Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

42 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Таке враження, що розганяють істерію, щоб завалити Приват. Та й виглядає то все надто фантастично. Зловмисники все знають, все вміють, в них є база Привата, нафіг їм ще хтось потрібен, ніпнятна

Я так зрозумів,що всі ті рухи потрібні для того,що б взнати код CVV,його не має в данних банку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

12 годин тому, igrok сказано:

Я так зрозумів,що всі ті рухи потрібні для того,що б взнати код CVV,його не має в данних банку

а що заважає відновити фінансовий номер (дублікат сімки), отримати доступ до приват24?

В них же всі дані є...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

... Зловмисники все знають, все вміють...

Недавно (з місяць) телефонував якийсь ""дєятєль"", повністю назвав мої П.І.П разом з телефоном, повністю ""назвав"" себе з адресою і телефоном в Києві, і давай ""пресувати"" мене по поводу картки Ощадбанку, якої у мене немає років 6, яка була зарплатною і ніколи не світилась у інтернеті.

Підсумок : нехай би вже я б йому надав любого банка картку, я не надав, розсердився, сказав що  заблокує Ощадбанк і пришле СМС з цього приводу. Не прислав. 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

а що заважає відновити фінансовий номер (дублікат сімки), отримати доступ до приват24?

В них же всі дані є...

Я тільки повторив те,що в статті було.Видно є якісь проблеми з якими не можуть впоратися без дзвінка клієнту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, igrok сказано:

Я тільки повторив те,що в статті було.Видно є якісь проблеми з якими не можуть впоратися без дзвінка клієнту.

проблема в тому, що - ті хто дзвонить "сидять", або, скоріш за все - телефонують з "ди-ни-ри", якби мали фізичну можливість (міняти сімку і т.п.) - вже давно б все почистили.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

проблема в тому, що - ті хто дзвонить "сидять", або, скоріш за все - телефонують з "ди-ни-ри", якби мали фізичну можливість (міняти сімку і т.п.) - вже давно б все почистили.

не логічно. Раз є доступ до якоїсь там бази привата, значить є спільники на волі (в Україні), їм то (спільникам) нема проблем міняти сімки. Чи то принципово, телефонувати виключно з динири чи тюрми й займатись мазохізмом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, MANJAK11 сказано:

їм то (спільникам) нема проблем міняти сімки.

є сенс міняти сімку, коли точно знаєш що на картці більш-менш пристойна сумма, багато не наміняєш - можна спалитись (зрозуміло що міняти буде якийсь бомж, але все-таки).

 

18 годин тому, MANJAK11 сказано:

Чи то принципово, телефонувати виключно з динири чи тюрми й займатись мазохізмом ?

з нашої тюрми можуть розводити на лох.уа і подібних, телефонувати з "поліції/лікарні", тобто на примітивному рівні, де потрібен тільки смартфон/планшет і відносно небагато часу. Ноутбуки там теж є, але ті люди - таким не займаються)))

В динири - над цим працюють цілі кол-центри з телефонією, компютерами і т.п.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 01.06.2020 at 19:00, MANJAK11 сказано:

не логічно. Раз є доступ до якоїсь там бази привата, значить є спільники на волі (в Україні), їм то (спільникам) нема проблем міняти сімки. Чи то принципово, телефонувати виключно з динири чи тюрми й займатись мазохізмом ?

Все логічно. Вони ВЖЕ сидять і їм нічого не буде. Від слова "зовсім".

Те, що подєльніки є то це 146% . Вони ж то все і зливають туди. Бо "дєльожка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 31.05.2020 at 20:23, sss381 сказано:

переключают на робота, который говорит "механическим голосом" Приватбанка.

Вольнов кілька місяців назад записав про це відео))) Хто може повірити в таку систему зчитування інформації? Це ж потрібно записати голос, перевести в текст.....

On 31.05.2020 at 20:23, sss381 сказано:

альфа-номер горячей линии Приватбанка – 3700. Это вполне легальный официальный номер для связи клиента с банком, однако злоумышленники каким-то образом имеют возможность контролировать звонки на нем.

Я дзвонив на офіційну лінію Ощадбанку, і дійсно, щось незрозуміле таки було. Хотів взнати чому у мене з'явився кредит на суму 6 грн., якщо я картою не користуюсь.

Оператор попросив повний код картки, але її під рукою в мене не було і я його не назвав. Далі попросив назвати ПІБ, я сказав, що система мене розпізнала, так як привіталась до мене, потім попросив серію і номер паспорта, потім кодове слово (дівоче прізвище матері) і тут я зупинився, а він сказав: "ви не пройшли ідентифікації".

Тому варіант з перехопленням дзвінків на альфа-номери має право на існування.

On 31.05.2020 at 20:23, sss381 сказано:

Мне идет перезвон с 0567161131, а там этот мужик снова. А потом еще выясняется, что это номер Привата. То есть он может звонить с их номеров",

Це може бути дзвінок через шлюз, і номер може бути текстом.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 hours ago, Vikvik Mawr said:

оце розвод : Лучанин продавав посаду Міністра за 200 тисяч доларів :D:horse:

мм,

от нахаба,

заліз на територію "брата Єрмака"

 

взагалі совісті нема

 

 

p.s. о, навіть .... ну.... ви самі знаєте хто, підтвердив - нєфіг лізти в чужий бізнес

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

Лучанин продавав посаду Міністра за 200 тисяч доларів

продавців - завждив исатачало і буде вистачати, але, моне дивує що кількість лохів покупців не зменшується.

