Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно від скуки включила цей серіал і понеслась, вже 2 сезон додивлююсь. Серії по 20 хв, що не напрягає. Особисто мені тема серіалу близька і подобається, можливо більш дівчачий ніж чоловічий, але на "вкус и цвет". Жарти не заїжджені, тому хто шукає щось легке і смішне - подивіться. Навіть є персонаж українця і полячки.

Оригинал: 2 Broke Girls

Альтернативное название: Две девицы на мели

Жанр: комедия

Страна: США

Две молодые девушки зарабатывают на жизнь в небольшом кафе официантками и мечтают в будущем создать совместный бизнес. Осуществить свою мечту мешает лишь отсутствие денег. Макс с трудом сводит концы с концами, устроившись на две работы. Один из ее заработков это должность официантки в закусочной «Вильямсбург». Вторую девушку зовут Кэролайн. Изысканная и утонченная, бывшая принцесса, которой очень не повезло в жизни и пришлось устраиваться на вакансию официантки. В начале девушки не очень ладят друг с другом. Умелая Макс воспринимает Кэролайн, как еще одну из ни на что не способных девушек. Мысль о том, что новенькую придется прикрывать, не радует Макс. Но вскоре она видит, что Кэролайн довольно способная. В это время Кэролайн подмечает талант Макс к выпечке кексов. В ее голове сразу рождается мысль о том, что такая способность может стать замечательным подспорьем для будущего бизнеса. Пока две подруги собирают деньги из чаевых на свою мечту, они работают официантками вместе с ловеласом Олегом, поваром из Украины. Вместе с ними также работают - 75-летний кассир Эрл и Хан Ли, новоиспеченный хозяин закусочной. Две девушки живут на копейки в дорогом и процветающем городе и как знать, может именно сейчас они нашли секретную составляющую своего успеха.

post-16736-0-97552000-1428915068_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український серіал (правда, знятий в расєї уже доволі давно) - Нюхач. Клас! Збірний образ Хауса і Шерлока. Непогано, як для України!

Качаю, подивимся що це таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Хто дивиться True Detective? в якому перекладі?

Я дивлюся. В перекладі Амедія. Інакшого і не треба. Гарний переклад.

Як і серіал. Просто жир!

Вийшло 2-3 серії нового сезону. Замінили акторів. Ще не дивився, тому висновок не зроблю.

Якщо хтось хоче подивитися якісний серіал, детектив і трилер - вам сюди.

Забудьте про соплі, сльози і любов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сподобався серіал "Силиконовая долина". Є з чого з посміятися, і просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обалденный сериал True Detective, рекомендую

є дубляж українською

Мабуть, не звикну.

Не всякий український дубляж класний. Чесно. Є відверто лайняні переклади.

А є такі - що російський і поруч не стояв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Untitled.jpg

affiche_black_mirror_2011_1.jpg

Чёрное зеркало (англ. Black Mirror) — британский фантастический телесериал, созданный по сценарию Чарли Брукера (англ.)русск.. Эпизоды не связаны между собой ни сюжетом, ни актёрами, ни временем или местом повествования. По словам Брукера, все сюжеты объединяет лишь сатира на тот образ жизни, что распространён в современном обществе[1]. Сквозная тема — влияние информационных технологий на человеческие отношения[2].

Best TV Movie/Mini-series at the International Emmy Awards.[26] International Emmys are for TV shows "produced and initially aired outside the US."[27]

In November 2012, Black Mirror won

Личная оценка: 10 из 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"во все тяжкие" дуже зачотний серіальчик!!!

Уверен вы первый кто написал про него в этой теме :_07: . Даже проверять не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мистер Робот (Mr. Robot)

poster_mr__robot.jpeg

«Мистер Робот» — криминальная драма от автора Сэма Эсмейла, из-под пера которого вышли сценарии таких проектов, как фантастическая мелодрама «Комета» и хоррор «Пересмешник». Снимать пилотный эпизод шоу доверили Нильсу Ардену Оплеву — лауреату Берлинского кинофестиваля и постановщику известного детективного триллера «Девушка с татуировкой дракона».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наукової фантастики і містики можу порадити "Lost Room". Усього 6 серій, зате яких)

lost_room_1_819.jpg

Детектив Джо Міллер разом зі своїм напарником розслідують випадок жорстокої розправи в ломбарді, що належить бізнесмену Карлу Кройцфельду. Скоро після цього до рук детектива потрапляє таємничий ключ від мотельної кімнати, що існувала в 60 рр. хх ст.. Стає відомим, що кривава суперечка в ломбарді трапилася як раз через цей ключ. Більш того, він спроможний відкрити будь-які двері, що мають підходящий замок. Також ключ кожний раз відкриває «фантомну» кімнату, коли його використовують, через яку власник ключа може подорожувати світом. Саме через це мафія, секретні общини та сектанти, і навіть впливові бізнесмени хочуть володіти цим ключем. Тим паче, що він насправді є одним з більш, ніж сотні так званих «Предметів», що мають містичну силу, і коли донька головного героя випадково опиняється всередині «кімнати» без ключа и зникає там, Джо доведеться не тільки знайти та повернути ії «з полону предметів», а й пізнати іх історію…

На FS.TO

Змінено користувачем fenmix
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мистер Робот (Mr. Robot)

poster_mr__robot.jpeg

«Мистер Робот» — криминальная драма от автора Сэма Эсмейла, из-под пера которого вышли сценарии таких проектов, как фантастическая мелодрама «Комета» и хоррор «Пересмешник». Снимать пилотный эпизод шоу доверили Нильсу Ардену Оплеву — лауреату Берлинского кинофестиваля и постановщику известного детективного триллера «Девушка с татуировкой дракона».

Дійсно толковий серіал. Перший серіал, порівняно з яким, все що показували раніше здається тупою голівудською (ббсішною) фігньою. Безпосередньо, цікаво, оригінально. На одному диханні передивився.

Змінено користувачем Kiodinn
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже радили, але мені сподобався Wayward Pines.

Я вот смотрю его, по началу очень понравился, тут тебе и интрига, и актерский состав, но потом...как то даже не знаю, каким образом можно развить сюжет, чтоб было интересно и дальше(((Надеюсь сценаристы отработают свои гонорары...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже радили, але мені сподобався Wayward Pines.

Я вот смотрю его, по началу очень понравился, тут тебе и интрига, и актерский состав, но потом...как то даже не знаю, каким образом можно развить сюжет, чтоб было интересно и дальше(((Надеюсь сценаристы отработают свои гонорары...

Додивились перший сезон. На мою думку відробили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня начала смотреть сериал "Воскрешение"/"Resurrection"(2 сезона)

f7c213f0c767c5d443fad809ec77c5e6.jpg

В центре сюжета находятся жители маленького городка, которые сталкиваются с возвращением из мёртвых своих близких людей…

Интригует до жути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто підскаже де найти серіал бруклін таксі той що йде на 2+2, но з українським переводом. Бо ті серії що вони викладають на свій сайт вони видаляють :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...