Перейти до змісту

Знову ошуканство


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

В 2004-му найшов пропуск якогось військового, коли вертався з роботи.

Пробив по базі, перезвонив, домовився про зустріч. Як наслідок на мене дивились як на "Джека-різника", мабуть пропуск був гаманці туго набитим грошима, а може його і по голові бахнули.

Після цього все що лежить, хай лежить. Воно того не варте, неадекватів і нелікованих в нас вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Чоловік втратив посвідчення водія. Сьогодні на деяких сайтах розмістили оголошення. Зокрема, тут, на Борді, Афіша Волині та http://buroznahidok.blogspot.com/.

Щойно з номеру 0964764099 дзвонив мужчина і впевненим та трошки наглим голосом пропонував за 300 грн повернути права. Сказав, що це в нього попросили вернути ці права. Тобто, він не знав чи то їх згубили чи то вкрали. Пробили цей номер в пошуку - і зразу стало ясно, що це шахрай. Але заради цікавості домовилися про зустріч біля ж/д вокзалу за 5 хв. Звичайно що ніхто нікуди не ходив. Звонимо - а там не абонент. Вже якось цікаво робиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в якому це пошуку мобільні номери легко пробиваються?

Є такий пошуковий сервіс... Називається Google :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонили з 0974571295. Поки йшов дзвінок, номерок у Гугль і.. вуаля :) знову шахраї... Голос якийсь обкурений був...

Ну, в принципі, це було очікувано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один номер - 0936717796... Запевняли, що документи вкрадені були кимось і ніхто з рук в рукі не буде робити передачу... Тобто, спочатку пів суми а потім все остальне.... Номер світиться в і-неті як шахраї... Вже якось надії немає щось знайти.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Осторожно! Новый вид мошенничества в интернете!

На протяжении последних нескольких дней пользователи интернета подверглись массированной спам-рассылке, приблизительно одного и того же содержания, с просьбой перезвонить в ответ на размещенное объявление, реюме . Адресат просил с ним связаться для уточнения деталей по номеру (090)…-..-.. Письма приходят с електронного адреса: [email protected] от абонента с ником Neos Vlad.

Казалось бы, ничего такого, если бы не одно но. Стоимость минуты разговора( по информации техподдержки одной из досок объявлений) составляет 60 грн!

Что же это за оператор и почему так дорого стоит минута разговора?

До 4 сентября 2009 г. номера с кодом 090 записывались несколько иначе

8 900 ХХХ-ХХ-ХХ

Так называемые платные номера, начинающиеся с кодов 070 и 090, (иногда номера пишутся как 0 900 и 0 703). Это не коды мобильных операторов и не коды городов. Это коды платных номеров. Звонки на эти номерата рифицируются по усиленному тарифу. Тариф может сотавлять от нескольких гривен до нескольких десятков гривень за минуту разговора.

Будьте бдительны! Предупредите Ваших друзей и сотрудников!

==========

До нас, на корпоративну пошту теж щось від них приходило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осторожно! Новый вид мошенничества в интернете!

На протяжении последних нескольких дней пользователи интернета подверглись массированной спам-рассылке, приблизительно одного и того же содержания, с просьбой перезвонить в ответ на размещенное объявление, реюме . Адресат просил с ним связаться для уточнения деталей по номеру (090)…-..-.. Письма приходят с електронного адреса: [email protected] от абонента с ником Neos Vlad.

Аналогічна ситуація. Розмістив оголошення про продаж авто. Прийшов лист "підходить, купляю, передзвоніть". Номер (090...). Насторожило. Хай живе гугл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Про новий лохотрон розповів мені товариш. Такого я ще не бачив і про таке не чув, тому думаю воно варте уваги:

Сегодня утром позвонил незнакомец по поводу покупки акустики JVC по цене 1000 грн.

Мол мы фирма и наш менеджер может перевести деньги по безналу.

Для перевода денег надо сообщить номер карты в данном случае Приват банк.

Потом прислал смс сообщение с текстом ED+(номер карты)+1000

которое я должен переслать на номер 10060 после чего прийдёт

код подтверждения который я должен сообщить ему.

Значит для тех кто не вкурсе текст сообщения ED+(номер карты)+1000

это запрос на снятие с банкомата денег по услуге "Экстренные деньги"

тобто получение денег с банкомата без самой карты.

После приходит сообщение что вы пытаетесь снять с банкомата определённую сумму без карты и следующее сообщение с кодом подтверждения данной операции,

вот этот код и надо было мне выслать мошенникам,

после чего они ввели бы его в банкомат и сняли с моего счета 1000 грн.

После всего этого снова позвонили и спросили или выслал я им код но были посланы на х...

Будьте бдительны!

Номер телефона мошенников 0999629716

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не здалося дивним, Вашому другу, що просять номер карти ? І "менеджер" дзвонить якийсь із таким проханням чи ще щось! ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не здалося дивним, Вашому другу, що просять номер карти ? І "менеджер" дзвонить якийсь із таким проханням чи ще щось! ...

