Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, nickel сказано:

А я якраз десь прочитав як чувак тролив колекторів.

іще цікавий спосіб поставити переадресацію при скиданні дзвінку на номер 0800 тих же колекторів. тобто їм іще прийдеться платити щоб побалакати зі своїми ж колєгами

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

48 минут назад, nickel сказал:

Я щось не знайшов блокування по префіксу в себе в Сяомі, а решта блокувань є.

На викликах заблокувати той невідомий номер. Появиться журнал заблокованих викликів. І там в настройках змінити номер на 050* і або +38050*

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, deluxkangoo сказано:

10 хв погрався. Xiaomi.

Це просто в тебе не було часу і натхнення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, dimmon сказано:

В наш час, де всі бази продаются і т.д. мене це не здивувало. Сусід точно мого телефона не знав, та і я його взагалі ніразу не бачив і не знав того сусіда.

та це зрозуміло, просто у нас відповідальність в законі про захист персональної інформації - прописана, але, в реальності - це не працює. В цивілізованих країнах за втрату персональних даних клієнта - можуть закрити на довго, або штрафанути на повну катушку.

До речі, колись часто телефонували типу картка заблокована, або "смс типу друг - це я, виручай закинь грошей на телефон" ))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздає дешеві кредити з Франції, але потрібно оплатити 247 євро для оформлення документів.

130723009_3510375305723092_7499736798930410265_o.thumb.jpg.b260fb287ca6973ebf25259744b71024.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно отримав смс від Водафон. Набрав оператора, він заспокоїв, сказав що я раніше заблокував можливість віддаленої заміни сім.

Увага! Протягом 60 хвилин буде виконана заміна SIM-картки за цим номером. Якщо Ви не подавали заявку 1-5**********9, підключіть самостійно «Обмеження віддаленої заміни SIM-картки» (Послуги>Інші послуги) в додатку My Vodafone або телефонуйте 0800400222 (безкоштовно в Українi)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.12.2020 at 10:28, nickel сказано:

Щойно отримав смс від Водафон. Набрав оператора, він заспокоїв, сказав що я раніше заблокував можливість віддаленої заміни сім.

Увага! Протягом 60 хвилин буде виконана заміна SIM-картки за цим номером. Якщо Ви не подавали заявку 1-5**********9, підключіть самостійно «Обмеження віддаленої заміни SIM-картки» (Послуги>Інші послуги) в додатку My Vodafone або телефонуйте 0800400222 (безкоштовно в Українi)

не знаю чи наші шахраї перейняли досвід північних сусідів, але там умудрялися робити дублікати сімок навіть з підключеною такою послугою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, vampirich сказано:

але там умудрялися робити дублікати сімок навіть з підключеною такою послугою

"там" - купа різних нюансів, від яких у нас - вчасно відмовились... наприклад - банківську картку у нас не видають разом з сімкою ))

28 хвилин тому, vampirich сказано:

але там умудрялися робити дублікати сімок навіть з підключеною такою послугою

а що заважає тут так зробити?

- можна перевести номер до іншого оператора, цю ж послугу ви не відключили?

- можна отримати дублікат по підробленому посвідченню особи, буде співпадати прізвище, а в лице - вас ніхто не бачив ))

можна ще варіантів, нема часу...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Цитата

Приватбанк попереджає про нову форму шахрайства

сегодня 20:21

https://internetua.com/privatbank-poperedjaye-pro-novu-formu-shahraistva

 

Шахраї не дрімають і постійно винаходять нові способи обману чесних громадян. Так, нещодавно було викрито нова схема для нечесного заробітку на клієнтах таких фінансових організацій, що займаються онлайн-послугами, як «Приватбанк» та «Монобанк».

Який новий спосіб обману людей придумали шахраї?

Тепер злочинці винайшли нову махінацію, сенс якої – змусити людину погодитися на підключення кешбеку. В першу чергу, аферисти «обробляють» клієнтів «Приватбанку», як найбільшої фінансової організації в нашій країні за кількістю користувачів.

Як відомо, у багатьох магазинах і організаціях є функція «кешбек», яка дозволяє повертати назад на карту частину коштів, витрачених на будь-які покупки та послуги. Для цього послугу необхідно спочатку активувати. Співробітники банків, що працюють в колл-центрах, періодично обдзвонюють клієнтів з пропозицією підключити послугу. Шахраї також телефонують і представляються співробітниками банку, але мета у них зовсім інша, а саме – заволодіти грошима довірливого клієнта.

Відрізнити справжнього співробітника фінансової організації від афериста досить просто. Справжній менеджер ніколи не запитає у вас номер банківської картки. Ця інформація вже йому відома, вона відображається в його базі даних разом з вашими ПІБ і номером телефону. Злочинці ж під час розмови випитують, як би ненароком, всі дані вашої карти, включаючи номер, термін дії та CVV-код, що знаходиться на її зворотному боці. Цього достатньо, щоб зняти з неї гроші без вашого відома, або створити «копію» для кардингу – різновида злочинної діяльності, в якому шахрай «заробляє» на зломі і крадіжці даних карток, знімаючи з них, знову-таки, гроші.

