Перейти до змісту

На міжбанку закінчився долар


drap

Рекомендовані повідомлення

їхати треба в центральне відділення

в маленькому далі від керівництва всі бакси пішли валютчикам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну принаймні 5 пункт свідчить про спеціалізацію форуму :_07:

Імхо, на фінансах до 10 людей, яких варто читати і враховувати думки, а решта - екстракт з усіх течій і псевдоекономічних сайтів змішаний з трейдерами.

А от дядю Сашу кудись не туди понесло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З місця про рефінансування - подробніше.. Що, коли, кому, скільки і на яких умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З місця про рефінансування - подробніше.. Що, коли, кому, скільки і на яких умовах.

http://bank.gov.ua/files/PInterestRates_Facts.xls

31/08 3825.0 млн. грн. 7.50%

Тільки от питання - а нашо воно вам то знати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну спорити не буду. Он вже одній мадамі остаточно програв бухло :)

Але гадаю, що ревальвації не буде. Тобто діапазон той же, що і до кіпішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І сенатор оприлюднив сьогодні аудит ФРС. 16 трюліків з 2008 поза балансом і конгресом під 0,х%, ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тігібко звичайно погнав бєса, тупо но весело. А чьо напрягатися якщо "піпл хаває"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Києві долар (продаж) був по 8.20. Банки продавали без проблем. Правда, по сумі в "одні руки" - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хто знає за скільки сьогодні валютчики долари продавали?

У них долари завжди є, але от за скільки..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У них долари завжди є, але от за скільки..?

я вже шутіть перестав - гдє ж вас отаких бєрут грамотних, і саме главно - за скільки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азаров без очереди купил доллары и понял, что никакой паники по поводу роста курса нет

13:58

Премьер уверен, что ничего страшного с валютным курсом не происходит. Азаров попытался убедить всех на собственном примере: «Я заехал в пункт обмена валюты и купил доллары по курсу 8,11 грн. Никакой очереди в обменнике не было».

online.jpg?1346749011

Фото kmu.gov.ua

По дороге в донецкий парк имени Петровского в Донецке премьер-министр Украины Николай Азаров заехал в пункт обмена валюты и купил доллары по 8,11 грн. Об этом он заявил на пресс-конференции в Донецке.

«Я заехал в пункт обмена валюты и купил доллары по курсу 8,11 грн. Никакой очереди в обменнике не было. Так что никакой паники по поводу роста курса доллара нет», — сказал Азаров.

В ответ журналисты сказали, что это какая-то фикция, мол это вам так продали, поскольку вас знают, а обычным людям за такую ​​цену доллары не продают. В ответ Азаров сообщил, что пресс-конференция закончилась, поблагодарил местные власти и уехал.

Напомним, на этой неделе курс гривны на межбанковском валютном рынке упал до 8,2 грн/долл. - минимума за последние три года.

Национальный банк Украины допустил применение санкций к тем банкам, действия которых способствовали нагнетанию негативных ожиданий на валютном рынке. Вместе с тем Нацбанк признал, что оказался и сам отчасти виноватым в данной ситуации, выдав банкам годовое рефинансирование. zn.uaПо материалам: УНН

м-дя, МЯА віджигає ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто Жесть, але це вже не вперше така фігня з мокулатурою яку називають доларом.

І по секрету, скажу всім що треба робити, ТРЕБА ПОЧАТИ ШЛЬОПАТИ БАКСИ, тільки де станочка взяти :D,

Можна булоб в Хусейна в Багдаді позичити, але там вже Америкоси його зачистили. :D

Бачив одного знайомого , має невеликий бізнес , товар отримав і реалізував за курсом 8.12 а постачальники вимагають розрахунок уже по 8.30 , при його націнці у 10-15% буде вльот, і я думаю він не один такий хто працює з імпортерами .

Ситуація не важна, але думаю неприємність саме цю ми переживемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив одного знайомого , має невеликий бізнес , товар отримав і реалізував за курсом 8.12 а постачальники вимагають розрахунок уже по 8.30 , при його націнці у 10-15% буде вльот, і я думаю він не один такий хто працює з імпортерами .

В кожному бізнесі є свої ризики. Вони знали, на що йдуть, так що це виключно їх проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скыльки фони не платять податків, скільком людям не доплачують зп? Так що 1 на 1 виходить ) Там заробив, тут програв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Блін як мене жаба давить що я тоді коли євро було по ціні долара не купив на всю зарплату... навіть можна було взяти кредиту на кілька десятків тисяч і скупити скрізь його а зараз продати... бо ж знав що так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін як мене жаба давить що я тоді коли євро було по ціні долара не купив на всю зарплату... навіть можна було взяти кредиту на кілька десятків тисяч і скупити скрізь його а зараз продати... бо ж знав що так буде.

"Якби знав де впадеш, то соломки підстелив..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, хлопці..Курс-курсом, но яйця вже продають 12 ре за десяток (були 10)

(а ви: міжбанк, міжбанк...:-D)

Це називається сезонний ріст цін ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається сезонний ріст цін ...

Це називається сезонний ПІДріст (без майбутнього зниження)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...