Товариш відразу зрозумів, що тут щось не так і просто очікував подальшого розвитку подій :) Але я думаю знайдуться люди далекі від усяких кодів ітд і нададуть необхідну шахраям інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казалось бы, ничего такого, если бы не одно но. Стоимость минуты разговора( по информации техподдержки одной из досок объявлений) составляет 60 грн! Саме цікаво що 60грн. це я так розумію що до 60 грн. кримінал не відкривають ........ дзвониш до клієнта підняли трубку і відразу поклали все оригінально а головне безпечно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В Україні створили «чорний» список телефонних номерів шантажистів, шахраїв і бабіїв.

У списку в Інтернеті вже тисячі телефонів, пише ТСН, посилаючись на «Сегодня».

«Щодня користувачі викладають близько 50 номерів телефонів з історіями», – розповів адміністратор сайту Ktozvonit.com.ua Олексій Коваль.

За його словами, у «реєстрі» вже більше 15 тисяч номерів. Постраждалі від шахраїв люди обмінюються контактами для того, щоб інші люди не постраждали.

У міліції розповіли, що професійного інтересу для них такі реєстри не становлять.

«Але кожен із абонентів має право звернутися до суду для того, щоб його номер виключили з такого списку. Хоча вказування телефонних номерів у відкритому доступі, якщо там немає прізвища його власника, не суперечить закону», – пояснив начальник Управління зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві Володимир Поліщук.

http://www.volynpost.com/news/3448-v-ukraini-stvoryly-chornyj-spysok-telefonnyh-shahraiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ведіться на "халяву" - не станете "лохами". А номер карти і cvv коди ніколи і нікому не розголошуйте/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А адреса де цей список подивитись можна, є?

... розповів адміністратор сайту Ktozvonit.com.ua ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... розповів адміністратор сайту Ktozvonit.com.ua ...

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А адреса де цей список подивитись можна, є?

В першому пості я наводив тему з номерами шахраїв, але повторюсь:

http://findburo.at.ua/publ/1-1-0-1

(73 сторінки, останні оновлення цим роком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як же заіпали ці дзвінкі з пропозиціями поповнень через фірму ітп.. був сьогодні один випадок.. попросили продиктувати паспортні дані і баланс картки. відразу запитав збираєтесь скористати послугою екстренні гроші від приватбанк?

у відповідь почув..що? я нічого не знаю... і кидають слухавку. На емаркеті стає не можливо щось продати. коротше будьте уважні! та пильні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На емаркеті стає не можливо щось продати. коротше будьте уважні! та пильні!

Емм, можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наблюдав картину: в центрі міста підходить мажор, в одній руці щось схоже на Iphone та Xperia ну і вдітий відповідно і таким наївним головом каже

- хлопці у вас не буде на лайф чи мтс подзвонити бов мене батарея сіла і показує на лєтнік пальцем і каже я зараз на п'ять хвилин відійду і прийду.

Без коментарів... :0129:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На емаркеті стає не можливо щось продати. коротше будьте уважні! та пильні!

Емм, можна детальніше?

Тому що замість реальних покупців дзвонить різне бидло з брєдовими пропозиціями з цілью заробить легкі гроші. хто не дуже добре розбирається в банківських операціях ведеться на їхні пропозиції і попадає на бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ось така ще фішечка. Мабуть скоро дійде й до України, ми ж все "найкраще" переймаємо:

У знакомой сняли номера с машины и оставили на лобовом стекле бумажку с неприхотливым сообщением: «Ваши номера у нас» — и номером мобильного телефона, по которому она и узнала таксу возврата: пять тысяч.

Строго говоря, больше ничего и не надо знать о состоянии законности в России.

Ее попросту нет.

Преступники оставляют обворованному свой телефон, исходя из того, что потерпевший в полицию не пойдет, а если и пойдет, то где сядет, там и слезет: полиция искать преступников НЕ БУДЕТ.

И не потому даже, что полиция в доле (предположим, в данном случае — нет), просто НЕ БУДЕТ, и все. Не тот оборот, чтобы потеть.

Полицаю, в прошлом обычному менту, искать вора — неинтересно. Государев человек, плоть от плоти путинской эпохи, он оторвет свою задницу от стула только за бабки. Появится что-нибудь в рамках столбового жанра (рэкет, рейдерство, «наезд-откат-отъезд») — зовите! А ловить вора — даже мысли такой не придет.

Ни ему, ни, что интересно, нам.

Вор и потерпевшая молчаливо сходятся на ничтожестве собственного государства и решают вопрос напрямую, по понятиям…

Государства как системы законов в России нет. Оно осталось — и страшно распухло — как карательный инструмент правящего ворья против своих политических противников. Тут и преступником быть необязательно, можно просто зайти некстати на Болотную или не о том попросить Богородицу — мигом набежит и прокуратура, и налоговая полиция, и депутатов стая, и сенаторов свора, и органы опеки, и санэпидемстанция! Скрутят, изметелят, оштрафуют и посадят.

А сразу за пределами этого питерского самоохранного сюжета начинается гуляй-поле, где можно в открытую скрутить номера с чужого авто и оставить телефончик.

ВИКТОР ШЕНДЕРОВИЧ, «Ежедневный журнал»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефончики потрібно міняти щодня чи щотижня. Бо як візьмуть за "Жабри" мало не здасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...