P.S. Я бачу, що і прислів'я не дурень придумав - "Лох не мамонт, лох - не вымрет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правопорушник налагодив цілу злочинну схему: він представлявся від імені британської організації «Групи Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції та входив таким чином у довіру до своїх «клієнтів». Як стверджують у Департаменті стратегічних розслідувань, так шахраю вдалося заробити 1,5 мільйона доларів США.

Серед вилученого під час затримання фігурують такі речі: заява потерпілого про вступ до закритої «групи Масонів», перстень «печатка Масонів», і, власне, гроші.

 

 

Щось я не тим займаюсь в житті:D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

на мене сьогодні здійснюється спам-атака якимись уродами. постійно телефонують з різних номерів київстар і якийсь дядя-робот хоче мені впарити, що в мене є борги і їх передають колекторам, просять, щоб я зателефонував на якиїсь там номер 0-800... ось номери, з яких телефонували:

067-8727805 14:05

067-8698451 14:32

067-8727628 14:46

067-8727698 15:00

067-8727521 15:13

067-8727432 15:27

067-8698546 15: 40 15:55

067-8698456 15:55

067-8698625 16:09

067-8698573 16:09

067-8727017 16:23

067-8698840 16:23

067-8698905 16:52

067-8698541 16:52

067-8727076 17:30

067-8727016 17:31

067-8727591 17:32

067-8698616 17:43

067-8727651 18:05

067-8727485 18:28

067-8727512 18:50

067-8727685 19:01

 

Питання: як то все "бєзобразія прєкратіть"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене теж так само вже місяця два з різних номерів 057- .... по 5 раз в день. Десь на 10 день поставив в чорний список префікс 057. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всього то, поставити 067-872 і 067-869 в блок. Далі будуть ще, мені теж дзвонили за сусіда який взяв кредит. Побанив діапазони, потім почали чуть з інших і вночі, прийшлось включати блокування всіх невідомих на деякий час, а потім по одному кідав в блок лист після перегляду. Побомбили тижня 3 і заспокоїлись.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, dimmon сказал:

Всього то, поставити 067-872 і 067-869 в блок. Далі будуть ще, мені теж дзвонили за сусіда який взяв кредит. Побанив діапазони, потім почали чуть з інших і вночі, прийшлось включати блокування всіх невідомих на деякий час, а потім по одному кідав в блок лист після перегляду. Побомбили тижня 3 і заспокоїлись.

Який телефон в тебе? Як блокувати діапазони?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Який телефон в тебе? Як блокувати діапазони?

 

Huawei p20, був здивований які там є прикольні налаштування по блокуванню. В телефоні заходимо в список дзвінків, нажимаємо на ... і там "Заблоковано", там вже купа різних налаштувань, на знімках показав як додається діапазон.

b2.jpg

b1.jpg

b3.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, dimmon сказано:

мені теж дзвонили за сусіда який взяв кредит.

а можна - чуть детальніше?

на домашній - це зрозуміло, як на мобільний можуть телефонувати? тобто ,як взнати мобільний номер сусіда?

Звичайно, якщо сусід дав ваш номер як контактної особи - варто набити іпало сусіду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

а можна - чуть детальніше?

на домашній - це зрозуміло, як на мобільний можуть телефонувати? тобто ,як взнати мобільний номер сусіда?

Звичайно, якщо сусід дав ваш номер як контактної особи - варто набити іпало сусіду.

 

В наш час, де всі бази продаются і т.д. мене це не здивувало. Сусід точно мого телефона не знав, та і я його взагалі ніразу не бачив і не знав того сусіда. Кста почалось з того що на Вайбер присилали данні того сусіда і писали щоб посприяв, потім чуть лі не я маю віддавати за нього, з різних номерів, але не часто раз на тиждень. Потім заглохло на місяць з Вайбером і почалась бомбежка на телефон :) А набити одне місце сусіду, це зробити то що вони і добивались. А так, погрався пів місяця, вони не здолали мій Хуавей :) слабакі. Тільки просинаєшся ранком дивишся лог блокувань, а там 30 дзвінків, в 2 години ночі в 4.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

 

А так, погрався пів місяця, вони не здолали мій Хуавей :) слабакі. 

10 хв погрався. Xiaomi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж нерви попортили із-за дурного знайомого, який вказав мій тел., зараз став трохи черствіший до цього всього, поки допомагає стандартний фільтр гуглофона Use caller ID & spam protection,  всі галочки без ніяких масок
По законодавству ж можна за таке наказати, але на то треба $$ і багато часу

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, deluxkangoo сказал:

10 хв погрався. Xiaomi.

Я щось не знайшов блокування по префіксу в себе в Сяомі, а решта блокувань є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав, колись до жінки на новий номер так дзвонили. А я якраз десь прочитав як чувак тролив колекторів. Розказав жінці. Суть в тому щоб зайняти їхній час. Коли дзвонять і звуть якогось гіпотетичного Петю, казати зараз позву і відкладати телефон в сторону і хай чекають поки не надоїсть. Питають чи знаю Петю, казати: знаю, він якраз в мене і зараз позву і хай чекають. Ще раз дзвонять, казати Петя виходив, але вже повернувся і зараз знову дам трубку і хай чекають, повторювати до безкінечності. Можна просто посеред речення їх перебити словом "Секундочку" і відкласти телефон і хай чекають. Їх аж тіпе від цього, жінці потім дзвонили питали не за боржника, а нащо вона так робить? Через пару днів вже вони її в чорний список добавили. :)

Ну але проти нічних дзвінків тільки блокування.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 7
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...