Відома інформація і про інший вид шахрайства, пов’язаний з ПриватБанком. Шахраї повідомляють про якесь велике дослідження сервісу на ринку. За оцінки, виставлені найбільшим компаніям, обіцяють заплатити до сімнадцяти тисяч гривень. Ці виплати нібито «гарантує» популярний додаток Privat24. Для цього необхідно перейти за посиланням, яке веде на фішингових сервіс, який краде гроші і ваші персональні дані.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
6 хвилин тому, nickel сказано:

Прислали таке на вайбер. Лохотрон?

Хочеш подарунок? АТБ дарує купони на 500-5000 гривень! Я вже отримала! Успей, кількість обмежена: https://croranbilolas.tk/?l=atb&id=105549&t=tg

Звісно! Домени типу .life - 100% розвод.

Та й АТБ стосовно цього вже давно попереджають:

https://www.atbmarket.com/news/865/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MaestroA сказал:

Звісно! Домени типу .life - 100% розвод.

Та й АТБ стосовно цього вже давно попереджають:

https://www.atbmarket.com/news/865/

Я вже отримав аналогічну відповідь від їхньої підтримки, тому тут повідомлення видалив, але раз ти встиг процитувати, то хай буде іншим застереження.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Хочеш подарунок? АТБ дарує купони на 500-5000 гривень! Я вже отримала! Успей, кількість обмежена:

Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

хай буде іншим застереження

+1.

Особливливо дивує, що подібні вкидання викликають певну довіру в освідчених людей.

Ось, що мені надіслала людина молодого віку з вищою некупленою освітою, яка своєю головою чесно заробляє пристойні гроші, вміє їх правильно витратити та постійно займається своїм розвитком і навчанням.

Спойлер

2021-01-19_10-36-06.thumb.jpg.a968f393dfe7af733bbd0188a83956e3.jpg

 

Вважаю, що навчання кібербезпеці в шкільній інформатиці повинно бути в пріоритеті!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MaestroA said:

+1.

Особливливо дивує, що подібні вкидання викликають певну довіру в освідчених людей.

Ось, що мені надіслала людина молодого віку з вищою некупленою освітою, яка своєю головою чесно заробляє пристойні гроші, вміє їх правильно витратити та постійно займається своїм розвитком і навчанням.

  Reveal hidden contents

2021-01-19_10-36-06.thumb.jpg.a968f393dfe7af733bbd0188a83956e3.jpg

 

Вважаю, що навчання кібербезпеці в шкільній інформатиці повинно бути в пріоритеті!

А перед кібербезпекою обов'язково ввести в програму банальну логіку з добрячим відстоком уроків критичного мислення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

А перед кібербезпекою обов'язково ввести в програму банальну логіку з добрячим відстоком уроків критичного мислення.

"То, что очевидно для вас, не очевидно для других".

З книги Максима Батырева "45 татуировок менеджера". До речі, хороша книга, рекомендую.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MaestroA said:

"То, что очевидно для вас, не очевидно для других".

Це очевидно, якщо трішки подумати ВЛАСНОЮ головою над висловом "кожному - своє". Тому це якраз і є прикладом логіки, якої в школах дуже не вистачає. Але, імхо, адаптувати її під шкільну програму банально немає кому, та й не вигідно - покоління, що виросте, буде задавати зайві запитання.

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zeiss said:

І я отримав. Але вайбер заспокоїв :jeer:

Screenshot_20210119_140328.jpg

Там ще мулька про подарунки від Xiaomi гуляє. Перевірив тільки до моменту поширення в ФБ, далі забив :_39:

xmfrd.JPG

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Nokian said:

А можна було просто дочитати до УСПЕЙ  та даруЄмо( е російське)

Ага, ліниві якісь цього разу :D

Звичайно, що можна було, але було тупо цікаво як нині ловлять мамонта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в ютубі гуляє відео, про відшкодування коштів, через "утечку " персональних даних.

дуже грамотно змонтоване, з нашими політиками, та вирваними словами з контексту

при цьому не просто відео, а платна реклама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно знайшов на пошті, в папці "Спам":

  • Від: Ukrposhta <[email protected]>
  • Текст: Дорогий клієнт,
    Зверніть увагу, що ваша посилка чекає доставки.
    Підтвердьте платіж 68,16 грн за наступним посиланням.
    Примітка: процес перевірки повинен бути здійснений протягом наступних 02 днів.
    Клацніть на посилання нижче:
    https://www.ukrposhta.ua/payment

як не дивно :)))) підписане посилання - насправді на дещо інший сайт, а саме http://assoenergy.it/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...