Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

В центре сюжета находятся жители маленького городка, которые сталкиваются с возвращением из мёртвых своих близких людей…

Десь я таке вже бачив :_07:

33173187.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центре сюжета находятся жители маленького городка, которые сталкиваются с возвращением из мёртвых своих близких людей…

Десь я таке вже бачив :_07:

33173187.jpg

Нееееееет, и близко не стояло, в "Воскрешении" возвращаются не зомби, а реальные, вполне нормальные люди, вышло 2 сезона и сериал закрыт, т.е. смело можно смотреть, если не любите когда тянут резину. Сериал очень понравился, 3 сезон вполне можно было бы снять, чтоб расставить все точки над і, но и так очень смотрибельно и не банально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сериал очень понравился, 3 сезон вполне можно было бы снять, чтоб расставить все точки над і, но и так очень смотрибельно и не банально.

Тоді вам сюди

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
другий сезон. На мiй погляд набагато краще першоi частини.

хм, я б не сказав, все, що мені сподобалось це символізм персонажів в останній серії, там круто задумали. А про абсурд головної лінії (розслідування вбивства) другого сезону можна довго розписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачив, було це чи ні. якщо було, вибачайте.

post-7467-0-37505600-1440762983_thumb.jp

тема серіалу не нова, але її подача цікава та викликає бажання дивитись далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені сподабалася пілотна серія серіалу

Люцифер / Lucifer (2016)

185352873.png?1600

щось і баналь,але і цікаве ))

детальніше

і щось я не знайшов згадки про ще 1 цікавий і потужний (в прямому сенсі цього слова) серіал

Игроки / Ballers (2015)

179181800.jpg?1600

детальніше

Змінено користувачем Віталька
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиран / Tyrant (2015)

Рекомендую всім любителям серіалів)

Не можливо відірватися від даного серіалу.

Сюжет рассказывает о сыне ближневосточного диктатора, который вернулся на родину, двадцать лет прожив в США.

post-29558-0-21126700-1440772480_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарко / Narcos (2015)

Хроника криминальной жизни колумбийского наркобарона Пабло Эскобара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Как избежать наказания за убийство

2014-kak-izbezhat-nakazaniya-za-ubijstvo-sezon-1-soundtrack.jpg

Профессор Эннализ Китинг — блестящий адвокат. Она преподает у студентов дисциплину под названием: «Как избежать наказания за убийство». Но те даже не подозревают, что в скором времени им придется применить свои знания в этой области в реальной жизни…

Кинопоиск 8,173

Подивився сезон за 3 дні, кожна серія включає свою історію + основна сюжетна лінія, цікаві адвокатські штучки, думаю любителям Dexter i True Detective і тому подібне сподобається.

Змінено користувачем Movi
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРА, вони повернулися - " ГЕРОЇ "

продовженя крутого серіалу

191645844.jpg?1600

детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Український серіал (правда, знятий в расєї уже доволі давно) - Нюхач. Клас! Збірний образ Хауса і Шерлока. Непогано, як для України!

2-й сезон! ;) є 2 серії.

Я ще думав звідки образ - здогадався! З серіалу Ганібал.

Уилл Грэхэм — одаренный профайлер, который вместе с ФБР разыскивает серийного убийцу. Уникальный способ мышления Грэма дает ему удивительную способность глубоко проникаться чувствами другого человека, даже психопата.

1 в 1. Тільки той психолог, а цей нюхає. Але навіть події відтворюють однаково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Підсіла" на цей серіал останнім часом. Не напрягає, швидкий (серії по 20 хв), плюс комедія досить не заїждженна і рейтинги більше 5 (Рейтинг IMDB: 7.1 з 10 ), вже про щось говорять)

4 сезони вже відзнято, зараз виходять серії 5-го сезону.

Кому хочеться подивитись щось не напрягаючись, радужу саме цей серіал. Щоправда я дивлюся російською, не знаю чи є переклад українською.

Останній справжній чоловік

post-16736-0-69059700-1444111684_thumb.p

Сьогодні для чоловіків майже не залишилося місця. Але тільки не для тих, яких можна назвати «справжні чоловіки». Тільки їх вже зовсім не залишилося. А може і зовсім немає, а жінки просто заспокоюють себе, що такі індивіди все-таки ще існують. Але ж раніше все було зовсім по-іншому. Саме чоловіки були творцями всього: винаходів цивілізації, навіть каблуків і перук. Звичайно, роль жінок була також незаперечна. Без них чоловіки не змогли б існувати або просто вижити. Напевно, тому сьогодні жінки так і зазналися. Їх стало так багато, що вони просто не дають можливості чоловікам проявити себе, показати себе в гідному світлі. Постійна опіка і турбота кого хочеш виведе з себе, а якщо вона тривала століттями і тисячоліттями, чи варто дивуватися, що чоловіки, врешті-решт, просто розслабилися і передали правління жінкам. Але залишилися, все-таки, справжні чоловіки, і герой серіалу, Майкл - один з них ... «уцілілих» у світі жінок.

Оригінал: Last Man Standing

Жанр: комедія

Країна: США

Вийшов: 2012

Змінено користувачем katjka_9
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Оставленные"/ "The Leftovers" (2014 - ...)

lf87e1a3d1ed2mz55z56j.jpg

"В центре сюжета шеф полиции небольшого города в штате Нью-Йорк, отец двоих детей, Кевин Гарви, который пытается удержать жизнь пригорода в рамках закона. Сложность заключается в том, что около сотни жителей пригорода исчезли или вознеслись."

Стильный сериал, в котором продумана каждая деталь и интрига нарастает с каждой серией, оторваться нельзя где то после 3й серии, вначале завязка производит неоднозначное впечатление, но потом!!! В общем, рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полиставши темку кажись так і не знайшов:

1)Мужики за работой (Мужчины в деле) - легка американська комедія, про звичайні офісні американскі будні))) дуже легко дивиться, і гумору як на мене досить вистачає, рейтинг непоганий

2)Бруклин девять-девять - знову ж таки легка американська комедія (серії по 20 хв) тепер вже про будні копів(або ж детективів:)) рейтинг також досить пристойний

Змінено користувачем w1se
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу порадити невеликий серіальчик :

"Внутри девятог номера"

m819b16eabdaald65j53j.jpg

Британский комедийный телесериал «Внутри девятого номера» на первый взгляд не имеет общей сюжетной линии, потому что каждый эпизод проекта имеет своих главных героев, и рассказывает совершенно новую историю. Единственное что их объединяет, это цифра девять. Местом действия может быть квартира или дом, но в обязательном порядке под номером девять. В каждой новой серии герои то и дело попадают в разнообразные ситуации, которые приводят к самым непредсказуемым последствиям. Каждая история отличается оригинальностью, и совершенно не похожа на предыдущую. Так, например, первый эпизод посвящен самой обычной вечеринке, на которой гости решили сыграть в игру под названием «Сардины». Вот только они даже представить себе не могли, к чему это приведет. И так каждый раз, малозначительные обстоятельства запускают целую цепочку забавных, и в тоже время трагических последствий…

Дивитися починаючи з другої серії !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зараз дивлюсь  The Blacklist    також ще почав дивитись CSI: Киберпространство

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iphone360_731696.jpg


Два сезони "проковтнув" за 3 дні. 

Атмосферний серіал... Тягучий... Екшена як такого нема, зате багато роздумів і шикарний саундтрек... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

00412362.jpg

Фарго - маємо 5 серій 2 сезону Українською

п.с. Приємного перегляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 Слепое пятно 10 серія актуальна для сьогоднішнього дня)
серіал фігня, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...