривні і купити в них долари, так можна навіть якщо їх немає в касі) на найкоротший термін і через місяць вже забрати долари.

Моя думка: курс долара зараз стримують перед виборами, щоб не зіпсувати собі імідж, а після вже буде що буде, прогнозувати таке неможливо. Якщо є значна сума грошей краще взагалі в різних валютах тримати, а якщо нема, то і немає за що переживати :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...