Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

Вивісила оголошення на одному сайті про продаж свого весільного плаття.Воно висить вже давно,вчора пролунав дзвінок і в трубку солідний чоловічий голос сказав, що купує моє плаття (що це весільне агенство, і що його все влаштовує), ще й поторгувався... і чи зручно буде гроші перекинути мені на рахунок, але тільки на приватбанківську карточку, в мене тільки картки ощадбанку і сказала, що номер рахунка буде мого чоловіка, так як в нього приват.покупця це влаштувало, я перекинула номер карточки та прізвище з ініціалами чоловіка, він попросив ще його номер тел, це мене здивувало але не насторожило, потім сказав, що зараз вам передзвонять з приватбанку і повідомлять що робити.через 2 хв. знову дзвінок на номер чоловіка (номер прихований), в трубці знову солідний чоловічий голос повідомив, що скоро на ваш рахунок поступлять гроші, але зараз на ваш номер прийде смс з кодом секретним, який ви мені повідомте і більш нікому, а потім зітріть...справді прийшла смс з циферками, де ще писало, щоб я не розголошувала третім особам....я йому пояснюю, що ви третя особа і я вам нічого не скажу, він же відповів, що він перша особа і йому можна, після довгого спору він кинув трубку...це все відбувалося в суботу після 17 год, коли всі банки вже не працюють...мене важко обманути, але це все було настільки продумано, що якби в смс не було вказано НЕ РОЗГОЛОШУЙТЕ!!!, то я б таки сказала ці цифри...а на рахунку було чимало грошей.

може комусь дана тема стане попередженням, ще й номер тел додам (хоча вони можуть вже не відповідати) 0665168716..будьте уважні..

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Десь тут вже попереджали про такий розвод. Правильно зробили що нічого не сказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер слід сходити в банк і взяти роздруківку про операції з Вашою (тобто чоловіка) карткою. Буде видно, хто і звідки і в який спосіб хотів зняти кошти з картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене теж був дивний дзвінок по оголошенню про продаж меблів. Діловий мужчина російською мовою сказав, що він з Рівного і має замовлення на придбання виставленого товару. Попросив номер картки і сказав, що закине ще на 10 грн більше, аби покрити комісію на зняття. На мою пропозицію розрахуватися під час того, як будуть забирати меблі щось заплутано зморозив, типу він посередник і меблі купує хтось інший. Він і організує доставку у Рівне. Басня про доставку у Рівне далеко не унікальних меблів мене насторожила. Номер картки він так і не отримав. Через 1 годину Женін номер 0661790832 був відімкнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене важко обманути, але це все було настільки продумано

людська наївність не має меж.

Звичайна людина зразу розуміє про лохотрон, а людина, "яку важко обманути" пише подібне на форумах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене важко обманути, але це все було настільки продумано

людська наївність не має меж.

Звичайна людина зразу розуміє про лохотрон, а людина, "яку важко обманути" пише подібне на форумах.

Не ставила за мету хвалити себе яка я молодець, що не повелась на лохотрон.ніколи не мала справи з перерахунком коштів на карточку.тема як попередження, може комусь стане уроком.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З розвитком мобільного банкінгу, переказів коштів на інший телефон та взагалі будь-яких мобільних переказів треба банально стежити за намаганнями змусити вас відправити будь яку СМС , у якій присутнє слово *****SEND*****************, та й взагалі - для отримання коштів будь-яким чином вам не потрібно нікуди нічого відсилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто людина захотіла зняти кошти без картики, як це зараз можна зробити у ПриветБанку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо на карточці 0 грн, і доступний кредит на ній теж 0 грн!

Тобто в такому випадку і нічого не зніме шахрай?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо на карточці 0 грн, і доступний кредит на ній теж 0 грн!

Тобто в такому випадку і нічого не зніме шахрай?

Краще не експериментуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

розвелось цих засранців надто багато, як не звонять то смс пишуть чи на мило щось кидають, а нормально, своїми руками не хочуть заробити..

нема на них сталіна )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвелось цих засранців надто багато, як не звонять то смс пишуть чи на мило щось кидають,

сотовые операторы с банками создали им все условия - вот и размножаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвелось цих засранців надто багато, як не звонять то смс пишуть чи на мило щось кидають,

сотовые операторы с банками создали им все условия - вот и размножаются

Да, создали условия. Та даже без этих условий можно влететь. Может немного не в тему, но я с женой чуть не попался..

Приходит на эл. почту письмо с англ. банка, что вы, мол, выиграли миллион долларов, и сертификат со всеми логотипами итд, тоесть блин, аж я засомневался, мож. действительно что и выиграли. Ну и для получения приза, тоесть 1 миллиона долларов, надо оплатить комиссию, в размере 942 доллара. Ну и так как мы не подавали заявку на участие в лотереи меня насторожило. Я и пишу, что комиссию в данном банке оплачивается отправителем, мол, перекидывайте деньги и вам будет комиссия. Они нет-нет, нам надо уже итд, мол, все остальные участники получили приз, а вы нет итд. В игнор отправил. А мои знакомые руководители отделений банка, рассказывают, что у них открывали счета для того чтобы получить этот призрачный миллион, а руководители доказывали клиентам, что это развод, дык, нет не развод.. короче кому-то не повезло.

З.Ы. если и была где описана похожая ситуация, то сорри, просто я действительно чуть не повелся сам, хоть я в банковской сфере работаю.., настолько все правдоподобно устроили... ГЫ, для этого надо иметь только email и аккаунт на facebook.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... я с женой чуть не попался..

Приходит на эл. почту письмо с англ. банка, что вы, мол, выиграли миллион долларов,....аж я засомневался, мож. действительно что и выиграли...

... чуть не повелся сам, хоть я в банковской сфере работаю.., ...

:D но коментс

---------

Вірніше ні, є коментс...

настолько все правдоподобно устроили... ГЫ, для этого надо иметь только email и аккаунт на facebook.
насколько?! Всього лиш прислали листа з гарними картинками?! Нічого вони не "устроїлі"! Це ми самі "устраіваєм" своєю невикоріняємою жагою халяви і надією на манну небесну.

Є аферисти, котрі ціли офіси облаштовували! Оргтехніку, рекламний матеріал друкували, персонал наймали! ОЦЕ "УСТРОЇЛІ"!!

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да как то так неожиданно, что я растерялся, но ничего мы не устроили, вовремя одумались.. бывает :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене раз знайомі родичів в селі попросили розібратись з повідомленням в соцмережу, нібито від юридичної фірми з Америки. Суть - їхній далекий родич (фамілія, ім"я до-речі справжні) помер, і залишив ім спадок не багато не мало - 2 мільйони US $. Далі - класика нігерійського SCAM-у: "пришліть нам пару тисяч $$$ на рахунок, щоб наш предстаіник прилетів, і привіз вам чемодан грошей" :). Жалію, що не зберіг сканів тих "сертифікатів документів" на спадок - це був навіть не фотошоп, а галімий Windows Paint, що їх і видало остаточно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут дивуватися? Ми самі розкидаємо свої дані де тільки попало. І по соцмережах, і по магазинах, і по банках та фірмах, і по різних сайтах в пошуках чи то роботи, чи то будь-чого іншого, і т.д.

Тобто знайти когось, про кого є вже купа інформації і на її основі зваяти дуже правдоподібну версію раз плюнути. А далі лишається опрацювати "клієнта" психологічно і чекати, поведеться чи ні.

Я теж бачив (і мені теж приходили :) ) і листи про виграні лотереї, і про спадок від померлого одинокого родича, і про супервезіння у вигляді чиєїсь прихильності, і т.д.... :)

Тільки я не вірю у безкоштовний сир... А є прошарок людей, котрі не можуть пропустити ні одного розіграшу в сусідньому супермаркеті ;) Чи і не тільки сусідньому :) От і є готовий клієнт :) Він вже опрацьований :)

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ага то вже думаю з тих грошей можна виділити на те, щоб вручити "виграш", "спадок" людині якій тіпа "пофартило".

Думаю та людина "фартова" не була б проти якщо б їй сказали що якби не потратили з вашого "виграшу", "спадку" на пару млн. дві три тисячі доларів то ви б взагалі нічого не отримали.

Колись був спам ще в 1999 році... тіпа приходить лист і пише, ви виграли Мерседес (супер пупер класу), тільки від вас треба скромна сума (в пару десятків баксів) на купівлю ключів від Мерседеса, і тоді вам його доставлять на вашу адресу прямо в руки. Думаю багато хто повівся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись був спам ще в 1999 році... тіпа приходить лист і пише, ви виграли Мерседес (супер пупер класу), тільки від вас треба скромна сума (в пару десятків баксів) на купівлю ключів від Мерседеса, і тоді вам його доставлять на вашу адресу прямо в руки. Думаю багато хто повівся :)

Пару доларів за ключі - ніби символічно і разом з тим явно примітивно (ще б написали, що на ліве колесо). От якби на бензин або страхівку - більш правдоподібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

розвелось цих засранців надто багато, як не звонять то смс пишуть чи на мило щось кидають,

сотовые операторы с банками создали им все условия - вот и размножаются

Да, создали условия. Та даже без этих условий можно влететь. Может немного не в тему, но я с женой чуть не попался..

Приходит на эл. почту письмо с англ. банка, что вы, мол, выиграли миллион долларов, и сертификат со всеми логотипами итд, тоесть блин, аж я засомневался, мож. действительно что и выиграли. Ну и для получения приза, тоесть 1 миллиона долларов, надо оплатить комиссию, в размере 942 доллара. Ну и так как мы не подавали заявку на участие в лотереи меня насторожило. Я и пишу, что комиссию в данном банке оплачивается отправителем, мол, перекидывайте деньги и вам будет комиссия. Они нет-нет, нам надо уже итд, мол, все остальные участники получили приз, а вы нет итд. В игнор отправил. А мои знакомые руководители отделений банка, рассказывают, что у них открывали счета для того чтобы получить этот призрачный миллион, а руководители доказывали клиентам, что это развод, дык, нет не развод.. короче кому-то не повезло.

З.Ы. если и была где описана похожая ситуация, то сорри, просто я действительно чуть не повелся сам, хоть я в банковской сфере работаю.., настолько все правдоподобно устроили... ГЫ, для этого надо иметь только email и аккаунт на facebook.

Ви мені вибачте, але ви виглядаєте дуже смішно......щей бвнківський працівник.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дзвонили з приватного номера, приставились з лайф, пообіцяли дати мобільний телефон nokia x2 і ще якийсь супер тариф на вибір, але треба купити будь-яке поповнення і не поповнюючи телефон чекати їхнього дзвінка. Купив на 100500 грн. чекаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...